reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Chętnie bym się postawiła, ale ten koleś naprawdę wygląda i zachowuje się jak niespełna rozumu więc trochę się boję. Dziwne trochę, bo to chyba jakiś wielki pan biznesmen po trzydziestce, a ma umysł osła. A ludzie w bloku jakby się go też bali, bo jakbym spytała się, czy komuś jeszcze przeszkadza, powiedzieliby, że nie skądże. W końcu biedaczek musi się odstresować po ciężkim dniu pracy puszczając umpa umpa tak, że mi wszystko w domu podskakuje. Najpierw myślałam, że może jakby miał swoje dzieci, to byłby spokojniejszy, ale potem doszłam do wniosku, że niech lepiej nie ma, jeśliby miał przekazać dalej swoje chore geny.:crazy:
 
reklama
Zostałam dzisiaj bardzo mile zaskoczona w sklepie, mianowicie jedna pani przepuściła mnie w kolejce!!! A ekspedientka zaczęła obsługiwać mnie, chociaż już obsługiwała kogoś innego. Dwie ciąże musiałam przechodzić, żeby sie doczekać czegos takiego. Normalnie jestem zszokowana!
 
Witam z dworku! Piękne słoneczko i ciepełko. Siedzimy sobie na dworze i opalamy się.
Przed wyjściem do szpitala... Moja córeczka rzeczywiście nie chce na ten świat, ale kopie mnie mała teraz.
Córci widać wygodnie w takim ładnym mieszkanku :tak:

Wczoraj wyciągnęłam mężulka na grilla do jego siostry, posiedziałam na powietrzu, najadłam się kiełbaskami, a jak wrócilismy to padłam ze zmęczenia jak dawno nie :tak: [/COLOR][/FONT][/I]
Ja też chyba bym się nie zdecydowała...a wiadomo co to za badania? co tak naprawdę z tym naiseniem robią...potem jakoś tak dziwnie bym się czuła, że może jakieś małe Roberciki chodzą po świecie...sama nie wiem :baffled::baffled::baffled:
A dzisiaj u nas kiełbaski. Ja lubię białe parzone frankfurterki drobiowe. Do tego micha sałaty z ogórkami, pomidorami, rzodkiewkami i trrrruskawkami. Mniam. A na deser można jeszcze wcisnąć ciasto z rabarbarem pod białkową pierzynką. Palce lizać.

O tym nasieniu to sobie tak samo pomyślałam - pewno by wykorzystali do stworzenia małych Darków. Podejrzana sprawa:tak:


Ja juz od wczoraj jestem w domku.Mała czuje sie dobrze, gorzej mamusia ;-)
Fajnie, że już w domu jesteś. Na pewno szybko dojdziesz do siebie. A malutka słodka i śliczna.

Zostałam dzisiaj bardzo mile zaskoczona w sklepie, mianowicie jedna pani przepuściła mnie w kolejce!!! A ekspedientka zaczęła obsługiwać mnie, chociaż już obsługiwała kogoś innego. Dwie ciąże musiałam przechodzić, żeby sie doczekać czegos takiego. Normalnie jestem zszokowana!
Jakieś 2 tygodnie temu byłam w sklepie i pani specjalnie mi kasę otworzyła i zaprosiła do kasy. Szok. :szok::shocked2:
 
No fakt, z tymi sytuacjami w sklepach na pocztach itp to macie rację ostatnio też sama jestem w :szok:, bo co chwila ktoś chce przepuścić, albo pomóc, chociaż tez bywa, że udają, że nie widzą i wiecie kto najczęściej baby koło 50-tki, jakby nie pamietały jak to było, gdy one zaciążone chodziły, jeszcze patrzą na Ciebie z wyrzutem, że "wogóle po co Ci to, chciałaś to masz" :wściekła/y:, ostatnio młoda dziewczyna ustąpiła mi miejsca w autobusie, a starszy Pan chciał przepuścić w kolejce w sklepie, a stara raszpla nie dość, że wepchnęła się do autobusu (pustego) przede mną, to jeszcze udawała że nie widzi i jest baaaaaaardzo zmęczona, ale podbiec, żeby byc pierwszą siłe miała, a Pani starsza z mężem póścili do autobusu przed sobą, jeszcze mi miejsce wskazała...:tak:
 
