reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Gag jeżeli są nieczyszczone to i owszem ale jak je się regularnie myje nawet nie trzeba codziennie wiem że mama myje je co tydzień i jest wporządku. Ja bym nie mogła spać przy elektrycznych nawilżaczach bo przeszkadzałby mi dźwięk jaki wydają.
 
Dziewczyny-może mi poradzicie jaki kupić nawilżacz powietrza?? Musimy go zakupic jak najszybciej, bo mam dosyc wyschniętego gardła i nosa po nocy!!!!!:wściekła/y: a skoro my sie tak męczymy to jak bedzie maluszek to taki nawilżacz bedzie konieczny! Może macie jakies doświadczenia z nawilżaczami...

My mamy z techmedu BARDZO CICHY NAWILŻACZ POWIETRZA TECH-MED TM-2005 (1431154622) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
i jest fajny. Na zimę u Pauli w pokoju działa całą noc bo ona od suchego powietrza kaszle bardzo a teraz mniej.
 
Kochane,
Dzisiaj mam trudny dzień, bardzo mi smutno i nie wiem o co chodzi - to jest najgorsze!
Jakiś taki dół mnie dopadł i postanowiłam poprzeglądać Olusiowe ciuszki, zrobiłam parę fotek, pokażę Wam bo kiedyś obiecałam:
Im dłużej je oglądałam tym większy dół mnie łapał że jeszcze tyle muszę czekać na moje kochane maleństwo :-(

101_0009.jpg101_0010.jpg101_0011.jpg

101_0012.jpg
 
zanka ciuszki są cudne, szczególnie ten ostatni zestaw - boski ;) będzie mały elegancik ;) A ty kochana głowa do góry, ja tez mam czasami gorszy dzień- w sumie dzisiejszy mozna do takich zaliczyć. przegladanie ciuszków to dobry sposób- nie na myślenie ile JESZCZE zostało, a raczej ile JUŻ mamy za sobą ! ;))))
 
bra gdybym tak umiała się pozytywnie nastawić to byłoby dobrze...
to siedzenie w domu też mnie dobija, jestem na L4 od września i już mam dość, nawet pomalować mi się nie chce - masakra!
A gdzie tam powrót do pracy, do tego czasu chyba zgniję:-(
 
zanka - trzymaj się kochana, już nam naprawdę niewiele zostało. Niech maleństwa bezpiecznie rozwijają się w naszych brzuszkach, jeszcze nie czas :-)

Śliczne ciuszki :-)
 
reklama
Zanka boskie ciuszki, szczególne mi wpadły w oko bodziaki takie ładne kolory mają, nie myśl ile jeszcze zostało a ile jeszcze trzeba przygotować i zobaczysz że ten pozostały czas taki krótki się okaże.
 
Do góry