reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

czesc dziewczyny, chetnie bym sie dolaczyla, bo moj tez wybyl, w piatki gra z chlopakami w siatke a ja zostalam sama, tzn z brzuszkiem :-) przewaznie wtedy chodze do kina ale dzis naprawde nic nie ma do obejrzenia wiec zostaje mi tv lub ksiazka. ale wspolna imprezka bye sie w takiej chwili przydala!!
 
reklama
U mojego męża róznica wieku miedzi nim a bratem 21 lat a tesciowa rodziła w wieku 45 lat a twoja w jakim?
No to nieźle przynajmniej nie musza sobie dzieci "wujkowac":-D:tak:

U nas to trochę inna sytuacja, bo rodzice R są rozwiedzeni od dawien dawna i ojciec brał ślub w grudniu zeszłego roku, a jego żona, której nie uważam za teścikową, gdyż nie jest matką mojego męża, ma 35 lat i jest to jej pierwsze dziecko :tak:, a R ma jeszcze przyrodnią siostrę ze strony Matki, ale starszą, która ma 33 lata :tak:, taka pomieszana rodzinka, mam nadzieję, że u nas tak nie będzie, ale to raczej rozwody w rodzinie R wychodziły ze strony kobiet i przez baby, więc my mamy szanse przetrwać i przerwać to fatum :-D, tymbardziej, że juz ze sobą jesteśmy tyle lat, że :szok:
 
:tak:moja dizdzia tez dzis nie zabardzo chce sie ruszac mało razy mnie dziś szturchała i wogóle ona teraz tylko sie rozpycha , ma czkawke i czasem podskoczy w brzuchu jakby sie czego przestraszyła:-D

Nasza też ma czkawkę ale najczęściej z rana, albo jak juz się położę po kolacji do łóżeczka i wtedy dół brzucha tak mi śmiesznie skacze a raczej spojenie łonowe...czyżby była już tak nisko???:baffled:
 
ja bylam wczoraj na USG i synek wazy 2100;-) wszystko dobrze i nie zapowiada sie nic przedwczesnego, dzieki Bogu. glowka juz jest do dolu, wiec teraz cierpliwie czekamy.
 
ok, milego weekendu, lece bo zaraz na Ale Kino zaczyna sie fajny film francuski, przynajmniej z opisu ("wielce skromny bohater"). lubie europejskie kino generalnie, jak cos leci USA to przewaznie przeskakuje bo nie spodziewam sie rewelacji.
 
Drogie Brzuchatki, ściskam Was serdecznie przed weekendem, pewnie nie będę za bardzo zaglądała bo dość mam już pracy i komputera - ale absolutnie nie mam dość Was!
Wszystko mnie stresuje itd. Znacie zresztą to uczucie. Zamiast kompa skupię się na prasowaniu, pakowaniu torby i cieszeniem się dzieckiem i mężem - a męża znów nie będę miała w domu od poniedziałku do piątku :baffled:
Buziaki i do zobaczenia w weekend lub po!
 
A ja ugotowałam sobie jajeczka i robie sobie z majonezem a przydałbysie jeszce szcypiorek a tu nie ma:no:ale zjem bez .Mieliśmy jechac na zakupy ale mnie sie nie chce stasznie doła załapałam ot tak nie wiem jaki powód a wszyscy pytają-tzn mąż i mysli ,że o niego chodzi a to te głupie hormony!!!Kurde i wkurza mnie wszystko co by nawet dobrze robił kurde drazni mnie dziś...:crazy::no::baffled:
 
U nas to trochę inna sytuacja, bo rodzice R są rozwiedzeni od dawien dawna i ojciec brał ślub w grudniu zeszłego roku, a jego żona, której nie uważam za teścikową, gdyż nie jest matką mojego męża, ma 35 lat i jest to jej pierwsze dziecko :tak:, a R ma jeszcze przyrodnią siostrę ze strony Matki, ale starszą, która ma 33 lata :tak:, taka pomieszana rodzinka, mam nadzieję, że u nas tak nie będzie, ale to raczej rozwody w rodzinie R wychodziły ze strony kobiet i przez baby, więc my mamy szanse przetrwać i przerwać to fatum :-D, tymbardziej, że juz ze sobą jesteśmy tyle lat, że :szok:

To troche późno jak na pierwsze dziecko:szok::szok::szok:Pewnie badania prenatalne obowiązkowo robiła i takie tam...
No tak jak ona może "robić" za twoją teściowa jak tylko kilka lat starsza od ciebie i nie jest matka twego męża:no:;-):-).
 
reklama
A ja ugotowałam sobie jajeczka i robie sobie z majonezem a przydałbysie jeszce szcypiorek a tu nie ma:no:ale zjem bez

No i zrobiłaś mi smaka na jajeczko, chociaż w ciąży bardzo dużo ich jem, mam takie zapotrzebowanie :sorry2:, ja to chyba też sobie zrobię , ale na miękko, a co do szczypiorku, ja mam i chętnie bymk poczęstowała, ale zanim dotrze do Ciebie to zwiędnie :-D:-D:-D


To troche późno jak na pierwsze dziecko:szok::szok::szok:Pewnie badania prenatalne obowiązkowo robiła i takie tam...
No tak jak ona może "robić" za twoją teściowa jak tylko kilka lat starsza od ciebie i nie jest matka twego męża:no:;-):-).

No właśnie dziwna ta dziewczyna jest powiem szczerze, ojciec R jest bardziej otwarty na nowości, ona jakaś zacofana, nie robiła badań prenatalnych i wogóle jakoś dziwnie podchodziła do wszytskiego i podchodzi...teściowi powiedziałam, żeby nie kupowali gruszki do noska tylko Fridę, bo polecana przez pediatrów i bezpieczniejsza dla dziecka, bo regulujesz siłę ciągu, a gruszką pękają naczynka, to ta do mnie dzwoni, czy ja sama to wymysliłam, czy gdzieś przeczytałam, czy sprawdzone jest...więc mówię sprawdzone przez dwie siostry itd :szok:
 
Do góry