reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Prowadzę z mężem małą firmę zajmującą się instalacjami gazowymi, CO, elektrycznymi, itp. Mąż niedługo odseparuje się ode mnie i zakłada drugą firmę, też malutką. Ja z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym. Sama nie wiem co by tu jeszcze napisać... Jak miałybyście jakieś pytanka to walcie śmiało...:-)
Witam cie na forum:tak::-) a pytanko to napewno ja bym miala dotyczacej waszej pracy,chce kupic piec elektryczny do centralnego ogrzewania mcos co jest w miare tanie w kosztach a raczej pozniejszych rachunkach:-p wiem ze sa jakies akumulacyjne piece a grzejnikow bedzie kolo 5sztuk

Witam nowe majoweczki.

U nas tez pochmurno...a na pupcie stosujemy tylko w pewnych przypadkach BEPANTHEN
 
reklama
Witam nowe majoweczki

Amelka do smarowania pupy Ani uzywam linoderm plus. Ma bardzo fajna konsystencje i latwo sie rozsmarowywuje. Jak miala brzydka skore na pupie to ta masc szybko pomogla. Do kupienia w aptece.Kosztuje ok 7- 10zl. Linoderm Plus z Alantoiną / Pielęgnacja specjalistyczna | Ziololek

O właśnie taką mam. Zanim zakupiłam maść cholesterolową, a oliatum soft przestał działać, to przez chwilę używaliśmy tego do buzi i na kolanka. A normalnie stosuję ją do pupci.
 
hej dziewczyny
a u nas dzien sie udal wczrajszy babcie plakaly jak bobry:-p:-p:-p:-p ale powiem wam ja sie dzisiaj nie moge pozbierac ani obudzic wstalam o 7 z mezem i Adasiem a potem zaczelam czuc sie coraz slabiej polozylam sie z nim pozniej znow ok 9.30 i spalismy do 12 i dalej jakos mi dziwnie ale juz nie jestem taka slaba...

dobra ubieram smroda bo dokucza...:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Kamilka to pospaliscie troche
Ja zmoklam na spacerze a maly zadowolony mrzy strasznie popaduje ale troche polazilismy teraz maly spi a rosolek sie gotuje mam amly poslizg bo powinien zjesc obiad i isc spac ale zjadl mleko pewnie zje ze mna rosol puzniej :eek: i zjadl bardzo malo cos moze 100 :szok: chyba zeby naprawde

Iwonka moi rodzice maja jeden piec na wode i na ogrzewanie maja nowe grzejniki nowy piec i wody w obiegu jest nie duzo wychodzi taniej niz opal bo porownywalismy bo tescie maja weglem pala i drzewem i wychodzi ze moze i to samo ale w rachunkach moich rodzicow za gaz dochodzi gotowanie a tescie dodatkowo za butle placa plu robota nosic palic :baffled: namieszlam ale mam nadzieje ze zroumiesz heh

Ola K no wlasnie o tym myslalam ze latwiej cos podac dziecku czy cos juz nie mowie w czasie drogi ale na swiatlach czy cos ale wlasnie keyko namieszla mi hehe i niewiem gdzie ten fotelik postawic kurde
 
Cześć mamy!
Na początek moja Amelka i jej cudowna mamusia Zosi, Zuzi, Dominikowi, Michasiowi składamy najlepsze życzenia i całujemy w czółka.

Tą ziajkę można też znaleźć w Rossmanie? Ja albo jestem ślepa, albo naprawdę nie było. Chyba pozostanie mi tylko apteka. Amelka jakieś suche plamy dostała, może to od płynu do kąpieli. Na Oilatum mnie chwilowo nie stać, któraś z mam pisała o polskim odpowiedniku Oilum, pytałam kiedyś w aptece, ale nie mieli. I mam w tym momencie WIELGACHNĄ prośbę do mam, które używają płynu z ziajki. Mogłaby któraś zerknąć na skład, czy jest tam Sodium Laureth Sulfate? Wolałabym dla małej znaleźć coś bez tego.

Przed chwilą robiłam sobie "chłopskie" jedzenie - chleb, boczek i musztarda i tak się po chamsku ciachłam nożem, że szkoda gadać.

My mamy od pediatry takie :BALNEUM hERMAL(SOJAE OLEUM)do kapieli sie dodaje tego troche:tak::tak:dawno w sumie nie uzywalam:sorry::sorry:

8 buziaków dla Klaudynki:-)

dolanczam sie:-)

Witajcie...

Czy możemy do Was dołączyć...? To znaczy ja i moja córcia Amelka. Też urodziłam ją w 2008 roku w maju. Dokładnie 5 maja. Amelka urodziła się w Wałbrzychu, miała 56 cm, ważyła 3380 i dostała 10 punkcików.

witam nowa mamusie:-):-)

aniusia ale z przodu to tylem tylko mozna ... tak mi sie wydaje
tez mi sie wydaje,tak bylo kiedys w przepisach,nie wiem jak teraz:sorry::sorry:

hej dziewczyny
a u nas dzien sie udal wczrajszy babcie plakaly jak bobry:-p:-p:-p:-p ale powiem wam ja sie dzisiaj nie moge pozbierac ani obudzic wstalam o 7 z mezem i Adasiem a potem zaczelam czuc sie coraz slabiej polozylam sie z nim pozniej znow ok 9.30 i spalismy do 12 i dalej jakos mi dziwnie ale juz nie jestem taka slaba...

