reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Na wszelki wypadek zabierz torbę, a co Ci szkodzi :tak:.
Lepiej miec ją przy sobie, niż potem ganiać męża po nią grugi raz
 
reklama
Wiktoria, pewnie że weźcie torbe, wrzućcie do bagażnika, a w razie potrzeby mąż po nią skoczy...
 
wezme jednak .... dzieki bo on ma swoj gabinet kilka minut od szpitala wiec faktycznie co szkodzi niz puzniej ganiac meza 25km
 
Wikitoria teraz wszędzie zabieraj torbę. Ja też dzisiaj cały dzień poza domem, a torba w bagazniku w razie czego. :tak:
 
i spróbuj się za bardzo nie denerwować...o ile oczywiście to możliwe...my trzymamy mocno kciuki i na pewno wszystko będzie dobrze :)
 
madamagda no ja z nia jezdze do tesciow jak jedziemy na przyklad ...
tylko ja bym nie chciala lezec na patologi ech...
sluchajcie siedze troche mnie trzyma skurcz wstaje i jest wtedy ałaaaa
zaczne liczec co ile bo dzis drugi
 
a nie da sie tego jakos ominac ? ;-) boli mnie w sumie w nocy brzuch twardy byl teraz mnie prawy jajnik kuje jak staje na noge to mnie napierdziela ze szok minelo dziesiec minut kolejnego skurczu brak wiec narazie nie ma paniki .... tak sobie mysle ze moze falszywy alarm ze sie boje .... ale kurde i tak mnie to czeka
 
reklama
dziewczyny, a może zacznijcie obstawiać mnie, to wtedy coś zacznie się dziać...:tak::tak::tak: wy macie jeszcze troszkę czasu, a my już po terminie i nic :wściekła/y: a tak ładnie przepowiadziłayście Kamilce i Kathy...ja też już chce:-:)-:)-(
 
Do góry