reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

oj dziewczynki ale wy od rana rozpalone i przepełnione miłością
221milosc2.gif
....... to dobrze:tak:
wy jak zwykle o słodkościach i jedzeniu wiec właśnie mam pytanie jak zrobić ryż z jabuszkiem ale zapiekany , wiem że już o tym pisałyście ale mam skleroze:tak:;-)
 
reklama
Laseczki, spadam na zdjęcie holtera oraz po Maksika do żłobka.
Czytałam o wypadku i śmierci synka Zielono_mi, strasznie się spłakałam. Trzeba uważać na różnych debili na drogach....
 
witajcie majóweczki
Ja ostatnio ledwo zyję więc dzisiaj póki co przeczytałam wszystkie zaległości i narazie pomacham do Was a może potem jak siłek starczy to cosik jeszcze napisze trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie:tak::tak:
 
co do pieszczot ja tez mu tam dotykam i wogle ale co do laseczki to nie da rady zemna cieszko to wywalczyc :zawstydzona/y::-)

A z różnych stronek np z tej:
GIFY animowane, gify do GG, gadu-gadu, opisy gg, skiny gg, skiny, opisy, sk�ry gg, emotki, emoty gg, wtyczki gg, gadu gadu, dzwieki gg, power gg, emoty tlen

A teściowej ostatnio poleciłam żeby skosiła włosy łonowe chociażby w paseczek, bo jak widziałam u niej ten busz, to aż się przeraziłam:szok: to takie niehigieniczne i może facetowi między zęby włazic hehe, posłuchała chyba.:tak::laugh2:

No juz naprawdę smigam, a naleśniki będą tylko dla mnie bo mąż nie lubi.


A ja tu właśnie grzanke jem jak to czytam bleeeeeeeeee..........Włosy.....fuj:oo::oo::no2:
Ja też zikam po malego i wogóle pewnie siade wieczorkiem bo musze pare spraw załatwić:tak:
 
No ladnie,nie dosc ze tyle postow do nadrobienia,to jeszcze wszystkie i jednej tematyce.Rozkoszne majoweczki same sa u nas:-D:-D:-D:-D:-D
Ja tez mam sny erotyczne i oprzyznam ze kilka razy nie byly zwiazane z moim mezem :szok::-p:zawstydzona/y:nie wiem kto to byl ale napewno w tych snach to nie moj malzonek:sorry2:choc i z nim w roli glownej sny erotyczne tez mama.No i przez to czytanie i ja sie napalailam ,chyba dzis wieczorkiem ku uciesze mojego meza oddam mu sie zraz,bo wiecej to nie...:-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ja wlasnie wysprzatalam cala lazienke na blysk,wymylam wszystkie kafelki.Wszystko sie blyszczy jak nowe.Musze jeszcze po odkurzac.Jutro mama zamiar po sprztac w szafkach kuchennych.A dzis jeszcze wkoncu moze po prasowac:tak:
 
Ja własnie zajadam się puszystymi naleśnikami z jabłuszkiem i dżemem, polane gęstą śmietaną, posypane cukrem i cynamonem.
A dla męża usmażyłam devolaye. Nawet szybko się uwinełam.

Nati
no gdzieś było o tym ryżu z jabłuszkami, jak miałam biegunkę to pisałam o ryżu z jabłkami ale nie pieczone.
 
Przyszla mamo, tu nie chodzi tylko o twoje bledy.Denerwujace jest to ze raczej nie czytasz naszych postow tylko ciagle piszesz o sobie,lub nam zadajesz pytania na ktore odpowiedzi sa na konkretnych watkach.I wczoraj spacjalnie podalam wszystkim nowym mamo link gdzie sa inne majowe watki a nie tylko ten i tam bys sie dowiedziala ,jaki kto kupil lub kupi przewijak,czy lozeczko bo jest od tego odpowiedni watek,tak samo jak pytalas ile kto przytyl,tez jest osobny watek na temat wagi naszej w ciazy.A wogole tio watkow przeroznych jest ponad 20 i w kazdym jest cos ciekawego dzieki czemu sie o sobie wiecej dowaiadujemy i nie pytaj o watek zamkniety skoro ty tylko na jednym sie udzielasz i do tego nie czytasz go.Pisze to juz drugi raz,ciekawa jestem czy to choc teraz przeczytasz.Bylo by mi milo i innym dziewczyna tez.Bo z tego co widze to umiesz tylko sie obrazac ze ktos nie odpowiada na twoje posty.
 
reklama
Do góry