reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Cześć Mamuśki,

Mała śpi, więc nadrabiam zaległości, zaraz idę się wykapać, zjem śniadanko- mam nadzieję, że Mała pośpi trochę i wyrobię się ze wszystkim, bo jeszcze pranie muszę wstawić...potem na spacerek no i zastanawianie się co na obiadek :confused:


Dotkass jak zdrówka? Chyba dobrze, skoro impra zaliczona.

W sobotę jeszcze miałam katar, no i niestety Mała podłapała, ale u mnie jest ok, a z Ami bylismy u lekarza i jest czysto, jedy nie wit C dostaje i frida jest grana :tak:

anusiasac - co do zważenia maleństwa to u nas można podejść do przychodni (najlepiej popołudniu) na zdrowe dzieci i wtedy pielęgniarka bez problemu zważy maleństwo

U nas też, ale nie trzeba po południu, można o każdej porze, tzn do godziny otwarcia przychodni dzieci zdrowych, czyli do ok 14:00

Moje dzieciątko zrobiło dziś mamusi prezent, a zarazem dodatkową robotę. Podczas przewijania strzeliła mi kupkę przez cały pokój :-D Najbardziej ucierpiała włochata wykładzina (dobrze że jest brązowa, bo nie widać plamy) :laugh2:

:-D:-D:-D Nasza nam tak zrobiła jak miała jakieś dwa tygodnie, przy przewijaniu jak popuściła to odstrzelała dywan, mnie, pojemnik na pieluchy, niezły strzal był :-D:-D:-D

he he ,moja tez tak potrafi.Juz mnie tak zalatwila 4 razy.smiac mi sie chce bo mowi sie ze trzeba uwazac jak sie chlopcow przewija bo mozna zostac obsiusianym a tu prosze jak coreczki w inny sposob potrafia zalatwic swoje potrzeby:-D:-D:-D:-D:-D
A moja Vanesska ani razu mi tego nie zrobila:happy2:

Nasza to często też popuszcza siku przy przewijaniu, co prawda najczęściej, gdy jeszcze dobrze się nie rozbudzi i zabieram się za przebieranie, więc nauczyłam się, że najpierw cyc, rozbudzanko i dopiero zmiana pieluchy :tak:;-)

Ania ma katar i jak oddycha to wydaje odglosy jak maly traktorek.Frida niewiele udalo sie wyciagnac.Czekamy na lekarza.

My najpierw wkraplamy sól fizjologiczną i dopiero odciągam fridą, muszę trochę pociągnąć, żeby wyszło, ale jak już zaczynam ciągnąć to wyciągam gluciocha

Ale można najpierw złozyc wniosek o becikowe a jak juz bedziesz miala pesel dziecka to wtedy skladasz kolejny wniosek o tą jednorazowa zapomoge:-)
Ja niestety sie na nią nie załapie:baffled:

Ja też się nie łapię i chyba nie myślę, że niestety, bo lepiej, żeby było więcej niż mniej (chodzi o zarobki) ;-):tak::-)

Co do kladzenia dzidzi na brzuszku - czesto to robicie? Bo mi sie wydaje ze moja strasznie sie meczy w tej pozycji, no ale cwiczy kregoslup, miesnie, podnoszenie glowki...

Ja bardzo często kładę, Ami uwielbia ta pozycję, co podobno nie zdarza się często, więc chyba powinnam się cieszyć...Ami uwielbia spać w tej pozycji i nie mam problemu, bo jk chce przekręcić główkę z jednej strony na drugą to to robi, nie marudzi, a i po jedzeniu jak zaśnie przy cycu to spokojnie mogę ją położyć i nie martwić się, że jak się uleje to się zadławi :tak:, ja podobno jak byłam Mała też uwielbiałam tą pozycję, jak nie mogłam zasnąć to ta była jedyną, w której zasypiałam bez problemu, a i jeszcze z pupą w górę i podkulonymi nóżkami i Ami śpi tak samo

Dziewczyny a ja nie wiem czy sie bede udzielac przez kilka dni.Tzn bede chciala zeby nie myslec bo wlasnie sie dowiedzialam ze moj tata zmarł :-(
[*] Ten rok dla mnie jest okropny i juz wam pisalam nie raz ze umarl mi ktos bliski czy znajomy.....

Iwonko
ogromne wyrazy współczucia, Ty rzeczywiście w tym roku wyczerpałaś limit przykrych wieści, Kochana jestem z Tobą serduchem, trzymaj się [*]
 
Czesc Dziewczynki:-)
Dotkass Ty jak strzelisz posta to jest co czytac:tak::-):-p
Z kasą masz racje, lepiej zarabiac dobrze cały rok naz dostac 1000 zł raz na ruski rok! A Twoja Niuńka dziś ma miesiąc!:-)
U nas piękniutka pogoda, zaraz ide umyc włoski, makijaż jakis sobie szczele i zmykam na spacerek! Najwieksza frajde sprawia mi strojenie mojego Szkrabka:-D
Miłego dnia!
aha... dzis w Dzien Dobry Tvn jest o pielegnacji niemowlakow latem!
 
Ja bardzo często kładę, Ami uwielbia ta pozycję, co podobno nie zdarza się często, więc chyba powinnam się cieszyć...Ami uwielbia spać w tej pozycji i nie mam problemu, bo jk chce przekręcić główkę z jednej strony na drugą to to robi, nie marudzi, a i po jedzeniu jak zaśnie przy cycu to spokojnie mogę ją położyć i nie martwić się, że jak się uleje to się zadławi :tak:, ja podobno jak byłam Mała też uwielbiałam tą pozycję, jak nie mogłam zasnąć to ta była jedyną, w której zasypiałam bez problemu, a i jeszcze z pupą w górę i podkulonymi nóżkami i Ami śpi tak samo

własnie sprobowalam tak polozyc moje szczescie po jedzeniu. spi jak aniol! dzieki!

Iwonka, to dla Twojego ukochanego taty. Jestesmy z Toba, choc tak naprawde tylko wirtualnie.

w6.jpg
 
Aniusia, wiem wiem, to już miesiąc, leci ten czas jak strzała...teraz rozumiem, co mieli na mysli Ci którzy mając już dzieci mówili, że czas biegnie nieubłaganie...ja pamiętam doskonale jak jechałam na porodówkę, a tu już miesiąc strzelił :szok:
Ja właśnie już makijaż mam nałożony...Mała się budzi, więc zaraz nakarmię i idziemy na spacerek

Magali polecam się ;-), cieszę się, że w jakis sposób pomogłam
 
Cześć dziewczyny!
ja chyba zaraz wybiorę się na solarium, bo na dworze raz chmurki raz słoneczko a ja bladziocha taka jestem. Krwawienie praktycznie ustało, tylko pewnie brodawki muszę osłonić? Co o tym sądzicie?
 
Brodawki napewno musisz osłonić, ale czy już można na solarium??? nie wiem, Aurelia mówiła, że jakieś 6 tygodni, ale ona po cc, ja niestety też, więc narazie jeszcze nie mogę, ale o ile pamiętam do Aniusia rodziła sn i też chyba wspominała, że po 6 tygodniach, a może się mylę :confused::baffled:
 
Cześć dziewczyny!
Ja na momencik jak zawsze ostatnio.

Iwonko, bardzo mi przykro :-:)-(

Wczoraj miałam w przedszkolu spotkanie z super panią psycholog, ponieważ Maks zachowuje się koszmarnie z powodu zazdrości o Mikołaja.... mam nadzieję, że rady które dostałam sprawdzą się, stosuję od wczoraj i na razie troszkę lepiej.... ale i tak jest ciężko.

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry