reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dziewczynki mam pytanie. Marysia jak klęczy bardzo często trze buźką po kocyku, trze oczka i czasami ma szorstkie policzki. Do kąpania używamy Oilatum i krem też Oilatum do smarowania. Czy myślicie,że może być to znak alergii. Ma ciągle zatkany nosek.Nie leci jej nic, ale tak jakby jej stało jakiś glut. Użyłam już i wody morskiej i Otrivin i bez zmian. Lekarze w Anglii twierdzą,że ok, że przejdzie.Drażni mnie to,bo ciężko jej oddychać, zwłaszcza w nocy. Może jakieś rady??

Klaudynko sto lat sto lat Kwiatuszku malutki


No własnie moja tak do tej pory miała co jakis czas zawalony nos ale bez wycieków kataru i wogóle za każdym razem pediatra mówiała ,że jest ok a nie wiem co jest tego przyczyną:eek::eek::eek::eek:W nocy żle jej spać było z takim zawalonym noskiem.....A od szpitala ma te wypryski i suchą szorsta skórę na twarzy i dziś UWAGA pojawiły sie na ciele szorstkie plamki czerwone i to jest to AZS????Bo wczesniej nie miała nic takiego a myslałam,że to skaza:tak:A wiecie ,że nie zdążyła m nawet dać jej tych proszków na kolkę bo "ta"ustała:-pAle własnie jak to kolka przeszła pojawiłay się te suche policzki i plamki na ciele czy to też alergia???????????????:eek::eek::eek::eek:Jak słyszę to co 2 dziecko ma AZs A mała mi w dodatku to zaczyna drapać po brzuszku i boje się ,że przez swą d nie bedzie spała w nocy(jak wczesniej była kolka to teraz te AZS!!!!!Zakichane!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:)Także nie pośmy pewnie ku..............:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Jak nie urok to sracza ,dlaczego zawsze na mnie coś takiego trafi?????
A pochwalić sie zapomniała -Nela bardzo ładnie zapitala na czterech:-):-):-)
Próbuje też wstawać jak sie czegoś chwyci :tak::tak::tak:
Dobarnoc do jutra!!!!!!!
 
reklama
Kathy super ze jestescie juz w domku :-) A co tak nagle stwierdzili u Nelci AZS ? Wczesniej nic pediatra nie mowila? Miala jakies Nelcia problemy skorne? Pisalas ciagle o kolkach ale o alergi nie przypominam sobie. A poprosilas o zabadnie jamy brzusznej przez usg?

Dzis rano miała robione i niby wszytsko ok bo pytała z tym ,że gazy w jelitach ale takie zawsze miała na wyniku bo kiedys miała też w szpitalu robione;-)
No własnie kiedys nic na skórze nie miała ale sie drapała reka po brzuszku i mówiłam ped.ale zbagatelizowała :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:(oprzecież to też mogło być zwiazane z kolką lub jakąś alergią!)No i zobaczymy co z tego bedzie na bużi strasznie wyglada a przecież do nedwna miała czystą:tak:
Nie wiem co za cholerstwo!!!!!
Jutro z wami popiszę paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Nie wiem,Vanesska miala i suche plamy na skorze i krostki.Ja z tego co wiem to lekarze czesto myla i jedni mowia ze to skaza,drudzy ze to AZS ,trzeci ze alergia zawykla.Vanessce kolo roku jak miala nawet wczesniej ,wszystko przeszlo jak reka odjac.Z poczatku przepisywali mi sterydy ale nie chcialam tym smarowac dziecka,dlugo bylo oilatum,masc cholesterolowa i pranie tylko w Loveli.Brała ZYRTEC i czasami tez fenistil uzywalam wlasnie.


Dobra zmykam lulu.Dobranoc majoweczki :-)
 
Witam.
Chyba pozostaje mi tylko się pożegnać. Patrzę na zegarek i oczom nie wierzę, tyle mi zeszło z zaległościami.

Kathy super, że już w domu jesteście. Teraz AZS? Hmmm...

Jeszcze się tylko pochwalę, że wczoraj Natalka na Dzień Babci zrobiła jej prezent i zaczęła raczkować :baffled::eek::sorry:.

