reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam kobitki,

Jo-anna-on - o zazdroszcze podejscia, tylko dwie kielbaski????:-):-) ja też staram się jeść warzywka, ale dwie kielbaski to norma u mnie, no i to slodkie. ciagle ze soba cos nosze, bo jak nie zjem w przeciągu godziny, to czuje sie, jakbym zemdlec miala.


cfcgirl - gratuluje obrotu i pozdrawiam., a jak dziecko bylo wtedy ulożone? sorry, ze pytam ale nowa jestem tutaj i nie doczytalam.

Marlene - gratulacje wielkie, malutka jest śliczna. a mozna wiedzieć, gdzie mieszkasz? ja w szkocji więc pewnie lekarze "podobni".


kathy24 - pozno, pozno się obudziłam, ale jakoś wcześniej nie mialam czasu, bylam też 5 tyg w polsce, a w domku u rodziców nie mam netu. ale najważniejsze, że teraz Was znalazlam;-);-)


vanessa - nie przejmuj się teściem, w każdej rodzince są zawsze jakieś zgrzyty. a z tymi przeprowadzkami, to rzeczywiście głupia sprawa.

ja dzis bylam z mezem w szkole rodzenia. 3 godzinki, mezus sie trochę zmęczył:tak::-D, ale chodzi ze mną twardo. powiedzieli, że położna może zaproponować np. przebicie wód plodowych, ale nie musimy się godzić - nie wiedzialam, myślalam, ze jak jest taka potrzeba to to robią i się nie pytają. to samo z zastrzykiem, który ma niby przyspieszyć urodzenie łożyska. u nas w polsce chyba tego nie praktykują, tutaj masz zaznaczyć, czy chcesz czy nie.

zazdroszczę Wam pogody. rozmawialam z mamą. mówila, że ślicznie jest. u nas też nie najgorzej bylo, pojechalismy nawet na wybrzeze na spacerek, ale nie ma tak wysokiej temp i wieje.

a moja mama do mnie przyjedzie 15 maja - obym dotrzymala do jej przyjazdu:-):-)


pozdrawiam i życze milej nocki, no jeżeli w ogóle spać możecie.
 
reklama
A ja dostałam 3 dni temu zwrot z US :-):happy2::yes::rofl: za dziecko :-)

No to super! My też już dawno złożyliśmy pita, to może niedługo coś wpadnie:tak:

Marlene, ściągaj trochę mleka przed karmieniem, po pierwsze ulży tobie, po drugie strumień nie będzie taki mocny i malutka nie bedzie się dławić, a po trzecie (co chyba was jednak nie dotyczy) to w tym pierwszym mleku jest najwięcej laktozy, która może powodować ewentualne bóle brzuszka... ale z tym to chyba nie macie problemu na szczęście. No i trzymaj się, niedługo się wszystko unormuje i będzie dobrze:tak:
 
jade, ja wielka brytania ;-) mam tam w szkocji znajomych dokladnie w edinburgh czy jakos tak ;-) dlugo juz za granicami naszej pieknej polski??:p

juana, staram sie odciagnac ale ciagle jest go za duzo :-( A boje sie ze im wiecej odciagne tym wiecej bedzie go naplywac. Jedna znajoma mi powiedziala ze wlasnie tak bedzie sie dzialo :-(Masuje tez caly czas ale nie wiem czy to pomaga
 
Wczoraj wyciągnęłam mężulka na grilla do jego siostry, posiedziałam na powietrzu, najadłam się kiełbaskami, a jak wrócilismy to padłam ze zmęczenia jak dawno nie :tak:


Super masz :tak:ja tez mam ochote na grilla juz za mna tyle dni chodzi....
Jak dotrwam to na majówkę zrobimy jeszce tylko od pogody zależy:baffled::tak:

hej dziewczyny
a ja dalej w lozku choc dalej fatalne samopoczucie.. ile daje rade to zagladam ale widze ze wy korzystacie z wiosennej pogody...

Oj bidulko nasza wspólczucia i uściski jeszce troszkę byle bys wytrwała:tak::-)
Wiem łatwo się mówi....

