reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witajcie dziewczynki!!

. Wogule ostatnio to cyca co godzinke a szczególnie w nocy co Mnie wykancza, wasze dzieci tez tak maja?? Pozatym byłam dzis u pediatry i powiedział mi ze powinnam dziecko karmic tylko cycusiem do 8 miesiaca zycia, ze z najnowszuch badan wynika ze pozniejsze karmienie jest nie potrzebne, zbedne, bo po 8 miesiacu pokarm juz jest nie wartosciowy i nic dobrego dziecku nie daje :baffled::baffled: a ja sama zglupiałam, czy slyszalyscie juz cos takiego??

Nie przejmuj się moje dziecko ma tak samo potrafi po 4 razy na cyca się w nocy budzić :baffled::szok:Także to jest chyba bardzo noramalene ,że karmione cycem budzą sie na jedzonko -co jest dobre ,że maluchy lepiej na wadze przybieraj (widac po mojej)i pokarm w nocy ma inny sklad jest bodajrze tłusty bardziej kaloryczny czy jakoś tak:baffled:
I tak niestety to nocne karmienie może trwac jeszcze długo .....
:szok::szok::szok::szok::szok:
Co do karmienia do 8 mca to jest g....o prawda niby do 6 tak lekarze zalecają ale nikt ci nie zabroni karmić dalej:no::no::no:I wcale nie prawda ,że pokarm niewartosciowy!!!!Co ci niektórzy lekarze wymyslają naprawde w łeb sie tylko można pukać:-D:no2::no2:
Pogadaj lepiej z jakimś doradca laktacyjnym czy co jak nie jesteś pewna Ale w życiu pokarm nie nie zmieni składu skoro dobrze się odrzywiasz czy to jest 6 czy 10 mc karmienia :tak:

Ja też myslałąm o blogu lub jakimś pmiętniku dzici ale tu potrzeba systematyvzności a ja niestety nie umiałabym tego zagwarantować:no:
Pewnie jeden mc bym pisała potem nie albi by się zapomniało itd.
Także może kiedyś....

My dziś po rehabilitacji i mała ciut mniej płakała niż poprzedno -może się przyzwyczaji wkońcu do babki chociaż bo płakać i tak bedzie ...Przy jednym ćwiczeniiu niestety....

 
Dzień doberek mamusie!!! Dzisiaj taka pogoda, że aż śpiewać się chce, co też moje dziecię czyni... od rana... Dostałam niezłej energii. Zrobię sobie kilka rzeczy (jak "ulubione" sprzątanie łazienki), żeby mieć jutro mniej. Mój mężulo jutro do pracy ale przynajmniej do 12...Natala właśnie się zmęczyła śpiewaniem do ulubionej myszy i postanowiła "przyciąć komara" na macie :))) To ja chyc do sprzątanka...
 
Cześć kobietki!
U nas też piękna pogoda, ja wyspana, moje dziecie własnie kima na macie.
Planujemy spacerek koło 15, a o 17 przyjeżdża mój tato.

Właśnie zadzwonił mój mąż, pojechał na przegląd auta i nie przepuścili go, a własnie mi się to dzisiaj śniło tyle że to było moje auto, choć nie wiedziałam że on jedzie na przegląd, sny prorocze heheh i nawet w śnie była podobna usterka:-p:cool2:

A dzisiaj w nocy wypróbowałam po raz drugi czy malutka jak się budzi dwa razy, czy rzeczywiście jest głodna, więc jak się obudziła o 4:30 podałam jej 50 ml herbatki, chyba chciało jej się tylko pić, bo wydoiła całą szybciutko, teraz jest sezon grzewczy i jest suche powietrze i nawet mi się chce pić w nocy. Zaraz potem poszła spać, a ja nie mogłam już zasnąć i kręciłam się godzinę.
Także próbujcie mamy jak macie taki problem z karmieniem, moze czasami chce się tylko pić, a ja jak podam pierś to ona wyzeruje ją do końca, a nie tylko ugasi pragnienie.

Ja już myślę o dodatkowych butelkach i podgrzewaczu bo jak mała będzie miała 6 miesięcy to koniec z cycem ;)
Dziewczyny jakie macie podgrzewacze, potrzebuję takiego który jak najszybciej się nagrzewa.
 
Ostatnia edycja:
Hej. My juz pospacerku. Pogoda sliczna. Mogłabym tak cały dzień z Zuzią łazić. Tylko jej chyba nie bardzo by sie pdoobało. Dała mi trochę dzisiaj czadu bo ni chciała się ubrać w kurtkę i czapę. Ogólnie nigdy mi nie marudzi przy przebieraniu, wręcz to lubi ale te grube rzeczy jak jej zakładam to jest marudzenie:tak:
Jutro spraszam do nas gości więc chyba pizzę zrobię. To będzie mój pierwszy raz:tak: Ściągnęłam z neta przepis na ciasto. Zobaczymy co mi wyjdzie.

O blogu dosłownie 2 dni temu myślałam. Ale tak jak Kathy_24 nie mogłabym chyba tam systematycznie pisywać. No jeszcze się nad tym zastanowię:tak:
 
Cześć kobietki!
A dzisiaj w nocy wypróbowałam po raz drugi czy malutka jak się budzi dwa razy, czy rzeczywiście jest głodna, więc jak się obudziła o 4:30 podałam jej 50 ml herbatki, chyba chciało jej się tylko pić, bo wydoiła całą szybciutko, teraz jest sezon grzewczy i jest suche powietrze i nawet mi się chce pić w nocy. Zaraz potem poszła spać, a ja nie mogłam już zasnąć i kręciłam się godzinę.
Także próbujcie mamy jak macie taki problem z karmieniem, moze czasami chce się tylko pić, a ja jak podam pierś to ona wyzeruje ją do końca, a nie tylko ugasi pragnienie.
Ja też tak chciałam zrobić z tym nocnym karmieniem to pediatra powiedziała mi że to mleko nocne jest najwartościowsze i żeby z niego nie rezygnować.Pomaga w rozwoju neurologicznym coś w tym stylu ja się nie znam na tym. NO w każdym bądź razie mądrzejsze niby dzieci są :tak: No więc już dzisiaj karmiłam Zuzię bo wolę dmuchac na zimne:tak:
 
Ostatnia edycja:
No tak tyle ze jak nie karmię tym wartościowym pokarmem w nocy, to ono zostaje na rano, ;-):-) a wtedy ona z apetytem opróżnia cycusie.
To jest myśl:tak: tylko że po jakimś czasie cyce się dostosują i może przestaną produkowac to nocne mleko. No w końcu musiała z kądś ta moja pediatra te teorie wytrzasnąć. No to mi zamotałaś w głowie:-):tak:
 
Ha-NN-aH moja też obudziła się dziś o 4:30 :-D:-D:-D, cóż za zbieg okoliczności, coś ta noc jakaś przewidywalna :-), jeżeli chodzi o podgrzewacz to ja polecam firmy Ariete ten z Kubusiem Puchatkiem Disney'a, jest świetny ma koszyczek do podgrzewania słoiczków, sterylizator i trzy ustawienia, jedno takie, że ustawiasz temp i temp utrzymuje się cały czas, gdy brakuje wody, lub jej nie ma, podgrzewacz wyłącza się automatycznie- jest SUPER!!!
 

Załączniki

  • GetBDKImage.jpeg
    GetBDKImage.jpeg
    3,9 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Ha-NN-aH , dlaczego konczysz karmic piersia po 6 miesiacu??

Kathy_24 a Ty dlaczego chodzisz z dzidzia na rehabilitcje, wybacz ale cos musiałam pominac :)
 
Do góry