reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

To ja się kładę bo mój mężul zasną a ja jeszcze się nawet nie kąpałam -zróbcie cos ze mna ja torby nie spakowałam jescze :szok::szok::szok:do szpitala!!!!
Rozdwojonym lub nie -DORANOC!
 
reklama
Magali, ja tez mam zamiar się chustować z Zuzą, tylko u mnie na prowincji nie mam szans na takie kluby... pozostaje mi jedynie poczyatć coś w necie i próbować samej. Ale mamy przecież osobny wątek chustowy, to tam możemy sobie pogadać!

Madamagda, zycze powodzenia, jeśli już się zaczęło i będę trzymać kciuki za szybkie rozwiązanie!

No to dobranoc!
 
Gratuluję dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



kathy - Ty lepiej się spakuj, żeby mąż nie musiał póżniej wszystkiego szukać:-):-). trochę tego jest i zawsze mozna czegoś zapomnieć, wiec lepiej na spokojnie to zrobić, raz dwa rano jak wstaniesz, to do pakowanka.

marlene - ja od dwóch lat mieszkam w szkocji, tu też spotkałam meża. szybko nam to poszlo:-):-), ale co tam. przedtem bylam ponad 7 lat z gościem i nic nie wyszlo.

madgamadga - trzymaj się i powodzenia. trzymam kciuki, tylko pamietaj spokojnie, nie panikuj, bo wtedy cialko się napina i bardziej boli.
 
witam wszystkie forumowiczki i z tego co wiem jednego forumowicza :p
wczoraj o 19,30 mojej Żoneczce odeszły wody (takie małe 'pyk' i zaczęło 'cieknąć') pojechaliśmy na luzie do szpitala siemieradzkiego, oczywiście obyło się bez skurczów. Tuż przed północą zadzwoniłem do szpitala i dowiedziałem się że Beatka urodziła poprzez cięcie cesarskie i czuje się dobrze, oczywiście później zadzwoniła że wszystko OK :D. Iga waży 3330g 53cm, ile dostała w skali niewiem do przez tel dowiedziałem się ze szpitala (ale i tak wiedziałem więcej i wcześniej niż Beatka). Aparat wyrychtowany jutro z samego rana ide robić fotki moim gwiazdeczką :D.
Pozdrawiam wsztskiem ciężarówki :p
PS jak umieściłem źle to uprzejmie prosze o przeniesienie
popzdrawiam
Łukasz
 
Witam Brzuchatki

Już teraz widać, że zapowiada się śliczna pogoda... szkoda że jestem dzisiaj uziemiona w domu :-(
Aurelia Gratulacje!!!

No i UWAGA!!! Weszłam, by Wam zakomunikować, że anusia 80 też dziś urodziła Martynkę, dostała 10 punktów, waży 3120 g i długa jest na 54 cm, więc jakby nie patrzeć, mamy prawie, że "bliźniaki" :-D:-D:-D


Rozdwajamy się powoli, nie ma co :-):-D

Anusia GRATULACJE !!!!

Witajcie moje drogie majóweczki... niektóre z was pewnie mnie w ogóle nie kojarzą, a inne już zdązyły zapomnieć o moim istnieniu, bo straszliwie dawno nic nie pisałam...

Uwierzysz bądź nie, ale wczoraj rano o Tobie myslałam i dzisiaj miałam znaleźć Twoje posty, żeby zobaczyc, kiedy ostatni raz do nas się odzywałaś :-)
W każdym bądź razie witamy ponownie :-). Zaglądaj do nas częściej, bo sama widzisz, że "rozdwajanie" się nabiera tempa


A w Zoo zjadlam dzis dwa lody z automatu i dwa gofry z bita smietana i truskawkami...

Lody... gofry... truskawki... JA TEŻ CHCĘ!!!!

Ja tez mam jakies pojedyńcze skurcze ale to tylko takie straszące:-p
Mnie takie skurcze męczą od tygodnia (raz mocniejsze raz słabsze) nie wiedziałam, że to tak ma być... a u mnie termin dopiero na 25.05 :baffled:

Beatka urodziła poprzez cięcie cesarskie i czuje się dobrze, oczywiście później zadzwoniła że wszystko OK :D. Iga waży 3330g 53cm, ile dostała w skali niewiem do przez tel dowiedziałem się ze szpitala Łukasz

:-D:-D:-D to mamy dzisiaj trzeciego dzidziusia :-D:-D:-D
GRATULACJE dla szczęśliwych rodziców!!!
 
Witam Was,
normalnie nie wierzę :szok:nie było mnie przez weekend a tu 3 majóweczki rozdwojone:-)
Panno Migotka GRATULUJĘ CÓRCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aurelko GRATULUJĘ SYNKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anusia GRATULUJĘ CÓRCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja ten weekend spędziłam u rodziców, był grill pycha i nawet się troche opaliłam bo taka cuudna była pogoda:-). Okazało się, że furagin jest bezpieczny w ciąży, ale go nienadużywałam bo wzięłam tylko jedną tabletkę i mi przeszło:-). Ja dziś tak rano, bo mężuś jechał do zielonej góry no to wstałam z nim o 5:40:rofl2: Ciężko mi się w nocy obracać z boku na bok:sorry2: no ale chyba to normalne:baffled:. Ja zaraz wstawiam pranie bo pogoda znów zapowiada się słonecznie:-)
 
Witam :-),
gratuluję Panno Migotko, to mamy kolejnego dzidziusia w kwietniu :) a ja tak naprawdę mam dziś termin z miesiączki, tylko że u mnie cylke 38 dniowe więc się tym nie sugeruję i rzeczywiście nic się nie dzieje:-:)-:)-(, czuję się jakbym siedziała na bombie.......jadę znou dziś do połoznej i jak usłyszę ze bez zmian to się chyba rozpłaczę :-(
czasem mam małe skurcze i tyle, cały weekend na nogach poza domem i dalej nic.....
kurczę boję się wywoływania jeśli samo się nie zacznie, boję się żeby małej nic się nie stało.........nie chcę zostawiać Mai na 3 dni...........cholera chyba łapię doła.......zazdroszczę dziewczynom rodzącym przed terminem..............
 
I co ja znów widzę? Panna Migotka też już rozdwojona!!! :-D:-D:-D:-D
Ogromne gratulacje!!!!
Ciekawe jak tam u madamagdy, pewnie też już tuli swoją Hanię:-).
No to jak tak dobrze nam idzie to ja też idę pokończyć co do mnie należy, przepiorę jeszcze kilka dzidziowych rzeczy, bo to nigdy nic nie wiadomo.
;-)
 
reklama
Witajcie mnie też cały weekend tu nie było i takie wieśći
Anusiu , Aurelko i Panno Migotko Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ide nadrobi czesc zaleglosci :-)
 
Do góry