Witam.A ja wlasnie planuje weekend dla nas,bo pogoda .Mamy tez zaproszenie na grila na stare smieci ale jakos mi quote]

Super z tym grillem a ja nie wim czy nasz dojdzie do skutku a potem o grilku moge pomarzyć tylko a chciałabym jeszcze spróbowac przed rozwiązaniem:happy::sorry2:

I ja się witam!! Mimo, że mam mieć cesarkę za 10 dni, to nie mam teraz głowy do tego, żeby zacząć się tym przejmować. Sen z powiek spędzają mi psychicznie chorzy sąsiedzi w bloku. Szczególnie, że ten piętro niżej jest strasznie agresywny i zaczepny, zaczynam się go bać. Bo śmiałam wezwać policję, jak robił imprezę w nocy i poskarżyłam się w spółdzielni. Zaczynam powoli rozglądać się za innym mieszkaniem, bo nie chcę, żeby moje dziecko żyło w takich stresujących warunkach i z zestresowaną mamą. :zawstydzona/y:

Kochana ja znam ten ból mam to na codzień juz tyle razy sie" wyprowadzałam" ale to przeca nie takie łatwe...
Mam stereo z góry i z boku ,pijaków na dole i koło moich drzwi także balety i melina 2 w 1 -tragedia policja to juz tyle razy była....że szkoda gadać a piac to samo i co poradzić tylko się człowiek nakreca i w...a a ju juz bardziej nerwowa nie mogę byc bo trafie niedługo do zakładu ...:no::wściekła/y::angry:A najgorzej to teraz bedzie jak malutka sie urodzi a u nas tak niesie i poterafia barany w srodku tygodnia i o dwunastej,pierwszej w nocy a i sa cz ęste przypadki niekończących się imprez trwajaćych po 3 dni!!!:szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:I wtedy człowiek myśli:crazy::crazy::crazy:Szkoda słów .Czy oni nie pracują???Za co chleją???:baffled:

ja mialam podobna sytuacje ale od poczatku nie dalam sie i mnie sie tam pijaki bali,bo nie raz wpadlam z wrzatkiem do nich....w koncu jak juz nie docieralo to wtedy czasem p policje dzwonilam jak Vanesska sie uroszila.Ja mialam wspolny korytarz z menelami .......

Dokładnie jak u mnie ale ja się już czasem boję chodzic bo można nieżle wyrwac w zęby a ja mam dzieci:szok::angry:

MM81, dziekuje za rade masuje caly czas chociaz fakt boli jak cholera. Wogule to mam tak duzo mleka ze jak mala je to sie dławi, az sie boje

Mi pomogło odciąganie i jak najczestsze przystawianie małego na rządanie,a pozatym okłady z kapusty mrożonej tzn.liści:tak:pomogło!
a pozatym zanim laktacja się unormuje tak bedzie i nic nie poradzisz tyle ,że zostaje odciaganie ,masowanie i okłady ewentualnie pomoc położnej lub konsultanta czy doradcy laktacyjnego .Może laktator elektryczny bardziej zadziała???
Najgorsze abyś nie dopusciła do zapalenia i wysokiej goraczki z tego powodu -życze powodzenia:-)

Witam kobitki,

.


kathy24 - pozno, pozno się obudziłam, ale jakoś wcześniej nie mialam czasu, bylam też 5 tyg w polsce, a w domku u rodziców nie mam netu. ale najważniejsze, że teraz Was znalazlam;-);-)

Nie spoko fajnie,że dołączyłaś do nas -pisz jak najcześciej a nie doczytałam czy czekasz na chłopca czy dziewuszkę?
Bo u nas dziewczynek przewaga;-):tak::tak::tak:WITAM CIĘ!

.


