reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

Lepi taki urok kupowania przez neta:( Ja też się zawsze pokusze cenowo a potem pluję sobie w bodę:/

Byłam dziś na zakupach w biedronie i pojawiły się skarpeto-kapcie. Powiem Wam że są fajne jakościowo, gruba przyjemna skarpeta:) Młody śmiga i głaszcze myszkę na kapciach:)
 
reklama
lepi tak jak napisałaś, będzie można dobrać inną kurtkę. Nie jest źle, bo i kurtka i spodnie się przydzadzą :tak:

jolek to ta promocja jeszcze obowiązuje? Nie wiedziałam. Może uda nam się skoczyć i dopisze nam szczęście.
 
lepi chodzi ci o to ,że ma lekkie ocieplenie plus polarek? to tak mają kombinezony osobno kurtka i spodnie, żeby dzieciak mógł się ruszć, bo w pasie by się nie zapiął a nawet gdyby to byłby wielki prześwit.Zapewniam Cię taka kurta jest cieplutka, nie przepuszcza [powietrza(powinna mieć wentylację z racji tego pod paszkami).My kupilismy taki kombinezon w H&M i kurtkę już teraz raz założylismy.A w zimę polara pod spód i będzie gites majonez.
tu sobie oblokaj naszą kurteczkę, bo dobrze widać jaki ma spód
Product Detail | H&M PL
 
jaipur - u nas rękawy są strasznie cienkie, cieńsze niż w kurteczce jesienno/wiosennej, bo zamiast polarka mają podszewkę, żeby łatwiej zakładać. Ja bym zmarzła przy 10 stopniach, nie mówiąc o mrozach. też myślałam o ubieraniu na cebulę, ale nie zawsze jest to wygodne... może znajdę używkę na allegro - prawdziwą "zimówkę".
 
Kupiłam skarpetokapcie w deichmannie, cena 19 zł, zaryzykowałam i okazały się dobre. Mały się nie ślizga i ciepło mu w nóżki.

jolek a jak jakościowo te z biedrony? Bo u tych naszych z deichmanna po 1dniu użytkowania odpruły się spody. Straszna tandeta :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry