reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

W ramach moich zachcianek maz wział mnie do sklepu to znaczy stwierdził a wybierz sobie co tam chcesz bo ja juz nie wiem zawsze zle No i wychodzimy a tu mi sie tak mokro zrobilo miedzy nogami:szok: nie no nie tak zeby sie strasznie cos leciało tylko tak mega wilgotnie no to pedem do domu i patrz co to jest No i musze was zmartwić;-)to jeszcze nie to to chyba jakies nawilzenie z nadmiaru wrazeń :baffled:

No i w drodze powrotnej mowie do mojego dziecka ze takie dobre rzeczy mamusia kupila to najpierw musimy zjeść i mój lasuch posłuchał chyba:tak:

A jeśli chodzi o pranie ubranek to tez wypralam i juz po pierwszym praniu dodajmy w odpowiedniej i najnizszej temperaturze nowa czapeczka mi sie tak rozciagnela ze szok w dodatku ta drozsza no i body tez juz widac ze prane Ale te rzeczy robia to szok :szok:a te co mam już noszone to nic im sie nie dzieje....
 
reklama
Dziewczyny a slyszalyscie o tym psychicznym ojcu co 24 lata przetrzymywał corke w piwnicy i ja wykorzystywal seksualnie,a ta urodzila 7 dzieci......

Tak to straszne dziś w "dzień dobry TVN" słuchałam, normalnie oczy wyszły mi z orbit, byłam w takim :szok::szok::szok:, że trudno opisać, brak mi słów na takie okrucieństwo i na wysokość kary dla takiego typka, chyba takiej kary jaką ja bym dała niestety w żadnym kraju nie ma w kodeksie!!!
 
Sylwia no powiem, że jak zaczęłam czytać to już myślałam, że właśnie informujesz nas o fakcie, że wody odeszły i zbierasz się do szpitala, a tu...chyba rzeczywiście "podjarałaś" się możliwością kupienia zachcianek :-D:-D:-D
 
Pola a to dziewczynki zaczynaja wcześnie dojrzewc i szalec to pomysl sobie na pocieszenie ze choc cie to czeka troche pózniej:-D:-D:-D
 
Sylwia moja koleżanka, która ma dwóch synów zawsze mówi "najważniejsze, że nigdy z brzuchem do domu nie przyjdzie, najwyżej z wyrokiem o alimentach" :-D:-D:-D
 
Dotkass no cóż chcialam poprawic wam humorki bo ja mam teraz jakąś mega szczęsliwość moze ze spelnienienia zachcianek moze ze mężuś w końcu nas popprzytulał :-) No ale znajac zycie cięzarnej w 9 miesiącu to za chwile mi sie zmieni i bede plakać Wy też tak macie ze im blizej to tym bardziej zmienne jestescie i nie wiadomo z czego?
 
Dotkass no cóż chcialam poprawic wam humorki bo ja mam teraz jakąś mega szczęsliwość moze ze spelnienienia zachcianek moze ze mężuś w końcu nas popprzytulał :-) No ale znajac zycie cięzarnej w 9 miesiącu to za chwile mi sie zmieni i bede plakać Wy też tak macie ze im blizej to tym bardziej zmienne jestescie i nie wiadomo z czego?

ja na szczescie nie mam dolkow, ale miewam takie stany lekko apatyczne, ze slaba i nic mi sie nie chce, ale nie placze. dostalismy wczoraj od znajomych pozytywke, to mezus kladzie mi ja na brzuchu, zeby Julinek sluchal i sie przyzwyczajal :tak: slodkie, prawda? faceci tez potrafia byc slodcy i czuli.
 
Jejku moje spodnie kupione 1,5 miesiaca temu zaczynaja cisnac a sa w rozmiarze xl czy jakoś tak moze przez brzuszek bo jak dalej tyłek mi rosnie to sie zalamie
Choc dzis dostałam mega komplement od meza Widzialem dziewczyne kumpla wiesz jak zgrubla grubsza niz ty a nie w ciaży:laugh2:(oni tylko tak umia porównywac ale co tam)no i tak wyladnialas na buzi no prosze a mowia ze dziewczynki mamusi urode zabieraja:happy:
 
reklama
Pola - Ty tu nie strasz problemami w okresie dojrzewania... narazie boje sie porodu i pierwszych miesiecy, a co dopiero pozniej!:-D Czy syn czy corka... niewazne, problemy moga byc te same... oby nie powazne.

Iwonka, Kathy - dziekuje za odpowiedzi dot. prania, wlasnie wyjelam juz pranko. Najwieksze watpliwosci mialam co do rozka, ale wyglada ok.

Kathy - szkoda, ze nie jestes z Wawy, bo bym sie zapisala na domowa sesje z wlosami.:-D Bo jakos ciezko trafic mi na dobra fryzjerke...

Sylwia - z ta zmiennoscia to chyba tak jest... poprostu zmeczenie daje o sobie znac... i moze troche strach przed nieznanym...
 
Do góry