reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja byłam wtedy na diecie i ryż musiał być po prostu ugotowany, starte jabłuszko z łyżeczką śmietany i ewentaulnie cukier, posypany cynamonem.
Tylko tyle, ale moja mama np. robi pieczone to wszytko warstwami w piekarniku i wychodzi super.
 
reklama
Dziewczyny, boskie jesteście normalnie!
Zostawiam Was na 3 godzinki i jak wracam, to na forum temat masakra. Uśmiałam się okrutnie, zboczuchy jedne. Ale muszę przyznać, że coś w tym jest, grrrr. Nie mogę o tym czytać, bo mojego J nie ma, a przydałby się teraz jakiś zaspokajacz dochodzący, ha ha ha:-):-).
Iwonka, wątpię żeby Przyszła Mama przeczytała Twojego posta, ale cierpliwie poczekam czy będzie jakiś efekt. Mnie tez już powoli szlag trafia(pozdrawiam małpeczki :tak:) jak co chwilę widzę jej posta, którego nie wiadomo do czego podpiąć! A swoją drogą, co to jest ta "dysflekcja" o której Przyszła Mama pisała, bo ja znam dysleksję, ale dysfleksję??
 
dziekuje ci dobra kobieto :-)mam zachcianki jakbym w ciąży była:tak:;-)
Hehe ja tez tylko z głowa w garnkach,
10_3_7.gif
dzisiaj mam wyjątkowy apetyt na wszystko.
 
Wróciłam z zakupków . Strasznie dużo naskrobałyście . I jakie ciekawe rzeczy :-D. Moj teśćiowie za tydzien jada do rodzinki i musimy sie do nich wproadzic na 4 dni wiec bedziemy sami i bedziemy szaleć :-D. A co do mącznych potraw to uwielbiam mój Ł też . Najlepsze są kopytka z masłem i cukrem albo pierogi z truskawkami albo jagodami :tak:. Tylko najgorsze jest to ze mój mąż nie lubi spagetti ani zadnego innego makaronu:-(.
 
Cześć dziewuszki:)

mam do nadrobienia 20 stron:szok: Masakra. Na razie przeczytałam o Zwolince. No to powolutku będziemy się rozdwajać. Chol......rka już się boję!!!!
 
Najlepsze są kopytka z masłem i cukrem albo pierogi z truskawkami albo jagodami :tak:.
Zaraz pożrę laptopa chyba, idę odgrzac sobie pomidorówkę.

ale jeszcze tu wrócę :rofl2:

A zanim się zagrzeje zupka, polecam wam żebyście sobie zmieniły w ustawieniach na pokazywanie postów na stronie na maksimum, tj 40 na jednej stronie. Wtedy łatwiej się nadrabia zaległości i cytuje odpowiedzi.
 
nie moglam sie nadziwic najpierw ze tyle stron przez kilka godzin a potem ten temat!! ekstra!!

magdamagda i tak ci dobrze ze cos robicie razem ja mojego nie dopuszczam
1. nie umiem na boku
2. nie lubie od tylu
3. dobrze jest w klesycznej to on nie chce bo sie boi
4. WSZYSTKO MNIE POZNIEJ BOLI

ale nie powiem zaczyna mi brakowac sexu az dziwne... :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

ja lubie na boku ale najbardziej lubie byc u gory, wtedy kontroluje sytuacje a on moze mnie dotykac tam gdzie lubie i patrzymy sobie w oczy :-)

Idę Brzuchatki szykować żeberka na obiadek :-), a jeszcze wczesniej poprasuję ubranka (już ostatnia partia) dla mojego małego Kluseczka

Kiedyś koleżanka opowiadała mi, jak lubiła prasować ubranka dla swojego synka, nawet jak była zmęczona... patrzyłam wtedy na nią z niedowierzaniem.

A teraz? Ona się ze mnie śmieje, jak z radością do niej piszę na GG, że "zaraz zrobie pranko dzidziusiowych rzeczy" albo "zaraz będę sobie prasować ciuszki Bąbla" :tak::tak::tak:

widze, ze moj pomysl na zeberka kogos ruszyl, to dobrze. a ja dzis leniwie po wczorajszych ekscesach-makaron, brokuly i fix knorra (4sery). maz na szczescie niewybredny, je co mu dam, a nawet ostatnio powiedzial, zebym robila pod siebie (dieta na cholesterol) i sie nim nie przejmowala. kochane stworzenie :-D

Hehe mi dopisuje nie powiem.
Tak poza tym to lekarz mi powiedział żebym się wsytrzymywała z orgazmem jak mam taki wciąż twardy brzuch, ale mi się po nocach śni jak się z mężem ten teges i budze się z mrowieniem w kroczu hehe, ale jestem bezwstydnica.
258Hmm%20....gif
musze coś z tym zrobić, bo urodzę :laugh2::laugh2: we śnie.

ja tez mialam w ciazy wiele snow erotycznych i chba nawet zdazyl mi sie orgazm, bo budzilam sie bo mna wstrzasnelo :blink: co gorsza, nie zawsze te sny byly z mezem. (jacys obcy faceci tez bywali)


a teraz opowiem wam taka scenke, troche smutna, a troche refleksyjna.
dzis bylam na pogrzebie dziadka mojej kolezanki. jak to w orszaku trumna na samym przedzie a ja akurat szlam na samym koncu i tak mi sie jakos pomyslalo, jakie to zycie jest dziwne, zatacza kolo. na przedzie ktos odszedl a na koncu szlo nowe zycie i mysle, ze to dobrze, tak byc powinno. jedni odchodza a drudzy juz czekaja na przyjscie na swiat. i w sumie to bylo takie piekne i mocne przezycie.

no to tyle, a z prozaicznych to posprzatalam troche lazienke i bede sie lenic. moze kino wieczorem?
 
U odkurzylam.Zaraz bedziemy jesc obiadek,potem musze choc troche wyjsc z dzieckiem na powietrze.....
Madamagda no super masz mame,moj malzon uwielbia ladna bielizne i ciagle by chcial bym sie w nia stroila,tylko ze ja ja mam na sobie tylko chwilke bo zaraz ze mnie mi ja sciaga. Mezczyzni sa wzrokowcami i lubia takie gadzety.Ale mi to nie pomoglo w moim troche opadnietym libido po pierwszym porodzie.Kiedys przed pierwsza ciaza to 3 razy dziennie to byla norma.........
 
reklama
hej
wiecie jaka ja jeszcze lubie pozycje oprocz klasycznej to taka jak siedz na lozku a maz kleczy przy nim wtedy tez jest fajnie...

co do jedzenia ja mialam okropny obiad bo wmusili we mnie rybe..

bylam na KTG nie ma rzadnych skurczy:crazy::crazy::crazy: a serduszko mojego malenstwa zdrowiutkie jak nie wiem...:tak::tak::tak: wiec mowie wam ze ja predko rodzic nie pojde i nie wiem czy sie smiac czy plakac;-);-);-)
 
Do góry