reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Przyszła Mamo teraz chyba nam się nie dziwisz, że rozmawiamy o cenach za położną, zzo, poród rodzinny itp.

Teraz my Ci spulczujemy,że musisz płacic za pobyt w szpitalu, bo my na takie luksusy możemy sobie pozwolić... całkowicie za darmo
 
reklama
:-D:-D:-Dhej dziewczyny
my od dzisiaj w domku maly jest sliczny i bardzo grzeczny tylko jje spi jak bede miala wiecej czasu to cos napisze... maly wysszedl jednoczesnie raczka z glowka wiec mam wiecej szwow i troche ciagna.. bardzo szybko urodzilam skurcze zaczely sie o 1.30 ale nie sadzilam ze to porodowe bo slabe ale regularne wykapalam sie zjadlam i pojechalam do szitala o 3.20 rozwarcie szlo bardzo szybko i o 6.30 maly juz byl.. jest najgrzeczniejszym dzieckiem na swiecie:-D:-D:-D
jutro powklejam wam zdjecia bo szykuje sie do kapieli malego a najpierw siebie..:sorry2:
 
Witaj Kamilko. Jeszcze raz gratulacje.
Wszystkie tutaj miałysmy czuja, że rodzisz i wszystkie Ci zazdrościmy, że masz Adasia już przy sobie.
Koniecznie wstaw zdjęcia małego, a teraz go ucałuj od majowych cioteczek
 
hej dziewczyny ja po dzisiejszym mam dosc szpitali dostałam rachunek z szpitala za mój pobyt w nim pszez 2 tygodnie potym jak mnie szywali i wyobrascie sobie ze musze zapłacic 140 eu w ciagu 2 tygodni:wściekła/y: az mi sie wszystkiego odechciało



ale 140 eu to wcale nie jest duzo :baffled:

za 2 tyg. pobyt w szpitalu bez ubezpieczenia to jest raczej stawka normalna ...a pokusiłabym sie o napisanie ...niska .....:sorry2:
 
Pola ty łobuziaku:-D,poprawaiłas mi humor mimo ze mi wszelkie bole przeszły i straciłam nadzieje na jakis porod w dniu dziesiejszym:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Dotkass chyba jednak twoja kolej.:tak:
Niesia wedlug mnie ja nie mam skurczy,bo ten bol jest raczej ciagły,a raczej byl bo juz mi lepiej.:sorry2:

Kamilko witaj w domu!!!!!!! Czekamy na fotki :-):-):-):-):-):-)
 
Iwonka w sumie to do 15tego masz czas :tak:
Tobie bóle przeszły, a mnie własnie złapały jakieś dziwne "palące" bóle podbrzusza :baffled::baffled::baffled:
Ciekawe, czy Dotkass rodzi?
Ola K. też się nie odzywała. Dzisiaj chyba miała mieć masowanie szyjki
 
reklama
Do góry