reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ale się Wam jeszcze przyznam, że jak tak czekałam na te badania to odechciało mi się rodzić. Nie wiem to chyba szpital ma na mnie takie działanie odstręczające. Pomyślałam, że jeszcze nie, nie teraz, nie dziś. W głowie jakaś panika normalnie :zawstydzona/y:. Jakoś trudno mi było sobie wyobrazić, że znów mam rodzić. Dziwne.
 
reklama
Dziewczyny, gratuluję nowym majowym mamusiom! Nareszcie się wykruszacie!
Dotkass, mi mój ginekolog powiedziała, że ćwiczenia dopiero po 6 tyg od porodu, to samo z solarium, też po 6 tyg, bo ja bym już dawno sobie poszła na solara:-).

My dziś zaliczyliśmy grilla ze znajomymi, Mikołaj spał sobie ślicznie.

A ja się zdołowałam, bo mieszczę się w niewiele rzeczy sprzed ciąży i brzuch mi sterczy, jakbym była w 5 mc...buuuuuu!
 
Ming - biedna Ty jesteś. a gdzie bylaś? na Polnej?

dzieciaczki nie są chyba gotowe jeszcze.

iwonka - a to nie jest tak, że jak się odciąga, to więcej się zbiera mleczka?

aurelia - ja będę miala to samo, na pewno dolina na maxa, ale nadal sobie pozwalam, a co mi tam, schudnę później.

spokojnej nocy wszystkim życzę, teraz to pewnie już ladnie śpiących maluszków:-)
 
jade byłam w Klinice Św Rodziny na Jarachowskiego. Tam też rodziłam córkę. Dzisiaj przyjmował mnie mój lekarz ale on pracuje w szpitalu tylko w piątki, więc przyjdzie mi znosić obcych lekarzy. Pamiętam jak to było trzy lata temu. Kilku lekarzy bada cię jak krowę, bez najmniejszej delikatności i naradzają się czy wywołujemy czy nie. To był taki ból, że nie mogłam się poruszyć a lekarz na mnie krzyczał że mam pdciągnąć nogę. A ja nie mogłam nic odpowiedzieć tak bolało. Na samą myśl o tym, co mnie czeka przechodzą mnie dreszcze.
Ale póki co korzystam i objadłam się na noc arbuzem i truskawkami :tak:. Umilam sobie to czekanie :-).
Życzę Wam dobrej nocy.
 
Ming nie doluje się tak, nie może być tak samo beznadziejnie dwa razy. Zobacz Iwonka jak się bala a urodzila szybciutko. Wszystko będzie OK.:tak:
I umilaj sobie życie dobrym jedzonkiem.:-)

Ja niestety nie mam żadnych objawów, kazalam dzisiaj zakupić M olej rycynowy, ale jeszcze poczekam, bo boję się trochę i może to faktycznie późniejsza ciąża. Jestem strzępkiem nerwów, bo się glupia nastawilam, że urodzę 2 tyg lub tydzień przed a teraz mam.


Chyba przyjdzie mi uciekać jutro do czerwcówek. Ja nie chcę:crazy::no:
 
MADAMAGDA, LUCYNKA, MADZIA19 - GRATULACJE!!!!!!!

Madamagda
, nareszcie sie doczekalas :-) czekamy na relacje!

Ming, jade
- trzymam mocno kciuki... moze jakies kino w ramach przedporodowej relaksacji??
 
I ja się witam. Pogoda przepiękna, więc zaraz śmigamy na spacerek.:-) Wczoraj mama mnie wyręczyła i wyszła z małą, ale nie minęła godzina, a już były z powrotem, bo mała zaczęła się wydzierać w parku i mama darła zelówy do domu jak szalona :-D
Nierozpakowane dziewczyny, może jutro urodzicie, bo zauważyłam, że dzieciaczki chętniej wychodzą w niedziele. Życzę wam tego z całego serca :tak:
 
Hmmm jutro Dzień Dziecka!!!!! Dobrze że mam Kubusia bo bym całkiem oszalała. Dziś robimy popołudniu naszemu skarbowi mały dzień dziecka w towarzystwie Babci, no i oczywiście mamy i taty. A w niedzielę może urodzę a może nie... Ale nie przepisuję się do Czerwcówek. Pozwolicie że zostanę z wami bo bardzo was polubiłam i już trochę poznałam. Miłego weekendu!!!
 
reklama
Witam i ja.Byla polozna wlasnie ,fajna babeczka.Powiedziala ze byla gruba pepowina i pewnie dlugo z pepkiem bedziemy sie meczyc.Zaraz idziemy na spacerek :-) A i mowila ze szpital w ktorym rodzilam moze i ma zla renome ale opieka nad noworodkami jest najlepsza co i ja moge potwierdzic :-) A jutro grilujemy!
Aurelia ja tez mam okropny brzuch,nawet polozna zdziwiona.
Jade ja odciagam na tyle aby ulzyc bo jak nie odciagne to wtedy cyce sa jak kamien twarde i gorace a to grozi ciezkimi konsekwencjami i trzeba odciagac ten nawal.
 
Do góry