reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Aniusia - a o co chodzi z ta jednorazowa zapomoga?
To jest własnie to o czym wspomniała aniusiasac, czyli kolejny wniosek o kolejne 1000 zł. Wtedy trzeba spełniac warunki takie jak- dochód netto za rok 2006 mniejszy niż 504 zł na osobę! Tutaj jest wiecej załatwiania, trzeba miec:
-zaswiadczenia z urzedu skarbowego o dochodach uzyskanych w 2006 r obojga rodziców
-pesel wszystkich członków rodziny
-dokumenty potwierdzajce utratę dochodu np świadectwa pracy+PIT11 lub PIT 8B
-umowy o pracę lub zaświadczenia o zatrudnieniu
 
O kurcze Iwonka ja sama niedojadam, nie mam pomysłów co mam sobie robić do jedzenia, tzn, narazie teściowa nam gotuje, mi samej się nic nie chce. :zawstydzona/y: Ciągle dosypiam w dzień i czasu na nic nie mam. :baffled:
 
dlaczego moje malenstwo je co godzine a czasem nawet czesciej? jedynie pozno wieczorem, tak jak teraz i w nocy robi dluzsze przerwy, ale tez bez rewelacji 2-2,5h. czy ja mam malo kaloryczny pokarm czy co? ale nie gloduje, jem calkiem normalnie, codziennie kawalek miesa, wedline. wasze tez tak jedza? jedynie Iwonka wiem, ze swoje krmi co 3h i nadal nie wiem jak to robi.
 
dlaczego moje malenstwo je co godzine a czasem nawet czesciej? jedynie pozno wieczorem, tak jak teraz i w nocy robi dluzsze przerwy, ale tez bez rewelacji 2-2,5h. czy ja mam malo kaloryczny pokarm czy co? ale nie gloduje, jem calkiem normalnie, codziennie kawalek miesa, wedline. wasze tez tak jedza? jedynie Iwonka wiem, ze swoje krmi co 3h i nadal nie wiem jak to robi.
Moja Haia jest głodomorek, ale jak już zaśnie głębokim snem, to nic nie jest w stanie jej dobudzić, nawet głód. Potrafi przespać bite 5 godzin czasami,aż się czasami martwię i sprawdzam co z nią:happy:
 
Magali nie wiem co ci doradzic,ogladalam wczoraj filmik co dostalam w szpitalu o pielegnacji noworodka i tam specjalisci mowili ze nawet co pol godziny dziecko moze chcec ssac i to tez jest normalne a kazda zdrowa kobieta temu podoła-to sa slowa nie moje zaznaczam ;-)Ja staram sie karmic z przerwami dluzszymi bo wtedy Klaudia ładnie i spokojnie je.Ale sa momenty ze i czesciej je...

Dziewczyny a ja nie wiem czy sie bede udzielac przez kilka dni.Tzn bede chciala zeby nie myslec bo wlasnie sie dowiedzialam ze moj tata zmarł :-(
[*] Ten rok dla mnie jest okropny i juz wam pisalam nie raz ze umarl mi ktos bliski czy znajomy.....
 
Ostatnia edycja:
Iwonka
[*] strasznie mi przykro, tyle przeżyłaś już w tym roku, a jeszcze takie nieszczęście, nie mogę w to uwierzyć:-( trzymaj się kochana.
 
Dziekuje Madziu,staram sie juz nie myslec i byc spokojna zeby Klaudia nie odczula.Niestety nie pozna juz dziadka a Vanesska tez pewnie o nim zapomni :-(
 
Iwonka ale posmutnialam teraz:-( Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia
[*]

Trzymaj sie kochana i wiem ze zadne słowa teraz nie sa w stanie Cie pocieszyc:-(
Bedziemy o Tobie myslały, wracaj do nas szybko bo tak pusto bedzie tu bez Ciebie;-(
Ja juz zmykam spac...mała juz śpi i czeka na mnie w lózeczku.
Dobranoc!
 
reklama
Dziewczyny a ja nie wiem czy sie bede udzielac przez kilka dni.Tzn bede chciala zeby nie myslec bo wlasnie sie dowiedzialam ze moj tata zmarł :-(
[*] Ten rok dla mnie jest okropny i juz wam pisalam nie raz ze umarl mi ktos bliski czy znajomy.....


[*]
[*]
[*] Iwonko trzymaj się moja droga...nasz Skarbek też nie pozna mojego taty, bo też nie żyje :-( jestem z Tobą myslami...:-(
 
Do góry