reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam sie i ja rano ;-)
dziś robiłam ostatnie badanka czyli ostatni mocz i morfologię ;-)
teraz juz wiem co to znaczy nie spac w nocy:baffled::baffled::baffled: zasnęłam o 4,30 a o 7 pobudka bo Wiktor do szkoły i trzeba go wyszykować a pożneij na badanka szłam...
madamagda twój mężuś to chyba zachwycony tymi potrawami jest na codzień, ja jestem leniuch w tej materii najchętniej to robie mielone alb schab bo szybko:baffled:
jade pisz częściej i na pozostałych wąteczkach też się udzielaj tam bardzo ciekawe rzeczy są hihi
 
reklama
Dziubek ja w pierwszej ciazy to ciagle na dworzu bylam i z brzuchem musialam sie przemeczyc przez caly okres letni.Vanesska urodzila sie w 12 pazdziernika.Zadne plamy mi sie nie zrobily :)
 
...
madamagda twój mężuś to chyba zachwycony tymi potrawami jest na codzień, ja jestem leniuch w tej materii najchętniej to robie mielone alb schab bo szybko:baffled:
Chyba nie narzeka, chwali się przed kolegami że ma codziennie 2 dania na obiad hehe:laugh2:
Ale chyba go zdrowiej karmię, albo tak się stresuje nową sytuacją w rodzinie bo schudł i bardzo ładnie teraz wygląda odkąd ja go karmię.:-p Teściowa gotuje bardzo tłusto, co mi nie pasowało.
A teraz jak mam czas to cieszy mnie gotowanie, choć nie zawsze wychodzi, bo cały czas się uczę.
 
Ja bardzo lubie jak Robert robi sałatki mniam mniam ale niestety czasu mało i zdarzają sie rzadko :-( madamagda fajnie ten twój mąż ma az pozazdrościć hihi ja chyba musiałabym wstawać codziennie o 5 rano, żeby 2 dania były na obiad hihi ale u nas już jest 2 dzieci i 3 będzie a każde coś ma i koniecznie musi to robić z Tobą ;-) ale cieszę sie że dzięki temu że jestem teraz na L4 Wiktor lepiej sie uczy no i ja mam więcej czasu dla niego ;-)
 
Cześć!
Ja znowu tylko przelotem i znowu tylko ostatnią stronę dam radę pewnie przeczytać...

Witam nową majóweczkę!

Ja słoneczka dzisiaj nie mam, zachmurzyło się i będzie chyba padac, a pościel chciałam prać...

Muszę jakis obiad zaraz nastawić, ale z dwóch dań to on raczej nie będzie, jak u madamagdy, hehehe, poza tym mężul sobie nie zasłużył, znowu mi podniósł ciśnienie z samego rana! Wydaje mu się, że ja na wczasach jestem!
 
Dziubek ja w pierwszej ciazy to ciagle na dworzu bylam i z brzuchem musialam sie przemeczyc przez caly okres letni.Vanesska urodzila sie w 12 pazdziernika.Zadne plamy mi sie nie zrobily :)

Iwonka ja nawet jak nie byłam w ciąży to czasami plamki mi się jakies pojawiałay, więc nie mogę ryzykować bo moja skóra to jakaś wrażliwa jest.
 
Witam, my nadal w dwupaku ale dzisiaj mamy wizytę u lekarza, więc zobaczymy... może pomyślimy o przebijaniu pęcherza... już bym tak bardzo chciała urodzić. A powiedzcie jak tam Krzyś Vivien??
 
Witajcie dziewczyny
Marlenegratuluje córeczki.
Ale dzisiaj ładny dzień słoneczko grzeje. Poszłabym na spacer ale sama się boję bo to różnie bywa pozostaje mi siedzenie na balkonie. Chociaż tyle. Jeszcze tylko 7 dni do porodu. Juz by mogla Alicja przywitac świat ale jakos się jej nie spieszy.
 
reklama
Wigma, zazdroszczę Ci juz tak niewiele Ci zostało...ja właśnie wzięłam się za sprzątanie, powycierałam porządnie kurze w kuchni i pokoju...umyłam łazienkę aż się świeci, teraz usiadłam żeby odpocząć, bo jeszcze odkurzanie zostało i przemycie podłóg...no i pomyłam już meble na tarasiku, więc jeszcze podłoga i też będę mogła wywalić swój brzuchol na słoneczko
 
Do góry