reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam:-) Kathy napisala w smsku ze porod trwał 3 godziny! Och jak jej zazdroszcze!!!!!!!!!!!I gratuluje szczesliwym rodzicom :-):-):-):-):-)

U mnie pogoda nadal piekna,w sam raz na rodzenie dzieci majowych:-)
 
reklama
Wiktoria Gin ma usg na miejscu????

Mm baaaardzo bym chciala,i nawet zmusialam sie do seksu a tu nic................
 
Witajcie kochane!
Piszę od męża z pracy, żyć nie mogę bez BB hehe.
Kathy alez ekspresowa jesteś, ale wydaje mi się to zasługa długiego przygotowywania szyjki i maciciy do porodu.:-):-)
GRATULUJĘ i zazdroszczę.
Ja mam dzisiaj KTG, będę uparcie siedziała w gabinecie dopóki coś w końcu ustalą, bo takie zwodzenie mnie z tą cesarką mnie już nudzi, już powinnam mieć to dawno ustalone, dlatego kieruję się od razu do szpitala w którym chce rodzić. A jak nic mi nie powiedzą, to jutro jadę do kolejnego szpitala w którym przyjmuje mój lekarz. Nie dam sie tak łatwo spławić.:zawstydzona/y:
Wogóle jestem jakas rozkojarzona, przed chwilką zrobiłam sobie herbatę i ją posoliłam, od razu się nie obczaiłam bo jadłam kanapkę i myślałam że to ona taka słona:sorry2::sorry2:
 
Witam się z Wami majowo :-)

Gratulacje dla naszej korespondentki Katarzyny Max Golonko i jej szczęśliwego męża
Kathy pozaklinaj i nas, bo chcemy iść w Twoje slady :tak:


A smiac mi sie chce z tych samobadan ......dobre jestesmy :)

Ginekolog ze mnie do d..py, bo nic szczególnego sobie nie wybadałam. Do tego jestem troche cykor i może nie wsadziłam paluszków dość głęboko.
Lekarz czuł główkę, więc bałam się stukać dziecko w czoło... jeszcze pomysli, że mu się szurnieta matka trafiła i będzie tam siedział do grudnia

I ja się chyba położę już do łóżeczka...mam doła, tak dziś przypadło na mnie...więc nie chcąc Was zanudzać poprostu położę się i podołuję się sama w łóżeczku,
Mi na kilkudniowego doła pomógł wczorajszy zakup bucików :-D

Chyba zacznę sobie zaraz smyrać sutki:-) Oby nie za bardzo, bo mój małsz ma nockę, co bym się zbytnio nie podnieciła:-)
Też jeszcze nie zaczęłam,bo męża nie ma, a moi fachowcy od remontu, jakby mnie nakryli, to powiedzieliby, że na jakąś nimfomankę trafili i kto wie, ile by ten remont jeszcze trwał
Kochane jutro mi kończą robic pieterko :-):-):-) wierzyć mi się nie chce, że dopięłam swego. chociaz wczoraj przez tel. mój mąż (który nie widział wcale takiej potrzeby) stwierdził, że niepotrzebnie tak się denerwowałam, bo przecież ON zorganizował tą ekipe remontową i tak szybko wszystko pozałatwiał i w ogóle to jednak ON miał rację, że trzeba to zrobic teraz, póki małego jeszcze nie ma :-D:-D:-D:-D:-D
zaczne go chyba nagrywać i w takich momentach odtwarzac, co powiedział
ale niech mu będzie, nie będę nic mówic, bo mam zamiar w ten weekend go wykorzystać :-D nie tylko do masowania sutków :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Wogole witam was kochane jak nie ma rozwarcie moga leciec, saczyc sie wody ?
mi wody leca powoli tak mialam watpliwosci ale teraz jestem prawie pewna na 100% dzis mam wizyte. ..
dobrze, że masz dziś wizytę, bo mi lekarz mówił, że jak mam podejrzenia, że moga się sączyc wody, to mam biegusiem do szpitala jechać

U mnie pogódka cudna, aż powietrze pachnie latem.
Umyję szybciutko stertę garów i zmykam na zakupki - muszę napełnic lodówkę.
Od rana zajadam się truskawami :-):-)

Póki co... miłego dzionka

 
KATHY, SERDECZNE GRATULACJE...kolejna majowa panienka juz na świecie...
bo065-sg.jpg

a u nas ciągle nic :-:)-:)-( wczoraj juz miałąm nadzieje -skurcze były regularne co 15 a potem kilka co 10 minut i...się skończyło..:szok::szok::szok: kolejna noc prawie nieprzespana i żadnych efektów...ile to się jeszcze może ciągnąć??? dzisiaj mamy iść na KTG, ale pewnie znowu nie pokaże żadnego skurczyka, wrócimy do domku i znowu zaczną się bóle...a

a powiedzcie mi moje drogie majóweczki, ile czasu może trwać taki pojedyńczy regularny skurcz? bo nie wiem czy dobrze wczoraj mierzyłam, bo wychodziły mi po 3-4 minuty...czy to możliwe?
 
No ja jestem po sniadanku i mysle co tu zrobic zeby zaczac rodzic:sorry2:seks nie pomogl wiec co??????Wyszoruje kominek po zimie,umyje popdlogi i moze przetre okna.Ech :baffled:
Pola to super ze remoncik skonczy sie przed narodzinami:tak:
Madamagda powodzenia,obys dowiedziała sie czegos konkretnego:tak:

Wiktoria albo zadzwon do gina i mu powiedz o tych wodach,moze odrazu bedzie ci kazal jechac do szpitala tam na kontrol
 
reklama
pola niom mezus juz dzwonil ze za dwie godz bedzie puznej na wizyte narazie spokojnie w nocy troszke mocniej polecialo wydaje m sie ze to od pozycji albo od tego jak maly sie ruszy slyszalam ze rownie dobrze pecherz moze dziecko uszkodzic raczka badz nozka wiec moze gdziej jest maly "przeciek" acha lekarza mam w innym miescie tam gdzie szpital ... bo jak pisalam u mnie nie ma wiec sie zastanawiam czy awaryjnie wrzucic torbe spakowana jak myslicie ??
 
Do góry