reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Przeczytałam te dwa artykuły co wkleiłaś Iwonko i tam pisze o tych skurczach nieregularnych które trwają 2-3 godziny i się wyciszają, najczęściej występują 7-10 dni przed porodem, u mnie już trwają tydzień i mam nadzieję że coś oznaczają i wktrótce przestanę się męczyć, bo moje skurcze są dosyć bolesne.:zawstydzona/y::-(
Mąż mówi że mam stalowe nerwy bo on by juz 5 razy pojechał do szpitala, a ja twardo siedziałam na imprezie hehe.

Kochanie mam nadzieję, że Ci przejdzie, albo, że kolejna Majóweczka się rozdwoi :-):tak:...mnie trzyma tak już od ok dwóch tygodni, i zaczynam sie do bólu może nie przyzwyczajać, bo ból jest cholernie doskwierający, ale "zaprzyjaźniam" się z nim :tak:;-)
 
reklama
Kochanie mam nadzieję, że Ci przejdzie, albo, że kolejna Majóweczka się rozdwoi :-):tak:...mnie trzyma tak już od ok dwóch tygodni, i zaczynam sie do bólu może nie przyzwyczajać, bo ból jest cholernie doskwierający, ale "zaprzyjaźniam" się z nim :tak:;-)
Ja się chyba nie zaprzyjaźnię z tymi skurczybykami :sorry2::dry: i wolę opcję rozpakowania się hehe.
Rzeczywiście może na Kathy dzisiaj przyszła kolej.:happy:
 
Hej dziewczyny i ja sie melduje 2 w 1
ale powiem wam ze wreszcie sie ruszylo ale ulga... wczoraj po calym dniu od powrotu do domu nie moglam chodzic tak bolala mnie kosc spojenia w dodatku gosci i chodzenie caly dzien.. na wieczor nie moglam chodzic z bolu krzyza i kosci lonowych.. na wieczor postanowilismy z mezem sie troche pobawic... po wszystkim okazalo sie ze leci mi krew i nareszcie wypada mi czop.. dzis od rana co wizyta w toalecie to wycieram okropnego podbarwionego krwia gluta:baffled::baffled::baffled: a w dodatklu w nocy tak strasznie bolaly mnie plecy i krzyz ze myslalam ze sie zaplacze z bolu wogole nie moglam sie ruszyc:szok::szok:
 
Kamilko no to chyba dzis sie juz rozpakujesz :)
A mi nic nie wyplywa,nawet w tej chwili nic nie boli.Wczoraj sie wymacalam i jedno co mnie cieszy to szyjka mieka i na okolo 1 cm,nie wiecej.
 
ja mysle ze moze teraz szybciej pojdzie postram sie powtorzyc wieczor z mezem i kto wie?? moze to jednak dziala ale dopiero sex po 38 tyg ciazy... hahaha ale nudy wogole u mnie to szok.. na dworzu zimno leje co chwile...
 
I ja się witam:happy: po dwóch dniach spędzonych poza domem

GRATULUJĘ WSZYSTKIM ROZDWOJONYM MAMUSIĄ

A u mnie tak jak nic się nie działo tak się dalej nie dzieje chociaż jakieś tam bóle co chwile mam ale to chyba takie z przemęczenia a nie zapowiadające że coś się ruszy.

Kamilko trzymam kciuki żeby w końcu się u Ciebie ruszyło juz tak na dobre i będziesz miała Adasia przy sobie:-)

Miłej soboty zyczę:happy:
 
No Kamilko, chyba jednak będziesz następna...pewnie w nocy się zacznie, lub wieczorem :tak::tak:

Mi to jakiś tam czop wylatuje, ale nie podbarwiony krwią, a bóle cały czas mam, ale nie reguralne :-(
 
A ja się tak wkurzyłam na męża. 1,5 roku temu rzuciliśmy palenie, a wczoraj mi oznajmił że wraca do nałogu, akurat teraz jak dzidzia będzie w domku, a ten śmierdzuich bedzie się do niej zbliżał.
Zagroziłam że to co wyda na fajki, będzie mi oddawał taką kwotę miesięcznie i wydam na swoje przyjemności, a co.... ale żaden argument na niego nie działa.:dry:
 
reklama
To ty jesteś zdolna bestia, ja nie wiem czy tam bym sięgneła, a nawet jak już to nie wiedziała bym jak wygląda miękka a twarda szyjka i na ile jest długa. :baffled:

No ja niby czuję, że jestem bardzo miękka, i chyba trochę szersza, ale problem z nachyleniem się i dosięgnięciem mam, ale to dopiero wyczyn :szok:
 
Do góry