Pa
 
Niesia to jest strasznie drogie,u nas idzie szok kasy na to.....
Iwonka wyobrazam sobie ja bez sloiczkow i i tak duzo bo kaszki mleko pampki sczepionki foteliki wozki ciuchy wow ile tego jest :szok:

a jesli chodzi o zakupy na malego to sa duuuuze pieniadze... wczesniej na niego wydawalam 400zl a nawet 500 bo on jadl przewaznie mleko i na to duuuzo szlo bo prawie 15 paczek na miesiac a teraz jje mleko rano i wieczorem i idzie mi tylko 4-5 paczek i kasa mniejsza idzie do tego soczki deserki serki itp i wydaje sredni 200-300zl
wiesz ja nawet niewiem ile wydaje na malego :eek: nie licze nie ma to kupuje ale kiedys musze policzyc ile paczek mleka pampkow itd
Acha ostatnio bylo w realu pampersy mega paka piatki dwie paczki za 90zl :baffled:
Witam Amelkę:).
Mikuś na szczęście zdrowy już, dziś byliśmy 2 godzinki na spacerku, jak za starych dobrych czasów. Za jakiś tydzień robimy wyniki kontrolne, i mam nadzieję, że baj baj chlamydio i pneumokoku.
.
To super ze w racacie do normalnosci zycze dla Mikusia duzo duzo zdrowka

Witajcie majóweczki ja drugi dzień zła normalnie mogłabym gryźć:confused2: za blisko lepiej nie podchodzić :no: poza tym albo moje dziecko ząbkuje albo chwilami wstępuje w nie diabeł i potrzebne będą egzorcyzmy:eek:
No wiesz u mnie to samo od paru dni ale mysle ze zeby pcha wszystko sliniotok nie samowity dam nurofen i kochane dziecko a tak to wszystko Be jest ... nic tylko wozek i na spacer ale wczoraj to nawet na spacerze sie krecil :szok::eek:

Ja spijam kawusie z samego rana M poszedl juz do pracy a maly spi :baffled: sfaniak obudzil mnie o 5:20 a teraz jak ja pije kawe zawinol sie i sobie smacznie spi .. chcociaz sobbie powtorke na wspolnej obejrze .. jak mam chwile rozwiazuje testy do tego egzaminu :sorry:

Zycze Miłego i Spokojnego Dnia :-):-):-)
 
dzień dobry (mam nadzieję, że lepszy od wczorajszego:-))
doczytałam wszystko, ale jakoś nie weny do pisania brak...
kathy, witaj z powrotem, super, że jesteście już w domku, życzę zdrówka Nelci...
ja tak tylko na chwilunię, bo od wczoraj chodzi za mną pytanie: where is szopek?:sorry:
 
238mini.jpg


Olu, a to dla Mikołajka razem z 8 słodkimi buziolami
 
Dzień dobry!

238mini.jpg


Olu, a to dla Mikołajka razem z 8 słodkimi buziolami

Dołączam się do życzeń:tak::-)


Jestem niewyspana. Gdzieś po 3 w nocy M obudził mnie, bo chciał sie przytulić:confused2:. Dostał opr i poszedł spać, a jak dumałam do 5:eek:. Rano mu powiedziałam, że jak chce się przytulać w nocy, to żeby siebie objął lub przytulił się do kołdry:laugh2:.

Ale u nas dzisiaj wieje:sorry:. Zrobie zaraz pranie, to szybko wyschnie.

A i Domiś dzisiaj też spała u siebie w łóżeczku:-).
 
reklama
U nas nocka nieprzepsana. O 4 rano mała budziła się co godzinę z płaczem. Nie wiem co sie dzieje. Może to dalej zęby.:baffled: Wczoraj słyszałam jak o łyżeczkę brzdęknęły ząbki więc juz się przebiły to chyba już nie powinny boleć??
A może to brzuszek po pomidorówce... wczoraj pomidorka pierwszy raz jadła. No ale dopiero rano by ja bolał:eek::baffled: A przecież o 15 jadła zupkę. Sama nie wiem. Dobrze że pospała mała tak przerywanym snem do 9. Teraz mamy całkiem rozwalony dzień. Wszystko poprzesuwane o 2 godziny.

238mini.jpg


Olu, a to dla Mikołajka razem z 8 słodkimi buziolami

Dołączam się dozyczeń.

Kathy - fajnie że już w domku jesteście. Mnie to dziwi że dopiero teraz wykryli AZS. Mi się wydaje że AZS jest następstwem alergii na coś. Chociaż 100% pewności nie mam. Ja poszłabym do alergologa. A ta Twoja pediatra to jakaś lewa jest skoro zignorowała wczesniejsze objawy. Ból brzuszka i świąd to mogą być objawy alergiii powinno się poobserwować co może dziecku szkodzić. Nie powinno się takich spraw bagatelizować, bo alergia nie leczona może doprowadzić do astmy.

Wiktoria - jak tam idą Ci testy??

No właśnie gdzie są Szopek, Jade i Cosmolady?
 
Do góry