reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Boziu a ja nie chcialabym miec z tego durnego kregoslupa bo nie daosc ze sie wycierpialam i cierpie na niego od kad zyje to jeszcze przy porodzie by mial robic katusze... ja sobie kupilam paczusia teraz pije kawke i go zajadam..:-D:-D
 
reklama
Ale w sobotę miałam taki ból ,że myślałam,że kafelki będe gryzła. Poszłam sobie qlturalnie do kibelka. Usiadłam , zrobiłam po co przyszłam i nagle okazuje się,że nie mogę mojej szanownej dupeczki z kibla podnieść, bo mam taki skurcz, ból, nie wiem co to było. I siedzę i płaczę z tego bólu. Na czworakach wywlekłam sie z kibelka i wołam Michała. Ten z przerażeniem w oczach :szok: nie bardzo wie co ma robić. Pyta jak się sprawdza czy mam rozwarcie :-D i czy to już. Po paru sekundach minęło, zeszłam na dół do pokoju i znowu. i tak parę razy. O matko myślałam,że zwariuje...No ale nocka spokojnie minęła, a na drugi dzień tylko mi się macica stawiała i stawia się cały czas....:-)No dobrze ,że nie przyrosłam do tego kibla, bo cyrk byłby...:-)
Dzisiaj jedziemy na kontrolę czy mała została główką do dołu i czy wsio ok. A wieczorem moja Mamuska przylatuje :).

Migotko , Anusiu brawo, Gratulacje serdeczne z głębi serca...:-)
 
Ja w pierwszym porodzie miałam bole z krzyza.Katasrofa,nie wiem jak wyglada porod jak sa bole z brzucha ale to bylo straszne i krzyz i nogi strasznie rwały....Czxuje ze bedzie powtorka,po terminie i z krzyzowymi bolami.Oby tylko nie wywolywany znow...
 
ja mam za karzdym razem pszy miesiace bóle kregosupa a ponoc jak tak mam to pszy porodzie tez bede miała
ale teraz jak miałam rodzic to miałam tylko z brzucha dopiero teraz mnie boli w kregosupie ciekawe jak znów sie cos zacznie to szczego pierwszego mnie wezmie
 
Iwonka blagam ty mnie nie strasz bo mnie sie zapowiada wywolywany i chyba na zawal zejde wolalabym jaky samo sie zaczelo a nie musze isc na dany termin i zaszczyk maskra:-:)-:)-(
 
Iwonka współczuję tego bólu, ja ostatnio tak miałam, ale podejrzewam, że to przez nerwy na kota, który całą noc nie dawał mi spać, bo czuł, że wiosna się zbliża i co chwila albo drapoał w drzwi balkonowe, albo "gazety przeglądał" :wściekła/y:, będzie dobrze, mysl pozytywnie Kochana

Kamilka, dobrze, że lepiej się już czujesz, ale nie przeginaj, dopóki nie wykurujesz się do końca, bo wiesz, że nie wyleczone może być jeszcze bardziej nieznośne

Madamagda a już myślałam, że się rozdowiłaś...a tu niespodzianka, bo teraz chyba takie przypadki trzeba nazwać niespodzianką, ze względu na to, że co chwila któraś rodzi, więc to już jest normą ;-)

U mnie coś słoneczko powoli chowa się za chmurkami, może i dobrze, bo zaraz muszę do sklepu iść, a jak tak grzeje słoneczko to coś mi ciśnienie szaleje
 
no mi tez chcieli teraz wywołac ale naszczescie poczekali czy bóle ustana czy nie i czy wody mi odejda ale naszczescie sie wszystko uspokoiło i mój mały czeka na odpowiednia chwile na wyjscie z brzuszka :-)
 
chociasz bardzo sie nameczyłam z tymi bólami całe noce niepszespane ból za bólem wtedy sie tylko modliłam zeby mały wkoncu wyszed z brzuszka bo myslałam ze oszaleje
 
Dotkass- wlasnie wiem i dlatego sie nie mecze jeszcze troche poleguje i oczywiscie biore leki.. jeszcze nic nie odstawiam a tym bardziej antybiotyku..

kolezanka mi wlasnie pisala ze moze pojde jutro do lekarza a on powie ze ja rodze i do szpitala... a ja jej na to ze chetnie ale z wrazenia chyba bym najpierw zemdlala:-D:-D:-D:-D na szczescie z przychodni do szpitala mam 5 krokow tylkoprzez ulice
 
reklama
Do góry