Aż głupio sie czuje ,że się tyle nie odzywałam ale ta pogoda tak piekna ,że musiałam wykorzystać na maxxxxxxxxxxxxxxa .A jak juz do domku wracałam ,zazwyczaj późnym wieczorkiem nawet kompa nie właczałam bo nie miałam siłyyyy:no::no::no:
Ale podczytywałam co niecoo co u nas słychac -bo to jednak naług:laugh2::tak:;-)
A pozatym od 2 dni pobolewa mnie brzuszek i czekam juz z utęsknieniem na moja kruszynkę -mąz myśli ,że to jeszcze tak daleko a tu moge sie w każdej chwili rozsypać :-p:laugh2:

Marlene-nie wiem czy ci juz gratulowałam jak nie to GRATULUJE CÓRCI :-)

Juz zapomniałam co jescze chciałam wam powiedziec zajęło by pewnie cała stronę i wtedy by było....
Wróciliśmy z A dzis o 21 00 z kina pewnie nasz ostatni seans hehe ale się uśmiałam na "nie kłam kochanie"hehe:laugh2::laugh2::laugh2:a teraz jak pisze rece mi spuchły i nie moge palców zginac :sorry2:Właśnie mój A zasną na łóżku a jeszcze przed chwilą smiała się z filmu w tv:laugh2::laugh2::tak::-DOn to ma jak dziecko....A pozatym moje dziecko śpi u teściów także ogólnie luzik jak na razie i jutro chociaz pośpimy :rofl2::-)
Dobra bo się strasznie rozpisałam -ciekawe czy komus sie zechce to czytać.....hm...

Pewnie dobranoc bo sie juz nie pokaże bużka dziewczynki papa:-)
 
Kochane Majóweczki...

mamy kolejnego dzidziusia :-):-):-):-):-)!!!!!!

Dzisiaj o 00.25 Aurelka urodziła Synusia :-). Mały waży 2950g, ma 51 cm i dostał 10punktów :-):-):-)

Pzekazałam już buziaki od Cioteczek :-D:-D:-D
 
Ogromne gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś Marlene i Aurelia !!!!!!!!!!!!!!

Marlene na bolące i przepełnione piersi też słyszałam że okłady ze schłodzonych liści kapusty przynoszą ulgę. No i staraj się przystawiać malucha jak najczęściej do piersci albo ściągaj. Te pierwsze dni są niestety najgorsze, zanim się wszystko unormuje. Taki urok. Ale będzie zaraz dużo lepiej, sama zobaczysz ;-):tak::tak:


Oczywiście witam nową majóweczkę jade.


A ja mam ostatnio tak wisielczy humor, że szkoda gadać. Podczytuję oczywiście często ale nie mam nastroju nic napisać, więc wybaczcie :zawstydzona/y:. Stresuję się tym, że już powoli się rozdwajacie i mnie też może się to w każdej chwili zdarzyć, a remont głupiego pokoiku tyle trwa, że w tym tempie to nie wiem, czy zdążymy. Mój R jakby się tym nie przejmuje :wściekła/y::wściekła/y:. Mam serdecznie dość tego brudu wkoło...:angry:

Nie smucę już i zmykam ale Wam życzę miłego weekendu.:-)
 
hej dziewczyny...
a ja pomalu wychodze z przeziebienia nie powiem ze jest genialnie ale juz lepiej niz bylo.. najwazniejsze dla mnie zeby katar przeszedl bo on strasznie rozbija.. dzis moze wyjde troche na dwor powietrza zlape bo zakisic sie tu mozna...

Aurelia- ja bardzo bardzo gratuluje...

mnie dzis troche brzuszek boli i stawia sie ale nie zanosi sie na porod:no::no::no:

Szwarou- ty sie nawet nie wyglupiaj z takim smoczkiem... bo nawet mi sie nie wydaje zeby to bylo smieszne.. z dzieci robi sie tylko takie malpki na pokaz i do smiechu..:angry::angry:
 
reklama
wszyscy sie teraz smieja ze mnie ze zamiast rodzic to mnie sie lenic chce...wczoraj do nas przyszla moja mama i powiedziala ze moglabym urodzic w tym tyg bo ona ma wolny caly tydzien i moglaby mi pomoc... ale jak to powiedziec mauchowi zeby wyszedl jaz na swiat...

a mamusia moja wczoraj przyszla z flaszeczka i z tesciowa razem wypily:szok::szok::szok: masakra az nie dowierzalam ale tesciowej sie przydalo bo chociaz sie rozluznila...i niezle sie usmialam..
 
Do góry