dobra ubieram smroda bo dokucza...:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Moja mama tez plakala:sorry:fajny taki dzien:-)ja czekam na dzien mamy bo moj pierwszy nie byl zbyt ciekawy:baffled:Konrad mial wtedy straszne kolki i w sumie caly czas na rekach:baffled::baffled::baffled:

witam kolejna mamusie:-)
A U NAS KOSZMAR.Ja z bolacym gardlem i jeszcze dostalismy wiadomosc ze nasz zaklad oglosil upadlosc tak wiec nie mam gdzie wrocic a G stracil prace:-:)-:)-(poprostu super.Jeszcze wczoraj rozmawialam z administracja o moim powrocie bo mam 24 dni urlpou do wykorzystania ale by to dostac musze wrocic jak najszybciej do pracy na kilka dni bo ten urlop trzeba wykorzystac do konca marca(tak tu sie konczy rok podatkowy):baffled::baffled::baffled:
dzis sytuacja sie zmienila i nie wiem co teraz:no::no:to 4 tyg i nie wiem jak to teraz zrobic(ok 800 f)nie powiedzieli jszcze dokladnej daty ale pewnie niedlugo:-:)-:)-(musze zaraz jechac na zaklad dac list w ktorym informuje o powrocir i zobaczymy co mi powiedza:baffled:boshhh robi sie ciekawie,w koncu nas recesja dopadla:-:)-:)-(
 
my na cale szczescie zdrowi jestesmy... chociaz tyle i moze wreszcie zachaczymy basen w sobote bo juz 2 przegapilismy:wściekła/y::wściekła/y: bo albo ja mam szkole albo Adam kaszlal i zawsze ostatnio cos nam wyjdzie..
 
Shanta Amelka też miała takie problemy ze skórą, próbowałyśmy Balneum ale jej niestety nie pomagało, a nawet troszkę się pogorszyło. Jedyne co jej pomaga to właśnie Oilatum... Niestety rzeczywiście ten płyn jest drogi i starcza na krótko...:-(Wiem, że jest jeszcze jeden taki płyn natłuszczający skórę Hascosan. Może spróbuj ten, on chyba jest tańszy. Każde dziecko ma inną skórę, więc może Twojemu maluszkowi podpasuje...:tak:

Kwiateczek
no to rzeczywiście macie nieciekawie... Ale wierzę, ze wszystko Wam sie jakoś ułoży. Jak mężczyzna obrotny to szybko znajdzie pracę. A widzę, ze jesteś w Anglii, więc tam tym bardziej. Trzymam za Was kciuki...:)

Dzieciaki mi zasnęły... (czyt. dziecko i mąż) a ja zmykam robić obiadek. Dziś zaserwuje kopytka z goloneczką...:) Mniam, mniam... Już sie nie mogę doczekać a jeszcze tyle robienia przede mną...:confused2: No nic do potem...:)
 
Ostatnia edycja:
my na cale szczescie zdrowi jestesmy... chociaz tyle i moze wreszcie zachaczymy basen w sobote bo juz 2 przegapilismy:wściekła/y::wściekła/y: bo albo ja mam szkole albo Adam kaszlal i zawsze ostatnio cos nam wyjdzie..
Kamilka my tez cos jak nie urok to....:baffled::baffled:juz nam przeszlo to ja dzis dostalam antybiotyk tylko przez to wszystko jeszcze go nie wzielam:no:"nie wzielam:bo na szczescie nie place chwilowo za recepty:tak:;-)(do roku po urodzeniu)a w tej sutuacji to jedyna dobra rzecz:-)
odp na watku o foteliku;-);-)

Shanta Amelka też miała takie problemy ze skórą, próbowałyśmy Balneum ale jej niestety nie pomagało, a nawet troszkę się pogorszyło. Jedyne co jej pomaga to właśnie Oilatum... Niestety rzeczywiście ten płyn jest drogi i starcza na krótko...:-(Wiem, że jest jeszcze jeden taki płyn natłuszczający skórę Hascosan. Może spróbuj ten, on chyba jest tańszy. Każde dziecko ma inną skórę, więc może Twojemu maluszkowi podpasuje...:tak:

Kwiateczek
no to rzeczywiście macie nieciekawie... Ale wierzę, ze wszystko Wam sie jakoś ułoży. Jak mężczyzna obrotny to szybko znajdzie pracę. A widzę, ze jesteś w Anglii, więc tam tym bardziej. Trzymam za Was kciuki...:)

Dzieki,mam nadzieje ze tak bedzie ale my mieszkamy w malej miejscowosci i bedzie ciezko:no::no:poza tym inni tez beda szukac:baffled::-(
Co doBalneum to pediatra powiedziala ze on bedzie tak jak by tlusty po nim,ze tak nawilzony a wcale nie byl wiec my tez nie uzywalismy tylko oliwka:tak::tak:

Wlasnie wrocilam z rozmowy imusze szybko wrocic na tydz chociaz zeby dostac ten urlop i byc moze dostane odrazu 4 tyg.Jesli nie to po 2 tyg znow musze wrocic na tydzien do pracy(o ile bedzie jeszcze istniec)i znow na 2 tyg:baffled:
 
reklama
Kwiateczek wspolczuje z ta praca,zycze powodzenia

Slyszalyscie o tej aferze z melanina ? Teraz wlasnie mowili ze skazali na kare smierci odpowiedzialnych za to skazenie mleka tym badziewiem .
 
Do góry