reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
:-):-)Cześć dziewuszki!
U mnie w domu sajgon poimprezowy, nawet nie chce mi się tam wchodzić, zostawiam wszystko w rękach męża. Ja przygotowałam on posprzata, a ja siedzę z poranną herbatką na ogrodzie i opalam nóżki:-):-)
Równiez życze miłego, słonecznego dzionka ;-)
 
Aurelko jak to dobrze że już po wszystkim i masz przy sobie takiego zdrowego chłopczyka:-):-):-)

Kamilka to dobrze że Ci sie poprawia Ty chyba najbardziej z nas chcialaś już od dawna urodzić a tu cie tak trzyma do końca ale los przewrotny jest

Mój męzuś znowu w szkole mam nadzieje ze urwie sie wczesniej i spedzimy troche czasu razem:happy:
 
Gratuluje wszystkim rozdwojonym ;)

Mam pytanko. Czy ktoras z was spotkala taki smoczek? Jesli tak to gdzie mozna go kupic:
Szwarou ja kupiłam taki na ebayu. Popatrz na allegro. Może znajdziesz...

Gratulacje dla kolejnej Mamusi...Coraz nas mniej, tych połoznych :) U mnie wczoraj taki ból,że nie mogłam z kibelka wstać. Na czworakach wyszłam z łazienki. i ten ucisk na otworek między nogami. Normalnie szok. Ale się uspokoiło i nocka bez większych rewelacji. Już jutro moja Mama przylatuje i wtedy będziemy się mogły rozdwajać :)
całuski dla Wszyskich Mamuś i życzymy udanej niedzieli...
 
Witam słonecznie.

Aurelia moje gratulacje!!!
Mi już coraz gorzej, ale jeszcze 10 dni chciałabym wytrzymać...
Szwarou straszny ten smoczek:-D

Wszystkim Majówkom życzę miłej i spokojnej niedzieli.
 
Wielkie gratulacje dla Aurelki!!! Oby synek dobrze sie chował, a mamusia niech odpoczywa...

Szwarou, daj spokój, chyba sam wpadłeś na ten pomysł, bez konsultacji z żoną?

Kamilka, dzidzia czeka napewno, aż mamusia wyzdrowieje
 
Cześć Kochane Majóweczki, jakoś nie wchodzę na BB, bo korzystam z pogody i towarzystwa mężulka

Kochane Majóweczki...

mamy kolejnego dzidziusia :-):-):-):-):-)!!!!!!

Dzisiaj o 00.25 Aurelka urodziła Synusia :-). Mały waży 2950g, ma 51 cm i dostał 10punktów :-):-):-)

Pzekazałam już buziaki od Cioteczek :-D:-D:-D

Aurelia Gratulacje!!!

No i UWAGA!!! Weszłam, by Wam zakomunikować, że anusia 80 też dziś urodziła Martynkę, dostała 10 punktów, waży 3120 g i długa jest na 54 cm, więc jakby nie patrzeć, mamy prawie, że "bliźniaki" :-D:-D:-D


Rozdwajamy się powoli, nie ma co :-):-D
 
reklama
Cześć Kochane Majóweczki, jakoś nie wchodzę na BB, bo korzystam z pogody i towarzystwa mężulka



Aurelia Gratulacje!!!

No i UWAGA!!! Weszłam, by Wam zakomunikować, że anusia 80 też dziś urodziła Martynkę, dostała 10 punktów, waży 3120 g i długa jest na 54 cm, więc jakby nie patrzeć, mamy prawie, że "bliźniaki" :-D:-D:-D


Rozdwajamy się powoli, nie ma co :-):-D
no nie wierzę...............gratulacje Anusia!!!!!!!!
 
Do góry