reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Naprawde polecam, tu mieszka się naprawde fajne, jest dużo rozrywek, dużo do zwiedzania, miasto ma swój klimat, inny niż stolica (lepszy), bardzo podobnie jak w Krakowie, tam też czuje sie jak w domu. Polecam dzielnicę Krzyki (tez wszędzie łatwo dojechać), właśnie Muchobór, Stabłowice, ale tam tylko same domki.:-)
 
reklama
mam pytanie dla tych dziewczyn ktore juz rodzily.... tylko nie uwazajcie ze jestem jakas dziwna poprostu ogarnal mnie znow strach... poprostu jestem mloda mam dopiero 20 lat i to moj pierwszy dzidzius....:tak:powiedzcie mi czy ta cala akcja porodowa jest do przezycia ? czy to bardzo boli? czy plakalyscie po wszystkim? i czy pokochalyscie odrazu wasze dzieciaCZKI jak je zobaczylyscie? Bo mnie trudno przyszlo przyzwyczaic sie do tego ze jestem w ciazy myslalam nawet zeby usunac:no: teraz nawet mi zza to wstyd ze te mysli i ciezko mi bylo pokochac tego maluszka a teraz niewyobrazam sobie zeby go nie bylo.... ale poporostu boje sie jego przyjscia na swiat...
 
Kamilka87, ja też mieszkam w Wrocławiu. A żeby było śmieszniej to mój J mieszka na Muchoborze Wielkim i ja niedługo też tam zamieszkam:-). Świat jest mały:tak:.
 
madzia-fajnie planujemy tam odwiedzic ciocie bo to naprawde bardzo fajna kobietka i bardzo zyczliwa to moze bysmy sie spotkaly kiedys?:laugh2:
 
oooo jak fajnie.... mamy nastepna dziewczynke z wroclawia... ja to poprostu uwielbiam to miasto mialam sie tam na studia przeniesc ale teraz sie nie porywam na jakies wydatki jak przedemna wesele ale napewno chce tam mieszkac tym bardziej ze mieszkania tam nie sa drogie...:tak:
 
Dziewczynki ja kończe pracę, jak wrócę do domku, nakarmię dzidziolka, bo dzisiaj apetyt mi dopisuje i siadam przed lapciakiem.
Do później;-)
 
reklama
Kamilko zobaczysz że jak tylko ujrzysz maleństwo od razu cały ból Ci minie!! ja wzięłam znieczulenie i dzięki pomocy męża ból jest do zniesienia.Jest ciężko ale damy radę :tak: idź do szkoły rodzenia i tam dużo dowiesz się na temat pielęgnacji maluszka i oddychania w czasie porodu, chociaż tam cięzko się myśli się na temat oddychania ;-) Dasz radę, dbaj o siebie i o fasolkę a wszystko będzie dobrze ;-)pozdrawiam
 
Do góry