reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiem,że są mniejsze opakowania to na jedno wychodzi, nie wiem ile kosztuje prenatal i inne witaminy bo nie sprawdzałam sądzę że wszystkie są dobre.
We wtorek idę na test PAPPA wiecie ile u mnie kosztuje? 280 zł. nieźle no ale ja chcę mimo że lekarze mówią że nie ma takiej potrzeby:sorry:
 
reklama
no dziewczyny zybko piszecie i duzo....:tak: hehehe co do witamin to mi kazal juz lekarz brac jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i biore feminatal jestem bardzo zadowolona bo moze tez dzieki niemu cale trzy mieisace mialam spokoj i nie wymiotowalam ani nic sie nie dzialo.... kupuje 60 tab w op i place 33zl

jesli chodzi o dzisiejszy dzien to jakis marny dzisiaj jestem podenerwowana i caly czas chce mi sie plakac:-(nawet jak moj M wychodzil do prcy to sie rozplakalam zeby nigdzie nie szedl.... dzis tez umowilam sie na ta wizyte do gin i mam w poniedzialek ale sie ciesze wreszcie zobacze moja niunie....wczoraj dal mi czadu duzo i czesto kopal....

u nas ladna pogoda sloneczko swieci jest mrozik i zostalo troche sniegu z nocy...
 
aha wiecie co chyba brakuje mi potasu i wapnia i soli bo ostatnio umyslilam sobie ze kupie sobie ser feta i pomidorki i kupilam a teraz caly czas praktycznie jem to :-p pycha!! wiecie co nudzi mi sie na tym L4 moj men pracuje od 10 do 17 i nie mam co przez ten czas robic masakra:eek:

a jesli chodzi o to moje wesele to niestety nie moge go przelozyc ani na pozniej ani wczesniej bo bylo juz zaplanowane rok temu ustalony termin itp a wczesniej nie zrobie bo nie ma nigdzie miejsc juz i nie mam kasy na to a pozniej jak sie odlozy to jak znam zycie to juz bym nie zrobila
 
Kamilka A w którym jestes tygodniu ze Cie dzidzia kopie ? Wy tu tak piszecie ze ta ma brzuszek ta tyje a u mnie nic ani troche a sie czwarty mc zaczyna powoli :) Bylam u gin trzy dni temu ale nasz maluszek ma usmiech slodki :) Mialam pisac regularnie ale bylam u rodzicow.Witaminki biore Elevit za 30tab zaplacilam ok 33zl.Acha ile placicie za wizyty prywatne u gin tak z ciekawosci. Pozdrawiam
 
Wiktoria ja chodze do prywatnej kliniki, ale oni maja podpisaną umowę z NFZ. na początku płaciłam za wizyty to bylo 50 zł, ale teraz się wycfaniłam i zapisuje się m-c wcześniej na NFZ. Obsługa jest taka sama więc po co przepłacać.:-):-):-)
 
WiKtOriA: też prawie nie mam brzuszka, a czwarty miesiąc już się rozpoczął, podobno kopać maluszek może, ale nie wszyscy to odczuwają - i ja też nic nie odczuwam.
za pierwszą prywatną wizytę i gin zapłaciłam 80zł, i więcej nie poszłam - podobno to najlepszy specjalista, ale kiedy byłam u niego - nie podobał mi się sposób mówienia o ciąży, a to że jak tylko ja przyjdę następny raz, to on stwierdzi, czy to jest zdrowa ciąża i czy się rozwija, bo nie wiadomo jak to jest... w końcu pomyślałam - mówi prawdę, przecież po pierwszej wizycie nie wiadomo, czy maluszek dalej będzie się rozwijał, czy to nie jest ciąża martwa, ale po co mi takie myśli od początku ciąży? W końcu postanowiłam, że nie mam zamiaru się zamartwiać i poszłam do przychodni. tam całkiem inna gadka - optymizm przede wszystkim :D
pozdrowionka
 
Ja płacę za każdą wizytę 70zł, ale jestem bardzo zadowolona, :-) lekarza mam super, odpowiada na każde moje pytanie. Następną wizytę mam 23 w piątek, ale trochę się niepokoję, bo odebrałam wyniki a tam hemoglobina 10.1:eek:. Obawiam się, że to mało, ostatnio miałam 13.3! A jak to u Was wygląda?
 
reklama
Ja mam hemoglobine 14,2, wogole lekarz powiedzial ze wyniki sa ok :-) a troche tez sie martwilam ale lepiej ich samemu nie czytac. Ja chodze do jednego z najlepszych specjalistow w tamtej okolicy ostatnio zaplacilam u niego 70 zł zrobil mi usg dopochwowe i dal fotusie malej plamki :-) teraz zaplacilam 80zl ale pobral do cytologi zrobil usg i dal fotke do tego mam filmik ale mial nie podlaczona nagrywarke wogole ma wypas gabinet tez powiedzial ze jak nastepnym razem przyjde to mozliwe ze juz plazma na scianie bedzie zeby widzie Malenstwo. Jak mnie badal i pogadalam z nim to chyba wyszlam po 40min.Niestety juz powiedzial ze kupil duzo nowego sprzetu i podniesie pewnie do 100zl. A tak poza tym on pracuje tam gdzie bede rodzic i z tego co wiem to jest taki ze nawet w nocy sie zadzwoni do niego to przyjedzie na oddzial. Mojej mamie 14 lat temu prowadzil zagrozona ciaze i byla zadowolona
 
Do góry