reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam w ten piękny dzień :-)
Dziś u nas pobudka o 6:30, ale nie narzekam. Zosial poszedł spać ok. godziny 21:30 i ani razu się nie obudził :szok: Święto :-)
My dziś śmigamy na dwór. Po pierwszej drzemce. Czekam na kuriera.
Wszyscy w domu wykorzystują fakt, że siedzę w domu z dzieckiem. Teściowa poprosiła żeby zamówiła wodę po goleniu dla teścia z czeskiej sklepu internetowego :-)
Oglądam DDTVN dziś o mamach w wojsku... Bardzo dobrze znam ten świat :-D
 
reklama
100 buziaków dla Klaudunii i Zuzi :-)

Spóźnione zyczenia i 10000 całusków:tak::-)

Ale tak serio - nastoletnie lata były dla mnie cudne - czas szkoły to wogóle bajera - ubóstwiałam liceum, naszą paczkę, knajpiarsko-dyskotekowe życie...

Zgnuśniałam :no:
Ja też tęsknię za liceum no i za studiami. Zero odpowiedzialności. Oby nauczyć się i zdać. No i figurka nie ta co teraz i weselej jakoś. Zawsze coś się działo.

Ogladalyscie film na jedynce:::boshhh jak tacy ludzie moga chodzic po swiecie:wściekła/y::no::no::no:zdolowalo mnie to tylko:-(
lece spac,cos mnie w piersiach dusi:-(ciezko mi oddychac nawet:baffled:
Oglądałam ten film i tak go przeżywałam że szok. Takich potowrów to na to samo bym skazała co tym biednym dzieciom robili:wściekła/y:

U nas też słonko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-) idzie wiosna. Słyszałam że gdzieś bocian się już pojawił:-) dziewczyny będzie lepiej ;-)

A ja nie wiem czy jechać dzisiaj do znajomej czy siedzieć w domu. Nie chce mi się po samochód wybierać do garażu. No ale może się skuszę:tak:

Aha, wczoraj się nie odzywałam bo tata kibel robił a ja musiałam cały czas małą z dala trzymać bo oczywiście do niego łaziła. No ale w końcu z przyjemnością siądę dupskiem na sedes bo wcześniejszy to jakis koszmar był. Fuj.
 
Ja też się witam. U nas również słoneczko od czasu do czasu przebija i chyba już tak nie wieje. Właśnie napuszczam sobie wody do wanny, bo już nie mogę. Zazwyczaj z braku czasu biorę prysznic, ale pod prysznicem jest niewygodnie się ogolić, więc chodzę pozarastana jak małpiszon :-p:-) Miłego dzionka!!
 
Oglądałam ten film i tak go przeżywałam że szok. Takich potowrów to na to samo bym skazała co tym biednym dzieciom robili:wściekła/y:
nie oglądałam tego filmu, ale może i dobrze..

mi się na wspominki zebrało: na studiach było ciężko, dużo pracy, ale miałam taką ekipę, że ze świecą szukać. I wykładowcy byli naprawdę świetni i wyrozumiali, a studenci..wspaniali. Pamiętam taką sytuację: miałam ciężkie pół roku. Problemy rodzinne i praktycznie nie chodziłam na studia. Po powrocie zastałam skserowane wszystkie notatki. Pomogli mi też w rozwiązywaniu zadań domowych. Siedzieli po nocach i pomagali przygotować się do egzaminów. :-)
 
A ja nie wiem czy jechać dzisiaj do znajomej czy siedzieć w domu. Nie chce mi się po samochód wybierać do garażu. No ale może się skuszę:tak:
Pewnie ze jedz:tak::tak::tak::tak::tak:

witam:-)
ja dzis troche lepiej;-)u nas tez pobudka wczesnie,6 rano:baffled:no ale po przestawieniu czasu to bedzie 7:sorry2::sorry2::sorry2:
lece go polozyc spac teraz :tak:acha tatus ma tydz wolnego :dry:bo pracowal 3 tyg bez przerw bo ludzie na urlopach:confused:weekend wolny,dwa dni dostal i 3 urlopu do wykorzystania:nerd:
 
kurde zachcialo mi sie plackow ziemniaczanych zaczelam robic maly zaczol marudzic ale wczesniej powywalal wszytsko z szafek chcialam zmiksowac w blenderze i teraz mam grudki a nie chcialo mi se na tarce w domu u mamy zawsze sokowirowka robilam mieszalam na koniec smieci z sokiem i gotowe
a wy jak robicie ? chyba musze M naciagnac na jakies pozadny sprzet do kuchni :-p
wlasnie maly zasnol ide dalej smarzyc :baffled: jak bym nie mogla zjesc np spagetti

panna migotka jak ja Ci zazdroszcze wanny :-(
 
Witam,
Wy narzekacie na zime, a ja mam dosyc tego goraca...:tak:

My wlasnie jemy obiadek,makaron zapiekany z tunczykiem,sosem i mozarella,ummm.pycha.

Czytam o Waszych problemach z zasnieciem,tzn dzieciaczkow,ja chyba mam szczescie,Isabella spi od 20 do 8 rano,nawet jak popoludniu zasnie,to idzie spac o zwyklej porze.

Musze jakies zdjecia porobic i powstawiac.


 
reklama
Do góry