reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

:-)cześć mamusie .Dla wszystkich nowych mam GRATULACJE
niewiem jak wy ale mi ciagle brak czasu na wszystko nie potrafie sie jeszcze zorganizowac mała je i śpi a ja niemam ciagle czasu śpi po 2,3 godz. a wydaje mi sie jakby trwało to 15min.
pozdrawiamy i życzymy wszystkim maluszkom zdrowia MY byłysm dzis u lekarza i wszystko jest dobrze mała w ciagu 16dni przybrała 600gr i dobrze niech rośnie :tak::-)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Szopek, Przyszła mama
GRATULACJE

Iwonka gratulacje! Myślałam że moja będzie rekordzistką wagową, a tu widzę że Twoja niunia pobiła te moje 4400! (ręka mi cierpnie jak ją dłużej karmię:-))
Możesz też dopisać moją niunię do listy, bo chyba byłaś w szpitalu jak pisałam że urodziłam.
Iga Olga 18.05.2008
4400, 57 cm, 14.20, cc

Co do wit. K to ja dostałam receptę, bo chyba część jest refundowana (i tak kosztowała ok.40 zł). Można dostać w kapsułkach (super sie aplikuje) i wtedy 1 raz dziennie albo w czymś tam (nie pamiętam) i wtedy 2x 0,5 ml

Nierozpakowanym życzę cierpliwości, dzidziuś wynagrodzi czekanie na pewno:tak:
 
hej dziewczyny
u nas ladnie dzis dlugo bylismy na spacerku:-):-) ale bardzo boli mnie kregoslup caly czas mam problem z rwa kulszowa... nie moge za dlugo chodzic:zawstydzona/y:

dzisiaj bylismy na wazeniu w przychodni maly w ciagu 3 tyg przybyl 750g wiec podobno bardzo ladnie:tak::tak: jesli chodzi o wit K to ja mialam przepisana ale w zaleceniach mam ze po ukonczeniu 2 tyg dziecka... ale lekarka powiedziala ze jesli maly bedzie marudny plakac bedzie prezyc sie albo bedzie problem z kupa to mam odstawic... bo jak nie bede podawala to nic sie nie stanie;-)
 
Dziewczyny, jak długo utrzymuje się po porodzie duży brzuch?? A może jestem wyjątkiem, ale wyglądam jak w piątym miesiącu ciąży. Czy to możliwe, żeby skóra i mięśnie były aż tak zwiotczałe, że nie trzymają wnętrzności, które pchają się do przodu??
 
Pszyszla mama, Szopek gratuluje dzieciaczkow.

Panna migotka ja 2 tyg po porodzie miescilam sie juz w zwykle spodnie ale moj brzuch to taki wielki glut. Jak siedze to moge palce na polowe dlugosci zatopic w moim sadelku. Moim zdaniem to skora sflaczala po duzym rozciagnieciu i trzeba to cwiczeniami doprowadzic do normalnego stanu. Tylko zawsze zapominam o tym ,ze mam zaczac cwiczyc.
Watpie,zeby Twoje wnetrznosci nie trzymaly sie na miejscu i wypychaly brzuch do przodu.
 
mm81, no właśnie, mój brzuch też przypomina glut, tyle że ja jeszcze nie mieszczę się w żadne spodnie i chyba duuuużo czasu upłynie, zanim się zmieszczę. A ćwiczyć mogę dopiero podobno za 5 miesięcy :\
 
mm81, no właśnie, mój brzuch też przypomina glut, tyle że ja jeszcze nie mieszczę się w żadne spodnie i chyba duuuużo czasu upłynie, zanim się zmieszczę. A ćwiczyć mogę dopiero podobno za 5 miesięcy :\


to normalne :tak:

niestety nie każdej mamie spada wszystko zaraz po porodzie :zawstydzona/y:
NIektóre z nas musza nad tym " interesem" troche popracować :sorry2::zawstydzona/y:
duzo zalezy od tego ile nam przybyło w ciąży i od organizmu ...wiec spokojnie :tak:;-)
 
Panna migotka a moze sprobuj jak najczesciej wciagac brzuch i napinac miesnie.Moze to zamiast cwiczen chociaz troche pomoze. Ja przez pierwsze tygodnie to robilam a teraz juz zupelnie nic nie robie.Musze zaczac chodzic na basen bo na cwiczenia w domu brak mi silnej woli
 
reklama
Widze ze dzisiaj nas bardzo mało na BB . Pewnie dlatego ze większość juz tuli swoje maleństwa i nie mają za bardzo czasu zeby pisać . JA jutro wybieram sie do szpitala na KTG i ginka piwiedziała zebym wzieła ze soą torbe . Mam nadzieje ze mnie nie będzie chciała zatrzymać :no:
 
Do góry