reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Madamagda - na pewno się nie zsiusiałaś. Myślę, że teraz będzie Twoja kolej. :tak: Trzymam kciuki żeby się jak najszybciej wyjaśniło.

Iwonka - no możesz zapoczątkowac kolejną fazę porodów majówkowych:tak::-)
 
reklama
No to płowa maja już jest a my tylko w małej cześci porozdwajane. :dry:Jeśli są takie opóźnienia to ja pewnie w połowie czerwca urodzę :-p;-) Może dopiero Mieszkowi na 2 urodziny ...

My dzisiaj w nocy walczyliśmy z temperaturą u Mieszka 38,5 i za choinke nie chciała zejsć. Byłam z nim u lekarza rano i najprawdopodobniej to zęby - na szczęście już ostatnie - potem dopiero stałe. Kurcze, nienawidzę być taka bezradna jak małemu coś dolega:wściekła/y:

A co do strachu przed porodem to jeszcze mnie nie obleciał, ale jeszcze troche czasu mi zostało wiec pewnie mnie dopadnie (wystarczy pierwszy mały skurcz jako zapowiedź tego co będzie się działo) :tak:
 
Madamagda - na pewno się nie zsiusiałaś. Myślę, że teraz będzie Twoja kolej. :tak: Trzymam kciuki żeby się jak najszybciej wyjaśniło.

Iwonka - no możesz zapoczątkowac kolejną fazę porodów majówkowych:tak::-)
Już nie chcę sobie robić nadzieji, nie dzownię po męża żeby nie panikował, nie jadę do szpitala, bo boję się że mnie odeślą, czekam z teściową na posterunku, narazie sucho, więc boję się że nic z tego:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
madamagda - raczej się nie zsiusiałaś ;-) Trzymam kciuki, żeby jednak oznaczało to poczatek finału :tak: tylko z tym malowaniem nie przesadzaj bo w tym maratonie raczej może Ci to przeszkadzać niż pomagać ;-)
 
Madamagda mi co prawda po nogach nie lecialo ale tez dzis rano jak wstalam zrobilo mi sie mokro i spodnie od pizamy mialam mokre jak usiadlam.ale teraz juz jest ok i sucho.

Ja wstawilam zupke,bedzie szczawiowa.Ogarne domnek ,umyje wlosy i pozniej do szpitala.Choc zupine zostawie mojemu chlopu ;-)
 
Witam Majówki.
Dziś chyba groszy dzień mnie czeka...

Pola 1981 Jeżeli chodzi o ból to ja czasem miałam takie bolące miesiączki, że prawie mdlałam z bólu, dlatego boję się nawet myśleć o bólu przy porodzie...

Dotkass Dzięki, za obstawianie. W nocy bolał mnie brzuch plus pojedyncze skurcze, które trwają do teraz, tylko że nieregularne, dlatego nie liczę na wiele...
A i kiedyś powiedziałam sobie, że jak znikną kwietniówki, to urodzę, weszłam dziś na forum i aż się przestraszyłam:baffled:

Miłego dnia.
 
E tam ,ja tez sie maluje.Jak sie zetrze to trudno.Ale tapete i rzesy bede miala umalowane,zreszta tak na codzien sie maluje.
 
madamagda - raczej się nie zsiusiałaś ;-) Trzymam kciuki, żeby jednak oznaczało to poczatek finału :tak:
Biorę też tą opcię że to może wodniste upławy, wraz z tą tabletką dopochwową:dry: dziewczyny ja po prostu nie wierzę i naprawdę czekam z niewielką nadzieją że coś się wydarzy. Już raz miałam fałszywy alarm z tymi skurczami i obiecałam sobie że więcej nie będę się nakręcać. Jak drugi raz nie poleci znaczy że nic z tego po prostu.
Chyba też nie jest to możeliwe żeby odchodziły wody bez czopa, wcześniej mi nie odszedł, a bynajmniej tego nie zauważyłam.
Jak leżeliśmy wczoraj w łóżku, zrobiło mi się bardzo niedobrze i pierwszy raz bardzo kłuło mnie w szyjce, tak nieustannnie i mówię do mężą że chyba się szyjka rozwiera powoli bo mogą być własnie takie objawy.
 
reklama
Madamagda Mi kiedyś pociekły wody po nodze, wyglądały trochę jak mleko, a co do zapachu, to chyba zależy co jadłaś, gdzieś słyszałam:baffled:
 
Do góry