reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc Majoweczki!

Dotkass - a jak w ogole po cc sie czujesz?? Dochodzisz juz powoli do siebie? Zazdroszcze, ze masz juz Amelke przy sobie, a z ta dieta to moze i lepiej - szybciej wraca sie do swojej wagi!

Iwonka - to widze, ze sporo energii masz po porodzie!

Jade - no oby udalo sie przed tym 5tym urodzic naturalnie... a moze juz cos sie ruszylo u Ciebie?

Madamagda - wspolczuje sytuacji ze szpitalem... to widze, ze nie tylko w Warszawie tak przesrane... Moze sprobuj inaczej - najlepiej zglosic sie do szpitala o tej godzinie, o ktorej sa wypisy (u nas jest to 14-15), wtedy jest ogromne prawdopodobienstwo, ze Cie przyjma... Bo jak pojechalas z rana, to miejsca, ktore zwolnily sie wczoraj kolo poludnia juz zostaly zajete, a nowe sie jeszcze nie zwolnily...

Szopek - GRATULACJE! Szkoda, ze Cie wymeczyli, a pozniej skonczylo sie na cc... ale najwazniejsze, ze z synkiem wszystko ok!

A ja po usg kolejnym - wyszlo, ze wszystko ok, Pozatym udalo mi sie odgrzebac w lecznicy pierwsze usg z ciazy.. no i jest na nim termin porodu na 1 czerwca! Czyli jestem czerwcowka... a myslalam, ze termin z pierwszego usg mam na 29 maja...:baffled: No ale nic. Dzidzia dalej sie na swiat nie spieszy, jak bedzie wszystko ok, to w piatek dopiero jade na ktg i spotkac sie jeszcze z polozna. I nie zamierzam zostawac w szpitalu, dopoki porod sam sie nie zacznie...

Milego wieczorku!
 
reklama
Hej Kochane moje!
Od wczoraj Was czytam i skończyć nie mogę, ale udało się właśnie. Ja to dosłownie na nic nie mam czasu, dni strasznie szybko lecą. Chociaż dziś byłam z małym na spacerku 3 godzinki, bosko było, luzik, Mikołaj spał cały czas a ja się wystawiłam na słonko troszkę.
Dziś Mikołajek kończy miesiąc, uwierzyć nie mogę, że to już tyle czasu zleciało! Rośnie smyk, jak na drożdżach, waży już ponad 4200gr, czyli super!


Iwonka, gratuluję córeczki, nareszcie!

Madamagda, to straszne, co piszesz, aż mi się wierzyć nie chce! Aż mi głupio, bo ja jak szłąm do szpitala, to moja lekarka dzwoniła na oddział i za pół godzinki było dla mnie łóżko. Może chcesz do niej telefon??

Dotkass, jak czytam Twoje posty o braku czsau na BB i sztuce organizacji sobie czasu, to tak, jakbym czytała o sobie!


Dziewczynki, to ile zostało jeszcze tych 2 w 1, bo maj już się kończy!
 
Tak naprawde to garstka nas zostala..
Vanessa
Madamagda
Jade
Kerry
Jo-anna-on
nie wiem co z Agusia, bo dawno nie pisala...
ja...

I tak naprawde to nie wiem czy ktos jeszcze... jesli pominelam, to przepraszam...

Powiem Wam, ze lepiej byc na poczatku Majoweczek.. bo chociaz mozna bylo czas zagospodarowac troszke piszac na forum, a teraz ciezko sie komus pozalic na dolegliwosci ciazowe i rozterki bo w sumie wiekszosc z Was ma to juz za soba i cieszy sie juz swoimi dzieciaczkami!:-)
 
witajcie
Łaniu - oczywiście ja też 2w1 i to bez żadnych objawów porodowych.
Nie piszę często bo moja mama ma grypę i opieka nad Mieszkiem całkowicie na mojej głowie więc maksymalnie wykorzystujemy ten czas który nam został tylko dla siebie :tak::-)

Madamagda - :szok: brak słów, bez znajomości w szpitalu chyba mało mozna zdziałać ostatnio...

Ja mam wizyte u ginki 2 czerwca i ta chce mi macierzyński wypisać :angry: więc dobrze byłoby jednak urodzić do tego czasu :sorry2:tymbardziej że od 3 czerwca ona ma 2 tygodnie urlopu :dry:
 
Oj mam nadzieje ze ta lista zniknie do zera lada moment..... i bedziecie tulic swe malenstwa.
My po pierwszej kapieli dzis.Byl nawet zwinnie.Jutro musze zadzwonic do poloznej sie umowic z nia na wizyte.Malenka ciagle spi ,je i sra.W tej kolejnosci wiec ja przewijam zawsze po jedzeniu bo wtedy dopiero robi kupke.
A Vanessa stwierdzila ze kupilam sobie dzidzie i teraz mam dwie coreczki :-)

Polka was pozdrawia,nie ma chwilowo netu i za wami teskni,Od soboty jest w domku ze swoja corcia.
 
Proszę jeszcze mnie dopisać do tej listy (niestety :-(), coś mi się wydaje że mogę zamknąć listę porodów na majówkach :wściekła/y:. Oby nie....
 
Tak naprawde to garstka nas zostala..
Vanessa
Madamagda
Jade
Kerry
Jo-anna-on
nie wiem co z Agusia, bo dawno nie pisala...
ja...

I tak naprawde to nie wiem czy ktos jeszcze... jesli pominelam, to przepraszam...
Mam nadzieję, że nie rozdwoimy sie w tej kolejności, jaką podała Łania, no chyba że jednego dnia :sorry2:.
Ehhh...

Miłej nocy :rofl2: do jutra
 
reklama
Gratulacje dziewczynki, no i czekamy na resztę.
Mi brzuch spadl szybko, ale luźna skóra jest. Mieszczę się w spodnie po porodzie i po malutku zaczynam brzuszki ćwiczyć.Tak 10 dziennie,żeby się nie forsować.
to tydzień po porodzie
pict2668zt7.jpg
a to teraz
s7005508ie4.jpg
 
Do góry