reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

I ja witam:-) ale u mnie niestety straszna pogoda pochmurno i leje a do tego w nocy burza była i nie zapowiada się na poprawę a do tego źle dzisiaj spałam właściwie to prawie w ogóle nie spałam bo albo mi nie wygodnie było albo do łazienki musiałam iść i ciągle coś:baffled: zaraz troszkę posprzątam a popołudniu pewnie do teściów pojadę:wściekła/y: na samą myśl mi się nie chce ale mojego A chrześniak ma urodziny więc wypada pojechać

Miłego weekendu Wam zyczę:-)
 
reklama
Czesc Kobitki!
Dzis u nas leje, ale to nawet dobrze, bo ja przeziebiona to mnie nie bedzie nigdzie ciagneło, tylko bede sie kurowac!
Za tydzien bedzie w domku juz moj mężuś, nie umie sie doczekac, dwa miesiace go nie bylo, pewnie w szoku bedzie jak mi brzusio urósł:-)
Miłego weekendu:-)
Pozdrawiam:*
 
Cześć Kobietki,

U mnie pogoda nie wiadomo jaka, obudziłam się, bo piękne słoneczko świeciło, a jak usiadłam do kompa to jakoś szaro się zaczęło robić. Myślałam, że może dziś na powietrzu spędzę dzień, a tu wychodzi na to, że nici z mojego planu :-(
Mało coś wieczorkiem pisałyście, tylko jedną stronę miałam do nadrobienia, no tak już coraz mniej sił mamy na siedzenie przy kompach


My dzis bylismy na usg i wszystko w porzadku z dzieckiem :-):-) Wazy ok 2930g.Ale tuz przed wyjsciem z domu przezylam szok bo chyab mi odszedl juz czop sluzowy.Na papierze toaletowym pojawil sie taki glut :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Zaraz chyaba wyjme torbe i dopakuje sie do konca.

To super, że z Maleństwem wszytsko dobrze, a co do czopu śluzowego to mi od kilku dni wylatuje (tak podejrzewam, że to czop), taki glutowaty, ciemobiały- lekko żółtawy...ale nie ma co się stresować, czop odchodzi albo podczas porodu, albo zaczyna na dwa dni przed, a nawet na 3-4 tygodnie przed porodem ;-)

Trzymaj sie Dotkass no jak sie w weekend nie pokażesz to pewnie nie nadrobisz:-D:tak::-pTak czasem piszemy

A jednak się pokazałam, nie mogłam wytrzymać bez zajrzenia do Was, tymbardziej, że sama w domciu siedzę, a pogoda paskudna :-(, zresztą mało było do nadrobienia po wczorajszym wieczorze

Teraz uciekam, ale pewnie jeszcze dzis zajrzę- narazie musze zjeść śniadanko
Buziaki
 
hej dziewczyny i ja jestem
mowie wam jak spuchlam to sie w pale nie miesci... rece i nogi mam jak balony... akle lekarka mowila w szpitalu ze nic sie nie dzieje bo cisnienie mam dobre... ale od tej opuchlizny to juz dzisiaj az mnie cale cialo boli... strasznie sie poce a u mnie jeszcze takie goraco i strasznie fduszno i parno... co jakis czas burza..

jestem juz bardzo zmeczona wczoraj po wizycie w szpitalu tez kupilam ziola bitnera i melise musze pic bo wreszcie soe cos zaczyna dziac ale jescze za slabo szyjka sie stawia ale nadal jest dluga 3-4cm skurcze jakies sa ale ja ich nie czuje... mam czekac...:-:)-:)-(
 
Czesc Kobitki!
Dzis u nas leje, ale to nawet dobrze, bo ja przeziebiona to mnie nie bedzie nigdzie ciagneło, tylko bede sie kurowac!
Za tydzien bedzie w domku juz moj mężuś, nie umie sie doczekac, dwa miesiace go nie bylo, pewnie w szoku bedzie jak mi brzusio urósł:-)
Miłego weekendu:-)
Pozdrawiam:*

A ja to bym chciała się obudzić i usłyszeć deszcz :-D:-D:-D Tutaj nic nie spadło od kilku miesięcy. Ale mimo wszystko ja też przeziębienie złapałam, leje się z nosa,w nocy muszę wstawać,żeby wydmuchać... Mała też mniej aktywna,chyba czuje,że mamusia w nie najlepszej formie.

Czy którejś z Was sztywnieją palce? Nie puchną,tylko sztywnieją,bo ja wstaję i nie mogę zgiąć... A może to od grania kiedyś w siatkówkę,tyle razy miałam paluchy powybijane :tak: i teraz się odzywa


 
Dzieńdobry majóweczki!
U mnie pogoda taka:szaro buro i do du....y -leje jak z cebra i ciemno ,że trzeba swiatła zapalać:szok::no::wściekła/y:.A miałał zamiar iśc do miasta a tak sobie daruje i wezme się choć za popranie jednego dywanu.Oczywiście tak jak przewidywałam ,ż nic mi sie nie bedzie dziś chciało.....:no::no::no:Pospałam aż do 9 00 :szok:ale czuje sie jakbym wcale nie spała ledwo z łóżka spełzłam :baffled:Taka jakaś połamana jestem:shocked2::shocked2::shocked2::no2:Sama siedze bo mąż w pracy mały u tyeściów tak bym pogode na pranie wykorzystała a tu du....a
Mam pytanko ma któras z was dla dzidzi pościel z FERETTI?Chodzi mi czy bedziecie tej poduszeczki używały na początku czy wcale nie?Ona jest prawie płaska -no tak ale do roku dziecko ma spać bez poduszki dletego nie wiem czy jeje urzyje także sie pytam co wy na to?Może też macie tą pośielkę?
 
gloria to ja tak mam... sa tez spuchniete ale dzisiaj jak wstalam to bardzo pola i zdrentwiale sa tak ze nie moge sobie zamykac drzwi do lazienki... zreszta teraz tak spuchlam ze wygladam jak bomba
:angry::angry:
 
Witam,ja od rana mam balagan,musze odmrozic lodowke a raczej ja umyc.......i musze po narzekac z rana.....noc mialam tragiczna.Nie moge sie wogole przekrecac z boku na bok bo mam straszny bol w spojeniu lonowym,caly dol mi wtedy tak boli ze szok i do tego cos pyka w tym czasie.Malzonek mi dzis pomagal sie przekrecac,oboje przez to nie wyspani jestesmy.Do toalety tez mi ciezko wstac ,nie moglam z bolu sie wogole wyprostowac.Ja juz mam naprawde dosc.....Ja nie wiem nie pamietam zebym z Vanesska tak miala.
 
hahaha wreszcie ktos ma takie bole jak ja tylko ja sie IWONKO meczylam juz o wiele wczesniej... my z mezem juz tacy nie wyspani chodzimy jakbysmy to dziecko juz mieli a wszystko juz o ten ciezar i bol...
 
reklama
Kamilko to jest straszne....bolalo mnie troche ale teraz to jest tragedia,,,,,,na szczescie nie puchne .Malzonek juz tez nie moze na mnie patrzec jak sie mecze.Ja wole dzien od nocy.
 
Do góry