reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

niop
ja tez juz pisalam ze wole dzien bo noc mnie przeraza... :tak::tak::tak: a teraz jeszcze doszedl mi bol ud jak spie na boku jakis czas a pozniej sie przekrece:sorry2:( jakims cudem) to mmi tak napierdzelaja kosci tego uda na ktorym spalam ze plakac mi sie chce z bolu... wogole jestem juz tak zmeczona ze ten moj maly diabelek moglby juz zechciec wyjsc...

a teraz maz taki przewrazliwiony ze jak tylko stekne w nocy to odrazu sie zrywa i sie pyta: Co jedziemy juz? i oboje teraz chodzimy snieci
 
reklama
Kamilka, Iwonka mnie też spojenie zaczyna boleć,jeszcze nie tragicznie,ale to naprawdę denerwujące. A puchnąć też puchnę, w tym cieple to jeszcze gorzej,żadne buty na mnie nie pasują, kostek to już nie widać:tak::tak::tak:
Pierścionek to się ledwo na palcu obraca:szok:



 
Kamilko ,Iwonko współczuje tych bóli -ja tez mam dni kiedy sie przekrecic w łóżku nie moge ani wstać a ni się schylic ale tylko w niektóre dni;-)Ale wy to juz nawet spać nie możecie widze :-(współczuje serdecznie .
Ja już po śniadanku i deserku -siedze teraz opchana i trawię:-p:laugh2::-D.
Nie moge patrzeć jak leje:no::no::no:tragedia giedt to wszystko poschnie???
Moja mam czeka na wylanie fundamentów a tu dupa mokro i ja sie wkopią to sie basen zrobi i tak sobie już miesiąc czeka -co wyshcnie to znów zaleje i juz jej współczuje a gdzie reszta budowy???
Właśnie weszłam w 36 tydzień ciąży i już moge sobie spokojnie rodzić;-):tak:
Bez strachu o wczesniaka ale za bardzo mi nie grozi chociaż ....pewnie jak pójde w pn.na wizyte to mi powie jak tam moja szyjka się trzyma bo ostatnio była rozpulchniona ale zamknieta no nie wiem sama juz tyle czekałam to jeszcze te 2 dni też poczekam:tak::tak::laugh2:.
 
ja to juz nie robie nic NIC kompletnie NNNNNNNNNIIIIIICCCCCCCC nie mam juz sily leze praktycznie i czuje ze co chwile smierdze i co chwile ide sie myc... najlepiej bym z wanny nie wyszla:tak::tak::tak:
 
Ja tylko bnajbardziej pamietam z pierwszej ciazy ze pod koniec bolaly mnie wewnetrzne strony ud.Teraz jeszcze tego nie mam......Tez nie mile uczucie.No ale kazda ciaza jest inna.....
 
Witam Was,
ta noc nie należała do udanych:baffled: miejsca sobie nie mogłam znaleźć i tak z boku na bok przez całą noc, trochę mnie to wymęczyło. :crazy:
No ale nie ma co narzekać, moja pyza już od rana fikała i to mi wynagrodziło całą noc, bo najważniejsza jest ona:-):tak:.
Dziś wyprawiam urodziny i mam mnóstwo pracy w kuchni;-), dam radę chyba, że pod wieczór padnę jak oni przyjdą:-D.
Miłego dzionka Majóweczki:-)
 
Kamilka, Iwonka mnie też spojenie zaczyna boleć,jeszcze nie tragicznie,ale to naprawdę denerwujące. A puchnąć też puchnę, w tym cieple to jeszcze gorzej,żadne buty na mnie nie pasują, kostek to już nie widać:tak::tak::tak:
Pierścionek to się ledwo na palcu obraca:szok:



Mi nogi nie puchna na szczescie ale za to dłonie nie raz spuchły sztywne wtedy,że nie moge nawet palca zgjąć:no:A z obrączką sobie radze najwyżej w te dni jej nie zdejme i tyle a tak ogólnie to jescze nosze bo niektóre dziewczyny to już w połowie ciąży sie pozbywaja bo łapki im tak rosną!:tak:
 
reklama
Do góry