reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
No ja dla bezpieczeństwa zadzwoniłam do mojej położnej, mówiła że w razie jakby jeszcze raz się tak powtórzyło albo żeby się sączyło ( bo narazie spokój i cisza) to mam się zgłosić na izbę przyjęć, ale nie obstawia że to wody raczej.
 
No i ja sie doczekalam truskawek :) Och jak sie ciesze.Zjem je wszystkie na raz! Ide powioesic pranie.Boli mnie brzuch jak na @ .Majtki suche.
 
Witam Was,
Dotkass wydaje mi się, że u każdej z nas te wody to w różny sposób z nas będą odchodzić,na pewno dla "pierworódek" (to ulubiona nazwa mojego gina ) jest to trochę problem bo nie spodziewamy się jak to jest bo nie mamy doświadczenia, chyba instynktownie musimy to wybadać. Ja póki co nie mam żadnych upławów i nic się nie sączy,mam parcie na kibelek;-) tylko. Więc jak coś się zacznie dziać to pewnie będą wody:tak:
Madamagda życzę Tobie żebyś nic nie musiała przestawiać w suwaczku, ja na pewno (według gina) urodzę po terminie bo we wtorek 13.05 lekarz stwierdził, że mamy dwa tygodnie, a kolejna wizyta 20.05 więc na mój termin nie mam co liczyć. Ty masz duuuże szanse Madziu:-)
Anetko za Ciebie też trzymam kciuki oby zaczęło się coś dziać:-):tak:
Pola to teraz widzę codziennie będziesz śliczna umalowana i gotowa, mam nadzieję, że Szymonek to doceni i się szybko zdecyduje wyjść, żeby zobaczyć mamusię:-):tak:
Dziś moja córcia ma imieniny :-)i co??? jak mam jej dać prezent??:-D jak by wyszła to by dostała:-D:-D:-D:-D:-D
Ja jestem u rodziców, tu mam bezprzewodowy internet więc sobie siedzę na tarasie i się dotleniam - y:-) mam zaproszenie do cioci, więc zabiorę ze sobą aparat bo mi się chce ogrodem pochwalić, więc utrwalimy dzisiejsze imieniny brzuszkowe Zosi w ładnych kwiatkach:-). Teraz będę z Wami na bieżąco, aż do domku wrócę, bo tam internetu raczej brak:baffled:
Miłego dzionka Brzuchatki:-):-):-):-)
 
Kurcze a ja chodze jak kaczka,zlapal mnie straszny bol w ta kosc lonowa ze nie moge normalnie chodzic i do tego bol krzyza .Tego jeszcze brakowalo. A zupka wyszla mi przepyszna.


Ciekawa jestem ktora bedzie nastepna.Jeszcze nie dzwonilam do szpitala.Jakos mi sie nie spieszy.Zadzwonie pozniej.

Polka to super korzystaj poki mozesz :)
 
Iwonka mnie też ciekawość zrzera, która??? Ale obstawiać już nie będę pojedynczo...obstawaiam wszystkie, może coś się ruszy, albo nie obstawiam żadnej, bo jak obstawiałam to jakoś inne rodziły, więc jak obstawię, że żadna to może wszystkie zaczniemy nagle rodzić :-D:-D:-D, ale by było

Trochę przesunęłam się w cień, bo słoneczko za bardzo grzało w brzuszek...zawsze uwielbiałam siedzieć na słonku, tak, że aż ze mnie ciekło, uwielbiam saunę :tak:, a teraz cięzko wytrzymać, więc tylko nóżki są na słoneczku...mój kocur też ma dość dzisiejszego upału i leży ze mną na balkoniku, ale schowany w cień, :-D jak nie kot, ale on od małego wolał chłodek i uwielbiał się kąpać jak było mu za gorąco sam wskakiwał do wanny z wodą :-)
 
A ja w koncu siedze w domu a nie na ogrodku buszuje bo nie moge chodzic.

Dotkass a te zdjecia mokrego kota co wkleilas kiedys to twoj kotek?
 
Te co dla Aurelii na pocieszenie? Nie, ale mojego mokrusa też mam

To jak miał niecały rok, kilka miesięcy nawet, ja wiem ze cztery chyba

A to robine niedawno, ale zmoczony tylko ręką przez mojego mężulka...bo jak R się kąpie on zawsze przy nim na wannie siedzi
 
reklama
hej dziewczyny

my dzis sie wylegujemy.... maly sppi wiec ja korzystam
ja wam powiem ze do samego konca nie balam sie porodu nawet jak bol stal sie nie do zniesienia:baffled:... trzymam za was kciuki mam nadzieje ze na koniec maja wszystkie bedziemy juz z dzidziusiami i bardzo szczesliwe... a chcialam zapytac po jakim czasie dziewczyny wyszlyscie na spacer??
 
Do góry