reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
I ja sie melduje po cioezkiej nocy,co okolo 7-10 minut lapaly mnie bola brzycha jak na 2 a raczxej nawet mocniejsze,ale jak widzicie jetsem nadal 2 w 1 .Spojenie lonowe mnie rozrywa,nie moge chodzic i brzuch teraz tez mnie bardzo boli ale bolem ciaglym.Jade na ktg dzis.Zobaczymy co powiedza.Z jedenj strony mam juz dosyc ale z drugiej caly czas mam nadzieje na rozpoczecie zupelnie naturalnie akcji porodowej.i jednak bym chciala zebuy z tetnem dziecka bylo ok i odesla mnie do domku .Ale i z drugiej strony to bym chciala uslyszec jutro wywolujemy! i miec juz to za soba ;-)
 
Iwonka, oby okazało się, że już rodzisz i obędzie się bez wywoływania...trzymam kciuki, jakby co dawaj znać, albo po powrocie, albo po porodzie do którejś z nas sms-kiem ;-):-)
 
Dziewczynki coraz więcej tej krwi mam w wydzielinie...coraz bardziej boli brzuch jak na @...nie chcę znów panikowac i dzwonić po R, bo okaże się, że znów na darmo...poczekam jeszcze, zaraz wezmę kąpiel, posiedzę na słoneczku o ile dam radę...już nawet nie napalam się, że to już, bo ostatnio się tak napalałam i dupa, więc czekam, aż przejdzie :tak:
 
Dotkass trzymam za ciebie kciuki! Idz ty kobieto juz rodzic bo tylko trujesz nam i trujesz ;-):-D:-D:-D:-D:-D:-DNie serio mowie ,oby to bylo to i ja mam nadzieje ze u mnie tez cos sie moze zaczyna dziac ale taka malutka tylko mam nadzieje:dry:

Dobra lista uzupelniona ! Kto nastepny??????????????:-)
 
I ja się maleduję w dwupaku z rana. Byłam zrobić ostatnie badania krwi i moczu i o dziwo wróciłam taka kawał na piechotę do domu:szok::szok: czego nie zrobi zdesperowana kobieta żeby przyśpieszyć troszkę poród.

Noc nerwowa jak zawsze skurczybyki były naprawdę bolesne, ale nadal nieregularne, chyba sama trego chciałam bo masowałam brodawki przez 30 min, nie powiem przyjemnie przyjemnie:sorry2::-p, ale tylko jak posmaruję najpierw oliwką bo tak to bolą.
Dotkass, Iwonka
nie będę was wyganiać, jak przyjdzie czas to przyjdzie, mnie już troszkę to wyganianie denerwuje, nie mam na to wpływu.
 
Dziewczynki coraz więcej tej krwi mam w wydzielinie...coraz bardziej boli brzuch jak na @...nie chcę znów panikowac i dzwonić po R, bo okaże się, że znów na darmo...poczekam jeszcze, zaraz wezmę kąpiel, posiedzę na słoneczku o ile dam radę...już nawet nie napalam się, że to już, bo ostatnio się tak napalałam i dupa, więc czekam, aż przejdzie :tak:

Przepraszam, że się wtrącę, ale ja miałam dokładnie to samo w dniu porodu ;-)
Od godziny 6 rano pobolewał mnie brzuch, później doszedł śluz z nitkami krwii. Położyłam się na chwilę spać, o 10 bóle brzucha były coraz mocniejsze, do tego doszły bóle krzyżowe i ilość krwi zaczęła się zwiększać. Na dodatek popędziło mnie kilka razy na przeczyszczenie do kibelka;-):-p Po godzinie 11 dotarłam do szpitala i zaczęło się cierpienie w poczekalni, zostałam przyjęta na oddział dopiero po 14 i się okazało, że mam już rozwarcie na 5cm, o godzinie 16:51 Młody był już z nami :-)
Też na początku nie zwracałam uwagi na te bóle, ale nitki krwi wychodzą przy rozwieraniu szyjki;-) Także życzę powodzenia i lekkiego porodu, bo coś czuję, że będziesz następna;-):-)

A tak wogóle to gratulacje dla wszystkich rozdwojonych mamuś i lekkiego porodu dla wszystkich czekających na ten cudowny dzień :-)
 
12 maja o godz. 10:30 rano urodzila sie Isabella Laura. Wazyla 4,030kg, 51cm. Do 8cm mialam porod naturalny, potem malenstwu spadlo tetno i skonczylo sie cesarka. Dzis wrocilysmy do domciu, czujemy sie swietnie, nasza ksiezniczka jest najpiekniejszym prezentem, jaki kiedykolwiek moglismy otrzymac...
 

Załączniki

  • HPNX0025.JPG
    HPNX0025.JPG
    76,3 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Gloria
właśnie wywołałam cię myślami, bo oglądałam wszystkie fotki brzuszka i popatrzyłam na twój suwaczek i pomyślałam że masz pewnie to już za sobą.
GRATULUJĘ KOCHANA, mała jest cuuuudowna i te czarne włoski.:-):-):-)
 
Do góry