reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Sonia jest prześliczna i bardzo się cieszę, że wszystko się dobrze skończyło.
jestem ciekawa co u małego Krzysia...

Idę zrobić pranko: pościel, narzuty i ręczniki.
U mnie za oknem szaro i buro, więc jakoś werwy do działania mi brak. Poza tym Mały skopał mi chyba w nocy brzuch, bo bolą mnie mięśnie jak po "brzuszkach". Łobuz jeden już mi się daje we znaki :-D:-D:-D
 
A ja wlasnie probuje sie obudzic przy komputerze.Najchetniej bym jeszcze pospala ale zadna pozycja na lezaco nie odpowiada juz dzis mojemu dziecku i bolem zeber wygonilo mnie z lozka juz o 9.30 a poszlam spac o 2.30.

Maja dzieki za rade w sprawie koszuli.Chyba poszukam jakiejs innej.
 
Witam serdecznie. Sonia taka słodka:-)aż miło popatrzeć.
U mnie za oknem też pskudna pogoda:angry:Ani prania ani na spacer. Na dodatek Julka skopała mnie w nocy i bolą mnie żebra:baffled:Dobrze że mogę sobie poczytać i popisać na forum:-DPozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
natala ale sliczna ta Twoja kruszynka niech rosnie i jeszcze raz rosnie :tak:

mm1 moje dziecko niewiem jak sie ulozylo ale an prawa ani lew strona nie wchodzila w gre w dodtaku na plecach nie moge bo kregoslup obrywa moj ze szok, myslalam ze bede w szafie spacc na stojaco


Iwonka ile zaplacilas za moskietere ?
 
Wiktoria sa po 29 i 39. Ja kupilam ten,to sie montuje do sufitu.Sa rozne rodzaje.Jest tez sliczna niebieska moskitierka
79130_PE202647_S4.jpg
 
Dzień dobry kobietki:tak::tak::tak:
Natalia kurcze Twoja córcia ma juz ponad miesiąc i fajnie że juz niedługo będziecie w domku :-):-):-)
Katja z całego serduszka a nawet dwóch które we mnie biją jest mi przykro i mam nadzieję że i Tobie uda się doczekać szczęśliwego rozwiązania :tak::tak:
MM ja mam koszule rozpinane tak chyba jednak najwygodniej bo nie trzeba pilnować czy nic nie uciekło :-D
Pola ja też zastanawiam się jak tam Vivien i mały Krzyś :tak::tak:

Wszystkim majóweczkom życzę spokojnego i miłego dnia :tak::tak::tak::tak:
 
Cześć Kochane,

Katja ciężko co kolwiek powiedzieć, napisać, ale głęboko wierzę w to, że Ci się uda...i mocno trzymam za to kciuki

Zaraz kłade sie spać a mój A to własnie zasną w ciuchach i musze go zbudzić bo potem ani wołem...a łóżko nie pościelone i ja wtedy stoje nad nim i go prosze zejdz lub wstań a on na to "zaraz".I tak czasem do godziny schodzi....:baffled::tak::-D.

Kathy, no mój ma tak samo :-D:-D:-D, mówi idę się zdrzemnąć, ale jak się zdrzemnie to na całego, a potem go zciągnąć z łózka, żeby pościelił- koszmar
 
reklama
Do góry