reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.A ja dzis zle spalam...Jakies glupoty mi sie snily.Wczoraj widzialam piekne ozdoby swiateczne.Przed domem konczymy wlasnie robic taka werande jakby.Chec tam powiesic jakies fajne swiatelka na swieta beda na samym widiku glownego okna na ogrodek.
 
reklama
Iwonko ja też juz za ozdoby sie zabieram, na strychu z zeszlego roku mamy ich sporo :-) śnieg za oknem dodatkowo pozytywnie nastraja;-)

Ola ja bardzo chcialabym żeby Robert przy nie był choć za rekę trzymał, ale on za żadne skarby nie chce :-( i prawdopodobnie bedzie przy mnie przyjacółka :-) robert żeby sie wyminąć juz planuje urlop i wyjazd z chłopcami w góry na długi weekend majowy... zobaczymy co z tego wyniknie...
 
Iwonka, brzmi super :tak:

A wiecie ja wczoraj miałam chyba jeden z najpiękniejszych dni w życiu matki. Maksio przyszedł do mnie, objął mnie za nogi i powiedział: "Kocham mamę". Wzięłam go na ręce, a on się do mnie tulił i głaskał mnie po włosach. Popłakałam się ze wzruszenia....
 
Minka, oj to rodzenie razem to trudny temat... obie strony powinny być pewne że tego chcą... mój Tomek niby nie chciał być i do końca mówił że nie będzie i ja to szanowałam, a potem został... ale co z tego skoro nie za dobrze to wspomina :-( On chyba z takich staroświeckich czy coś ;-)
 
witam,
ja tez nie spałam za dobrze...

kamilka - co do porodu - u mnie też było w miarę szybko (3h), bo z 5 cm rozwarcia nagle miałam 10cm - Mieszko tak się pchał na świat, że mnie porozrywał. I rzeczywiście najgorsze to było to zszywanie później, które trawło w moim przypadku 1,5h.:wściekła/y: Trudne było dla mnie też to, że cały czas robiło mi się słabo i położna nie pozwalała mi chodzić - dobrze że był mój mąż - był mi podporą i to dosłownie!

Ja w przeciwieństwie do Iwonki - ponieważ już wiem czego moge się spodziewać - nerwy mam mniejsze tym razem. poprzednio przed porodem troche panikowałam.

Ola K. - co za mądra wypowiedź pana Żmijewskiego. Brawo. Ja jakis czas po prodzie byłam wyczulona jak ktoś mnie pytał: co mi się urodziło? nic mi się nie urodziło - tylko JA urodziłam synka. Tyle wysiłku, a pytaja jakby bocian przynióśł, czy co?:eek:
 
OlaK tak to jest peikne.Moja corka mowi Kocham gdzies tak od miesiaca.Jak zaczela tak gdzies normalnie100 razy dziennie potrafi przychodzic do mnie ,przytulac mnie i mowic mama,mamusiu kocham,kocham ciebie:-)a rano jak tylko sie obudzi to sie do mnie przytula i odrazu caluje i wypowiada te piekne slowko:tak::-):-):-):-)
 
hej
A mi się dzisiaj śniła moja dzidzia. Najpierw,że byłam na usg i widziałam jak szaleje, a potem,.że w wózeczku go , bo to chłopiec sie śnił, woziłam. Wczoraj mnie pobolewał brzuszek i mówiłam do swojego Tuptuska ,żeby dał Mamusi znać czy wszystko ok. No i może tak mi dal znać...
Toluś ciesze się że wszytsko u Was ok. Fantastyczne...A co sikania to ja się śmieje,że najpierw moja toaleta widziała moją twarz bo wymioty a teraz widzi tyłeczek, bo sikam jakbym morze wypiła.
A propos picia. Starsznie mój organizm domaga się Pepsi. Ja się śmieje,że mój dzidzi nałóg przekazal, bo on strasznie Pepsi lubi. A ja teraz jak widze pepsi to aż się trzęse z radości. Normalnie głuupia baba:sorry:
W Anglii zimno, ale nie ma śniegu. Czekam na wiadomośc co do mieszkania, mam nadzieje,że sie doczekamy, bo podejście Anglików do wielu spraw jest zadziwiające. No ale pozyjemy zobaczymy.
Życze kochane wspaniałego piąteczku i udanego weekendu. Ja niestety weekend pracujący...:confused2:
 
Cześć Dziewczątka!
Mi tez sie dzis sniła moja dzidzia, sniło mi sie ze wywiezli mnie do szpitala i urodziłam chłopczyka Kubusia :-) Ja ogólnie boje sie porodu a sniło mi sie ze przebiegło to bardzo szybko i sprawnie. Z tego co wiem to sny sie snią na odwrót, moze bedzie to dziewczynka? Kto wie? Ale juz nie długo sie wszystkie dowiemy:-)
Pozdrawiam!
 
reklama
witam wszystkie majoweczki 2008 ja mam termin na 28 maja:) zycze wszystkim przyszlym majoweczkom by dzielnie oczekiwaly przyjscia na swiat swich malenstw pozdrawiam :)
url%5D
 
Do góry