reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

hej majowki :-)

co do stulejki, moje bable obaj maja stulejke, ale ja nic nie sciagam. i nic sie nie paprze. generalnie lekarka mowila, ze to sie usuwa dopiero, gdy przeszkadza w 'stawianiu' sie fiutka. bo zazwyczaj wlasnie w momencie, kiedy on sie stawia, problem stulejki sam znika. nieraz wiec te zabiegi robi sie ok 6 roku zycia dopiero :-)
chyba ile lekarzy, tyle opinii. ale mowila, zeby myc i wtedy leciutenko naciagac, tylko ostroznie. ja nie naciagam, bo zapominam. moze raz na ruski rok. ale wlasnie Masiowi dzis probowalam i nic, nie ma szans nawet ociupinke sciagnac. ma taka dziurke moze 2 x 2mm.

my tez okropnie niewyspani, Masio ciagle w nocy chce jesc. gdyby nie to, ze razem spimy, bylabym jak zombie i chyba nie chcialabym juz karmic cyckiem. a tak to jest niezle.

Masio juz czolga sie po calym domu, teraz np. sciaga mi gazety spod stolika w salonie, a wczesniej zwiedzal lazienke :-) sam tez trafia z salonu do sasiadujacego z nim pokoju dzieciecego, no rewelacja :-) :-) :-)

a poza tym nic nowego, malz wybyl do kolegow, a ja sie regeneruje, jutro znowu zajecia. brrr, juz nie lubie studiowac ;-) oby tylko miec juz ten dyplom!!!

dobranoc, kochane!

a wszystkie potwory, ktore robia dzieciom krzywde.. robilabym im to samo, dokladnie to samo, podajac wczesniej taki lek zwiotczajacy miesnie, zeby byli calkowicie bezbronni.
a w ogole to nie moge o takich rzeczach sluchac, rozmawiac, bo mi serce normalnie krwawi...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pediatra pokazała mi jak odciągać tą skórkę, ale nic nie zrozumiałam, za wiele nie widziałam. Ciągle gdzieś czytałam, żeby nic nie odciągać bo zakażenie wejdzie a tu nagle odwrotnie. Raz na jakiś czas Młodego kąpie moja mama i ona odciąga delikatnie. Ja nie wiem, jeszcze mi mąż patrzy na ręce " tylko nic nie uszkodź". Za dużo nerwów.
 
Jak dobrze, że mam dwie dziewczynki :-) zero stulejkowych problemów :tak:
aenye no niesamowity ten Twój Masio z tym czołganiem.
Wiktoria to mieszkasz po tej ładniejszej stronie plażowej Ustki, plaża tam jest super :tak:
Natalka osstatnio też budzi się w nocy na małe conieco, lepiej wtedy je niż w dzień więc jej nie skąpię cycka. Nie jest to jakoś uciążliwe, spoko, daję radę. Gorsze jest to, że robi w nocy kilka kupek, czekam aż przejdzie jej ta wirusówka. Powinna juzna dniach się kończyć.

No cóż, trzeba by się położyć.
 
Jak czytam o Waszych dylematach zwiazanych ze stulejka to jak Jo anna on ciesze sie,ze mam coreczke :-)

Bylam dzis na zakupach. Taki maraton po sklepach, ikea decathlon praktiker i makro.4 godziny mi to zajelo bo oczywiscie mega kolejki do kas.Jak juz wracalam do domu okazalo sie,ze nie mam komorki wiec zaczelam przeszukiwac cale auto ale nie znalazlam :baffled:Wrocilam do makro i okazalo sie,ze ktos znalazl moj tel i oddal do biura oblugi klienta :-)
Milo,ze istnieja jeszcze uczciwi ludzie :-)

Wiktoria wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
u nas ladna pogoda wiec trzeba sie gdzies ruszyc a to pierwsza niedziela od slubu naszego ktora jest wolna i my GDZIES WYJEZDZAMY !! wow:tak::tak: wreszcie tego mojego slonia wyciagne hehehe

Adas grzeczny dzis spiewa sobie ssam do spania aaaa :sorry2::sorry2: hehehe

zycze milego dnia:);-);-);-)
 
Wiktoria spoznione zyczenia urodzinowe!!!!! Wszystkiego najlepszego,zdrowia dla Ciebie i Twojej rodzinki!
mediumjwtmq65647c3644e85a4f17977.jpg


 
A ja tez zmykam zaraz,jedziemy na poczte odebrac pieniazki z becikowego......:-)_
Wczesniej na bazarek.Potem do domku zrobic obiadek.Dzis jakis sosik bedzie z duszonym mieskiem bo kupilam ladna szynko po 10 zl za kilo.
Milego dnia! Acha a za oknem piekne slonko!
 
Mm całe szczęście, że się dobrze skończyła historia z telefonem, bo jakby nie było to niemały kłopot zwiazany z jego zgubieniem. Ja swój na smyczy trzymam no ale zawsze może gdzieś przecież wypaść.
Kamilka udanego wypadu.
Iwonka najpierw na pocztę a potem na bazarek ;-);-);-)
Wiktoria stoooo lat!!!

Zaraz się szykujemy do kościoła. Mała jeszcze śpi, dam jej jeszcze chwilę.
Pogoda nawet słoneczna ale zimno coś.
Miłej niedzieli.
 
reklama
ahoj

a mnie lekarz mowił żeby nic nie ruszac siusiaka... sama nie wiem bo tyle się nasłuchałam a lekarza mam dobrego (doktor medycyny) jeszcze się na nim nie zawiodłam więc na razie odpuszczam, poza tym nawet nie wiedziałabym jak się do tego zabrać :zawstydzona/y:

Kurcze dziś niewdziela a mnie na pranie wzięło, zrobiłam juz 3 przede mną jeszcze 2, ale na razie nie mam gdzie powiesić, chyba skocze do biedronki bo tam suszarki sa po 19.90 :szok:
 
Do góry