reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ogladacie na TVN Style teraz leci program z Tori Spelling tej z Beverly Hills ,O jej domu,rodzinie dzieciach,teraz jest w ciazy i jestv gruba,i jakas brzydka
 
reklama
Ogladacie na TVN Style teraz leci program z Tori Spelling tej z Beverly Hills ,O jej domu,rodzinie dzieciach,teraz jest w ciazy i jestv gruba,i jakas brzydka

Ona zawsze była brzydka:tak::-D

Puchatko dobre z ta szczęką!!!

U nas raz deszcz raz słońce już obrzydzenie bierze na ta pogodę ale nie narzekam bo do tej pory jak na połoe października było aż za ciepło:szok:
w cieniutkiej kurtałce latłam ale dzis nie wychodziłam ale wifac ,że tem.spadła...

Czy wasze szcescia tez tak maja ,że czy to godzina czy dwie po jedzen:rofl2:iu za każdym razem na brzuchu leżąc wymiotują ty serkiem z mleka???
Moja zawsze!!!!Tylko leżąc na brzuchu:angry::angry::angry:A wczoraj własnie nauczyła się z plecków na brzusze przewracać i teraz non stop o ja na mate połoę ta sie napina i przekret -paw i tak wkółko !!!
Teraz to ja cochwila do niej podbiegam i ja obkrecam -juz pieluch nie mm do wycierania tych pawi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A mata cała zarzyga:wściekła/y:na!!!!!To normalne???Ja tylko cycem jak do tej pory karmie:-p
 
Kamilka, "gratuluję" pani doktor, która zrobiła dziecku kuku :baffled: Musiało go to potem boleć, biedaczka. Z siusiakiem to jest tak, że w kąpieli można delikatnie naciągać napletek - u niektórych chłopców jest przyklejony do główki siusiaka (u mnie zarówno u Maksa jak i u Mikiego) i wtedy ściąga się u chirurga. Niektórzy chirurdzy robią taki zabieg jak dziecko ma np. półtora roku (tak było zrobione u Maksa bo miał ciągłe infekcje bakteriami e.coli) a niektórzy czekają aż do 3. roku życia. Jeżeli natomiast ładnie odchodzi napletek, to należy odciągać i myć siusiaczka, ale właśnie w wodzie.
 
może na zamknietym Cosmolady mogłabys sie wygadać


no własnie staram się o dostęp do watku zamkniętego, ale na razie bez rezultatu ;-)

mnie rozkłada na czynniki pierwsze, wczoraj strasznie zmokłam, rano czułam się świetnie a teraz ledwo siedzę bLe

Michaś śpi, obudził się dziś po 5 cały okupkany, kupka az po samą szyję, umyłam go, przebrałam dałam soczku i ululałam na rękasz i tak spaliśmy sobie do 8:30 i spalibyśmy dłużej, ale Maja nas obudziła :-)
Oby więcej takiego snu

Ola K może pogadaj z ta fajną nianią jak będzie w sobotę, może razem coś wykombinujecie, skoro i Ty i dzieciaki wola ja bardziej to może jakos się uda, za co trzymam kciuki
 
Hej,

Kamilka - ale musialo go boleć, sorry ale dla mnie to chyba nie jest zbyt dobra lekarka, ale wiadomo skąd my mamy wiedzieć co trzeba robić.
Ja jak bylam w Polsce to pytalam się lekarki i się glupio uśmiechnęla i powiedziala, że czy się naciąga czy nie to jak będzie mialo być to będzie i tyle. Jedni mówią tak inni inaczej. Ja się boję naciągać i nie wiem czy to robić czy nie, bo nie chcę go zranić.

U nas dziś dzień w domu, ja już mam szczerze dosyć tego siedzenia w domu, no i do tego nie mam tu za dużo znajomych, nie to co w Polsce:-(
 
hej dziewczyny....
ogladalam wiadomosci i normalnie nie moge przestac plakac...slyszalyscie jak ojciec zakatowal dziecko taki maly jak Adas normalnie co to dziecko winne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: o Boziu po co tacy ludzie maja dzieci?? Ale dzieci musza cierpiec .... nie moge przestac o tym myslec....
 
reklama
kamilka ogladalismy to bylo juz dawno teraz dostal wyrok 25 lat a dziecko !!! takiego powinni za jaja ciagac po calym mieszcie i wszystko co najgorsze !!!!!

jade ja tez tak robie nie naciagam dzis kamilka pisala i jak malego przebieralam to tak luknelam ale wydaje mi sie ze to nie powinno sie tak robic do konca ja leciutko mu przy kapaniu myje zwierzchu i nie ma problemy z siusianiem tymbardziej ze moj darus siusia do zlewu ( moja mama juz nocnik kupila ale jest u niej) i ja widze nie placze ani nic jak siusia :tak:


Ola K no w sumie racja moglabys delikatnie dac do zrozumienia niani ze ja wolisz ;-)mimo ze przyjaciolki to ja polechcze ze jest lepsza


ja poprasowalam moje nogiiiii
 
Do góry