reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam u nas odwilż i ciepło wkońcu choć bez słonka:tak:
Mała mi dzis nie pospała rano ,no chwilę może jakieś pół godziny (zdązyłam sniadanie zjeść):-(Nie wiem co jej jest płacze i się napina znowu może kolka lub wzdecia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale mi mała w nocy za to prezent urodzinowy zrobiła :-)Obudziła sie tylko raz i rano o 8 00 musiałam ją sama na karmienie budzić:szok::szok::szok::szok:No w szoku jestem:szok::szok::szok:Nie powiem ,że sie wyspałam choc spła cała noc ale jednak się już nie odespi tych 8mcy:no::no::no:Kiedy mi się wszystko ureguluje czyli mój zegar biologiczny:confused::confused::eek::eek::eek:.................


Kathy, jaki "apel" masz na myśli???


No raczej chodziło mi o to ,że jaktylko napisałam ,żebys sie odezwała to nastepny pos=t był od ciebie:-D:tak:

No i zapomniałabym - KATHY, najlepsze życzenia z okazji ćwierćwiecza :-)



Kathy zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka, pomyślności, szczęścia, spełnienia, miłości i wytrwałości we wszystkim co tylko sobie postanowisz

Wczorajszy dzień to jakaś MASAKRA, nigdy nie wierzyłam w to, że 13 jest pechowy (w końcu pobraliśmy się 13-go o 13:30), ale wczorajszy dzień koszmar:
1. Ami stała i nagle puściła się, postała chwilę i niefotunnie upadła na kant krzesełka, guz, siniak i płacz (to najmniej straszne)
2. kolega R wczoraj w pracy zakładał dozownik i wbił sobie nóż w udo na 6 cm głębokości, 3 godziny był operowany, uszkodzona tętnica...
3. klient R wczoraj rozwalił sobie głowę tak, że prawie mózg było widać, przestała "działać" mu prawa część twarzy...

Wczoraj mieliśmy jechać na źródła...zrezygnowaliśmy, by nie kusić losu...jedziemy prawdopodobnie dziś

Miłego Dnia




Dziekuje za życzenia i za pamięć:-)Dziwnie jest mieć 25 lat zawsze myslałam,że to bardzo dużo:-D:-D:-DA to już dziś:zawstydzona/y:A ja dalej sie młodo czuje:tak:
Straszny 13 miałaś:szok::szok:
Jej dobrze,że to tylko jeden dzień:szok:Współczucia:blink::blink::blink:



tak siedziałam i myślałam, ze jeszcze o coś chciałam was zapytać...no i końcu styknęły się moje dwie kuleczki i przypomniałam sobie...:sorry2: myślałyście o prezentach na dzień babci i dziadka? Może macie jakieś fajne pomysły poza kubkiem i kalendarzem ze zdjęciami niunia...:-p:-p:-p

No własnie a swoja droga jak zrobić taki kalendarz jest do tego jakis program???
Ja bym taki chcaiła zrobić ze zdjęciami .Kiedys dostała taki od wujka:-)
 
reklama
Walnęłabymtu jakieś emotikonki pokazujące moje zrezygnowanie ale jestem na tyle zrezygnowana, ze nie chce misie szukać ukazującej mój dół.
misie-obrazki-36.jpg

Szopek nie rezygnuj i chciej misie....;-)
 
Witam wszystkie majóweczki!
Przepraszam, że tak nagle zniknęłam bez słowa wyjaśnienia. Chętnie wrócę na forum. Nie odzywałam się tak długo, ponieważ trochę się sama pogubiłam, a życie, jak to bywa, skomplikowało. Mam nadzieję, że teraz wychodzimy na "prostą". Napewno nie nadrobię tych ostatnich miesięcy ale widzę, że wasze skarby rosną i rozwijają się tak szybko jak mój. Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dzionka...
 

Kangurka
takie dziecko nie moze zlamac nosa:tak:jak bylam w szpitalu to tez sie o to balam i mi powiedzieli z usmieszkiem na twarzy ze w tym wieku to nie mozliwe:confused::confused::confused::confused:

Dzięki Bogu!!!!
Jestem przerażona tymi upadkami :-(

Upsi, mały puszek-wstręciuszek się obudził.
Ide właczyc podgrzewacz i pomyśleć co dzisiaj na obiadek zapodać :cool2:
 
Dzień dobry!

Miałam napisać z jakąś godzine temu, ale miałam małą pomocnicę i coś powciskała na klawiaturze i połowa liter nie działąła:cool2:. Poszła dopiero teraz spać, ma dwugodzinny poślizg. Na spacer i tak nie idzemy, bo pada śnieg z deszczem:dry:.
U nas noc w miare spokojnie. Tylko o północy tel. z restauracji, że coś się tam popsuło i M pojechał, a jak wrócił to małą się obudziłą i wylądowała u nas w łóżku.

Kathy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:tak::-)

Z tymi kaskami to rewelacyjny pomysł. Tyle razy już było bum i rycie nosem w podłoge:szok:.
 
Kathy Wszystkiego dobrego z okazji urodzin. Dużo zdrówka i usmiechu.

U Nas już 3 bardzo dobra nocka.
Własnie wróciłam z przeglądu samochodu... I kolejna stówka poszła :-/
 
Ja bylam na dlugim spacerze z dziewczynkami,a zrobilismy gdzies 5 kilometrow:szok:,jak nie wiecej.Szukalam w poblizu punktu western union i nie znalazlam.:wściekła/y:Dwie godziny lazenia i nic.Wywietrzylismy sie za wszystkie czasy a Vanesska zaliczyla kilka placow zabaw brrrr:cool:.Zjedlismy teraz ciepla zupke i poszlabym spac najchetniej.:dry:
Klaudia tez juz dzisiaj zaliczyla kilka upadkow.:sorry2:Najgorzej jest jak siada i zapomina sie i zdarza jej sie do tylu poleciec i wtedy jest wielkie bym w ta mala glowke:-:)-(
Johanna witaj ponownie:-)
 
reklama
Iwonka u nas bylo samo,zapominal ze musi sie trzymac i lup do tylu:no:teraz juz wie chociaz czasem mu sie jeszcze zdazy upasc:sorry:
Maly nie chce jesc:baffled:jesc dosc zywy,gania ale nie je,nie pije o boshhh i kliki do pasa:no:
A ja,zawroty glowy mam,czuje sie jakbym miala kaca:baffled:gardlo boli:no:ejjj przespalabym sie ale coz...
 
Do góry