reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Mm81 z okazji rocznicy slubu,zycze wam spełnienia marzen najskrytszych,duzo miłosci i cierpliwosci wobec siebie na dobre i na złe oraz pociechy z potomstwa !!!!
znak.php

 
reklama
ja torbę mam juz prawie spakowaną, chociaż coś czuję, że jeszcze sobie postoi troszkę w kąciku i poczeka... niby termin mam juz za 8 dni, ale żadnych skurczy nie czuję, od czasu do czasu tylko kłucie w dole albo kolkę jak szybciej chodzę...
 
hej dziewczyny
ja sie melduje juz prawie zdrowa ale jeszcze ostroznie ze wszystkim... mam katarek jeszcze ale ladnie schodzi to moze sie juz tak nie befde meczyla... dzidziusioa mam bardzo aktywnego nie wiem czemu ale chyba od tych dobroci co jem...

u nas pogoda cudna:tak::tak: ale wyszlam tylko do sklepu i cala sie roztrzeslam nie wiem czemu chyba z oslabienia jeszcze rece mi dygotaly jak nie wiem...

a Nowym mamusia gratuluje czekam na wiesci od magdymagdy...
 
o Wigma, napisz mi proszę czy to prawda że na Traugutta już nie przyjmują???? chciałabym podjechać tam na ktg ale nie wiem czy wogóle jest sens?
 
Panna Migotka serdeczne gratulacje :tak::-):-):-):-):-):-)Meżu Betaki czekamy na foteczki!:-):-):-):-)

A ja mialam tragedie w nocy i do tej popry mam,wczoraj przechiolowałam z tym dlugim spacerem do ZOO.Spojenie łonowe boli mnie jak cholera,cała noc stekalam i z bolu sie zwijałam.Nie moglam sie oprzekrecic a co dopiero wsytac do toalety i do tego moja corcia robila dzis cała noc wedrowki ze swojego pokoju do naszego a ja za nia....:crazy: Troche sie martwic zaczynam tym stanem.Normalnie lezac na boku i dociskajac kolano do kolana slyszalam jak mi cos pyka w spojeniu.....gdzies kiedys wyczytalam ze to sopjenie sie rozchodzi i po porodzie trzeba nosic jakies pasy na biodrach zeby wszystko wrocilo do normy.No i jeszcze nie wiadomo jaki przebieg porodu w takich wypadkach. POcioeszcie mnie ze wy tez macie takie bole w tym miejscu i ze to normalne.......:sorry2:
 
dzis znow caly dzien w domu... maz do praCY a ja sama... chcialabym urodzic to chociaz by mi sie nie nudzilo... i moglabym zaczac zalatwiac swoje sprawy juz z weselem zwiazane a tak... siedze uwiazana
 
reklama
iwonko- dokladnie ja juz mowilam ci ze mam to samo nie martw sie... ale jedyne co to moge ci wspolczoc bo wiem jaki to straszny bol i nie da sie z nim walczyc... ty to i tak wczoraj duzo zrob ilas a ja nawet do sklepu isc nie moge choc mam pare metrow...bo jak pojde to juz nie moge wrocic z bolu...:crazy::crazy::crazy::no::no::no:

tylko teraz to naprawde sie nie przemeczaj bo jak dojdzie do pekniecia tego spojenia to juz kolorowo nie bedzie... lekarz mnie przestrzegal ... i wole przestrzec ciebie...
 
Do góry