reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dobra zmykam na ogropdek zaraz.Umyje wlosy i ide na slonko z dzieckiem.Kregoslup mnie juz boli od rana.Ide sie po bujac:) Al;e najlepiej mi jest jak siadam na pilke i na niej siedze,wszelkie bole mi odchodza szczegolnie te z krzyza.
 
reklama
Witam Przyszła Mamo, dziękuję czuje się w miarę. W sobotę był mały kryzys ale nie jest źle. W piatek byłam u lekarza i wszystko w porządku, we wtorek mam jechać na ktg, może coś się zacznie.Dzisiaj miałam bóle w nocy i nie mogłam nawet zejść do łazienki i musiałam chodzić z mężem.Biedny był bo byłam aż 7 razy.... A Wiktorek dobrze, tylko straszny terrorysta się z Niego zrobił.A poza tym jest strasznie kochany, jak mnie boli to przychodzi głaszcze mnie po głowie i daje buzi..:tak: i wtedy mimo bólu wiem, że dla tych dwóch małych istotel zrobiłam i zniosłabym wszystko, Pozdrawiam
 
to masz dobrze ze mąż sie toba zajmóje bo mój nonstop w szkole i nawed nie ma jak i zamiast lezec bo lekarze tak kazali to latam i wszystko sama robie ale naszczescie nic sie znów nie zaczyna powodzenia na ktg pozdrawiam
 
a co dobóli to ja tez je mam ale mąż zamiast mi pomuc wstac to spi i mecze sie sama i na dodatek mam strasznie niskie łuzko i cieszko z niego zejsc
 
Ja lece sie wykapac bo zanim tam wystko zrobie to zejdzie godzina a na 15 .30 do ginekologa dzisiaj . jak zdołam sie z wszystkim wyrobic to jeszcze dzis zajze pszed ginekologiem a jak nie to wieczorkiem jesli sie tu dostam bo mój bedzie napewno siedział jak cos to życze miłego dnia papa
 
widze, ze temat z bolami krzyzowymi, podobno to o tyle uciazliwe, ze oddychanie nie pomaga i w ogole malo co na to pomaga przy porodzie. obysmy nie mialy!
do wszystkich Majowek! uslyszalam teorie w szkole rodzenia, ze najwieksze fale porodow sa w okolicach pelni ksiezyca (tak mowia w szpitalach, ze maja doslownie zasyp zawsze). wiec warto spojrzec na swoj termin (2 tyg przed i po), zobaczyc kiedy przez ten miesiac jest pelnia i jest bardzo duze prawdopodobienstwo, ze to wlasnie wtedy sie urodzi.
ja mam termin 25 maj, ale pelnia jest 20 wiec raczej urodze w okolichach 20 niz po 25. :-) te co urodziy moga sie wypowiedzec na ten temat z wlasnego doswiadczenia.
jest tez druga teroia, ze w czasie burzy-bo jest duza zmiana cisnien i pekaja pecherze plodowe. ja sie np urodzilam po burzy ;-)
 
ale sie usmialam z tesciow teraz maja nie rowno pod sufitem to az mi ich szkoda ale nie odzywam sie bo moge to dla siebie podsumowac...
bo kupili kedys dwie kanapy i jeden fotel wielkie to takie ze caly pokoj naookolo zawalony... w dodatku sa w kolorze szfirowym meble sa jasne a dywan kremowo czerwony:-):-):-) oczuywiscie ic ze soba nie pasuje ale sie nie odzywam... teraz przyjechali i wymyslili ze kupia stol z krzeslami ale nie maja co z fotelem zrobic?? hahaha i tesciowa odrazu ze moze do nas wywiez bo ja na wiosce mieszkalam to my mamy duzo miejsca:baffled::baffled::baffled: a ja jej na to ze nawet nie ma mowy bo mama sama sie nie miesci wymienia wszystko a ja jej meble bede zwozila albo dziadkom chyba by mnie wysmiali:laugh2::laugh2::laugh2: to juz spalilam ich plany na panewce :angry::angry::angry: ale oni sa nienormalni to szok
 
Witam Majóweczki :tak::tak::tak:
Widzę że teraz poranny przegląd Waszej twórczości oznacza informacje że kolejna się już rozdwoiła :-)
Panno Migotko i Łukaszu mężu Panny Migotki gratulujemy serdecznie córcie witamy na świecie :-):-):-):-):-):-):-)
Madamagda
no to czekamy na wieści a z Twoim komputerem to taka sama złośliwa bestia jak Iwonki komórka takie rzeczy zawsze psują się w nieodpowiednich momentach :tak: trzymaj się cieplutko
Miłego dnia kobietki:tak::tak: i która teraz chętna :-):-)
 
reklama
Cześć ;-)

GRATULACJE DLA RODZICÓW I ICH MALEŃSTW CORAZ WIĘCEJ NAS NA TYM ŚWIECIE ;-)

Puchatko moje dziecię jest chętne... ale ja nie mogę bo dziś Robert w Słupsku do wieczora, a jutro mój gin i położna cały dzień w gabinecie przyjmują...
Ja leże mam zakaz chodzenia bo od wczoraj skurcze mnie biorą a żeby w domku sie poruszać to schody wszędzie mam ;-)
 
Do góry