reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Właśnie wróciłam z lidla, po pieluchach tetrowych ani śladu, została tylko cena. Staniki do karmienia faktycznie żenująco małe, największa miska chyba c! Jedyne co fajne to tylko bluzki dla ciężarnych z krótkim rękawem, całkiem miłe w dotyku, w 3 różnych wariantach, chyba po 24,99 zł, jeśli mnie pamięć nie myli:) Miałam chętkę co by nabyć taką, ale już mam full takich z krótkim rękawem:)
 
Ostatni zakup wyprawkowy i znowu mam dylemat, poradźcie mi proszę bo juz wariuje. Ostatnio oglądałam "Mamo, to ja" na tvn style i był program z Pawłem Zawistowskim poruszany byl temat materacyków dla maluszków.
Pan Paweł poleca piankowe i lateksowe, takie żeby były sprężyste i dziecko się nie zapadało.
Stwierdził, że kokosowe są dla dzieci za twarde. A mój pierwszy Syn aż 4 lata na nim śnił i klopoty z kręgosłupem miał... to raczej dobry informator... Zawitkowski to dobry specjalista w tej dziedzinie i mysle, że warto na nim polegać......
A te z gryką odradził, że się źle "układają". Poleca termopianke i lateks co wy na to? Wstepnie rozważam 2 opcje tą:
http://allegro.pl/najlepszy-materac-materacyk-termoelastyczny-120x60-i1541992504.htm
I tą
Materac Lateksowy Hevea 120/60!! 3 rodzaje wys 24 (1537477446) - Aukcje internetowe Allegro

A i wszystkie dosłownie wszystkie artykuły odradzają twarde spanie, gryke, kokos etc..
Sen To Zdrowie doradzi na czym spać. Jaki materac wybrać dla dziecka, łóżko, wymiana stelaża, jaka musi być wygodna poduszka, typy kołder, pościel dla alergika o tym wszystkim dowiecie się na naszym portalu - Sen To Zdrowie
Materace Dla Dzieci
 
też długo zastanawialiśmy się nad materacem, mówią że te gryko-kokos i podobne właśnie są za twarde, no ale znowu z naturalnych składników itp...aczkolwiek jak dotknęłam na żywo tego z kokosem to rzeczywiście średnio miłe uczucie...no ale starsznie dużo z tego co widać tego się sprzedaje i dzieci śpią...
Też myśleliśmy nad tym hevea,
jednak zdecydowaliśmy się na Materac dziecięcy 60x120 termoelastyczny LIVELLO (1549311459) - Aukcje internetowe Allegro
 
Mi dziś przyszła paczka z ostatnimi niemal pierdołkami. Mam juz prawie wszystko, zostały tylko pieluchy i kosmetyki, ale to kupie po niedzieli.
Wózek jednak mamy X-Landera X3, zrezygnowaliśmy z Coneco Toledo i już widze że to był dobry wybór
A oto i wózio Zobacz załącznik 346358

super wózeczek i z praktyki Ci powiem że bardzo fajnie się sprawuje, aż szkoda mi go wymieniać :dry: ale cóż dwójki do niego nie zapakuję
zracji tego ze moja mała nie da rady jeszcze cały czas na nóżkach chodzić musimy kupić jakiś wózek podwójny ale przerażają mnie takie klasyczne jeden za drugim lub obok siebie bo znając nasze warunki mieszkaniowe nie zmieściłby się nigdzie więc znalazłam coś takiego
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Phil&Teds VIBE dla noworodka i starszaka
oglądałam dzisiaj w realu i jest całkiem niezły ale jakoś jeszcze nie mogę się przekonać, pewnie mąż będzie kupował go jak ja na porodówce będę leżeć :-D
 
ania fajny wózek, podoba mi się kolorek :-)

A mi mama chciała w lidlu kupić spodnie dresowe ale odradziłam, wolałabym je zobaczyć na żywo, no i w sumie już końcówka ;-)
Przyszła do mnie paczka z allegro, wczoraj zakupiłam a dziś już dotarła, to ci express :-) Mam już majtki poporodowe, narazie tylko pooglądałam, a jutro przymierzę, mam nadzieję, że będą ok. Wzięłam na spróbowanie kremy linomag dla małego, szczoteczkę, płatki kosmetyczne i inne duperelki. Dorzucili nam próbki kremików, smoczek difrax i próbkę lansinoh - 1-e otrzymane gratisy, cieszę się jak dziecko:-D

julisia niezłe rozwiązanie, mi się podoba.
 
Ostatnia edycja:
reklama
My dzisiaj kupiliśmy wózek, ale dla nas, bo ten dla Oskarka już dawno kupiony. Ford Mondeo kombi z 2002 roku granatowy, powiem tylko że ma sporo koni i fajnie się prowadzi, a bagażnikyu miejsce na wózek i pieska...
 
Do góry