Czesc Dziewczynki:-)
Ja ostatnio szaleje z męzem na zakupkach... dla Niuni znowu kupiłam kilka ciuszków w Reserved-Kids, przecenione o połowe, rajtuzki, skarpeteczki czapeczki, wszystko takie słodkie malutkie i kochane :-)
Dzis byłam w Urzedzie Skarbowym oddac PIT-y. No i równiez byłam mile zaskoczona, jak weszłam to nie zobaczyłam nic jak wielką koleje....ale nie mineła minutka i podszedł do mnie ochroniarz i poprosił mnie abym poszła za nim, zaprowadził mnie do pokoju naczelnika i tam oddałam Pity:-) Moja wizyta w urzedzie nie trwała nawet 3 minuty:-) Fajnie jest być w ciązy:-)
Wogole to cos dzis pusto u nas nawet nie miałam duzo do czytania.
Moj męzus pojechał sobie na mecz a ja wypatrzyłam fajną sukieniusie na allegro dla Niuni SUKIENECZKA NEXT (354338782) - Aukcje internetowe Allegro No i kupiłam:-)
Miłego wieczorku Dziewczynki:-)
 
Aniusia, śliczna ta sukieneczka! Ja kupiłam ostatnio sukieneczkę za 3 zł, przesyłka więcej kosztowała...

Faktycznie pusto dzisiaj, a akurat jak nie będę miała czasu to wtedy najwięcej naprodukujecie i na jakiś fajny temat.

Odmeldowuję się narazie. Miłego wieczoru!
 
A ja właśnie skończyła piec placuszek poczekam aż trochę ostygnie i spróbuję:happy: nie mogę się jakoś oprzeć:-p

A tak w ogóle moja sąsiadka urodziła wczoraj córeczkę ale najgorsze jest to że podobno w szpitalu na Polnej jest takie oblężenie rodzących że łóżka poustawiane są na korytarzach:baffled: a miałam zamiar tam rodzić ale to się jeszcze okaże
 
MM81, dziekuje za rade masuje caly czas chociaz fakt boli jak cholera. Wogule to mam tak duzo mleka ze jak mala je to sie dławi, az sie boje :-( Posylam wiecej zdjec. I uciekam bo narazie jakos ciezko mi znalesc czas zeby posiedziec dluzej,ale napewno sie to zmieni niebawem tylko opracuje jakis system ;-)Buziaki trzymajcie sie dzielnie juz nie dluga droga przed wszystkimi i bedziecie razem ze swoimi dzieciaczkami.

Jednak zdjecia beda pozniej bo cos program mi nie dziala ,papa
 
O tym nasieniu to sobie tak samo pomyślałam - pewno by wykorzystali do stworzenia małych Darków. Podejrzana sprawa:tak:

Widzę, że wszystkie mamy podobne skojarzenia. Bo po co im czyjeś nasienie, jesli nie mają zrobić z niego jakiegos użytku??

A ja właśnie skończyła piec placuszek poczekam aż trochę ostygnie i spróbuję:happy: nie mogę się jakoś oprzeć:-p

Kochana ja od wczoraj szaleję w kuchni :-) Wczoraj upiekłam ciacho z ananasem, a dzisiaj zrobiłam dwie sałatki na kolację
 
reklama
Czesc Dziewczynki:-)
Dzis byłam w Urzedzie Skarbowym oddac PIT-y.
A ja dostałam 3 dni temu zwrot z US :-):happy2::yes::rofl: za dziecko :-)

Jestem po grillu, starałam się nie objadać i zapełniać raczej warzywkami ale 2 kiełbaski frankfurterki wsunęłam :-:)zawstydzona/y:.

Właśnie mi się przypomniało, że nie zjadłam zelaza i foliku. Muszę drałować na dół do kuchni i uzupełnić morfologię ;-)

Miłej nocy. U mnie już Ania i mąż śpią. Mam luzy :-)
 
Do góry