reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

katjia79 pszykro mi az mi sie płakac chce znam to choc nie ja to pszezyłam lecz moja starsza siostra która straciła 3 razy nie wiem jak wy to znosicie ale podobnie jak ty ona jest silna i pełna nadzieji ze wkoncu sie uda zycze ci tego zeby wkoncu mogła byc szczesliwa tak samo pragne tego dla mojej siostry czymaj sie cieplutko i wierz ze bedzie lepiej pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny ja zwariuję przez te hormony.
Mój mąż wyjechał i wieczorem miał zadzwonić. O 21 brało mnie spanko, więc chciałam przed snem z nim porozmawiać, a tu tel. wyłączony :baffled:.
Przez tą ciążę psychika mi siada, więc tysiąc najgorszych scenariuszy mi przez głowę przeszło i koniec... po spaniu. Zdenerwowałam się i łzy same mi lecą.
Mąż przed chwilą zadzwonił, bo padła mu bateria... a ja nie byłam w stanie z nim rozmawiać, bo mu "buczałam" w słuchawkę :baffled::baffled::baffled:

Chciałabym znowu być "normalna" :-D

Pola też tak mam, jak wyłączony tel, od razu jakieś czarne myśli, wypadek, albo niewiadomo co jeszcze...potem mysli, kurcze jak przyjdzie to mu taką burę zrobię, a jak przychodzi to już tak beczę, że tylkko myśle, żeby go przytulić i cieszę się że jest cały
 
Witam Was,
my już po śniadanku, nawet długo dziś nie spałyśmy bo do 9.30 moja niunia śpi razem ze mną, grzeczna pyza, przynajmniej się wysypiam:-).
Pogoda znów kichowata i jak tu pranie robić:baffled:.
Zaraz wezmę się za jakieś porządki to czas mi szybko upłynie;-).
Życzę Wam miłego dzionka obyście się nie przepracowały:-D
 
dziewczyny ja mam pytanko czy wy tez tak macie ze was tak mocno psze na duł i was boli mocno pszy tym bo ja tak mam nawed jak siedze a jak mam gdzies ide to tylko czymam sie za duł brzucha bo tak boli
 
Natala super, Sonia śliczna, dzielna dziewczynka, rosnie jak na drożdżach :-)

Kathy po tym co piszesz to wydaje mi się, że szybciutko się "rozdwoisz", w sumie już do terminu tak niewiele Ci zostało ;-)

Iwonka ta moskitiera prześliczna, a jaka cena??

No a co do pogody, to u mnie da się znieść, na deszcz narazie się nie zanosi, chociaż kto wie :baffled:, słońce próbuje się przebić przez niewielkie chmurki, ale ciężko mu to wychodzi, ale przynajmniej ciepło jest

Teraz idę zjeść śniadanko, bo najpierw postanowiłam zajrzeć do Was, a już tak zgłodniałam, że zaraz padnę
 
Jak chcecie za cytowac kilka postow to najpierw przy kazdym ktory was inetresuje zaznaczacie znak + a przy ostatnim cytowanym poscie zaznaczacie cytuj.
 
Dotkass tu masz w przyblizeniu ta moskitierke,ona jest super ,ma 230cm dlugosci.Wczesniej pisalam ze sa po 29 i 39zl.Montaz do sufitu.
227844.jpg
 
reklama
Do góry