reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

maju - bardzo ładne buciki.

jolek - ogólnie gra na prezent od chrzestnej, to trochę dziwne i niecodzienne, ale jak byłam się zorientować u jubilera, to się podłamałam. Ceny masakryczne za maleńkie kolczyki ze złota jakiejś gorszej próby. A z tego co wiem, moja chrześniaczka ma sporo suuuper biżuterii, więc dla niej kolejna nie była by niczym szczególnym.
Wiem, ze normalnie to najlepiej się zapytać, ale z tą bratową mam powiedzmy "ostrożne" relacje, no a poza tym nie wiem, czy mnie będzie stać na ew. jej propozycję:sorry2:
W tym roku do komunii idzie też bratanek (od drugiego brata) i tam się zapytam bratowej wprost o propozycje, ale tutaj jakoś nie umiem:sorry2:
 
reklama
Lepi a nie możesz się z chrzestnym dogadać i zrobić jej wspólny prezent??? Kobito to macie teraz wydatków a wydatków.
Mogę Ci jeszcze podpowiedzieć że zamiast kolczyków możesz kupić jakiś fajny wisiorek. Ja dla mojej siostrzenicy brałam pierwszą literkę imienia. Śliczna częściowo obsadzana kamieniami. Zapłaciłam coś lekko ponad stówkę.
 
jolek - chrzestny też niezbyt zamożny, ale nawet namiarów na niego nie mam... dzięki za pomysł, ale mała ma więcej biżuterii niż ja i z najwyzszej półki - ciężki przypadek. A wydatków mamy mnóstwo:sorry2:, w kwietniu idziemy na wesele, w maju mamy 2 komunie, nasz roczek i pewnie brat na chrzest nas zaprosi.
 
Lepi- jak dla mnie brawo świetny pomysł z tą grą! ku**a jak mnie to wku**a że taka mentalność jest że niby chrzestni to kasą powinni rzucić nie małą... a cholera gdzie tak jest napisane ! wrrr więc niczym się nie przejmuj , kup coś na co masz kasę i jakoś specjalnie nie zaburzy to Twojego budżetu domowego. a puzzle to super jak nic! drogie ciut ale naprawdę bomba!
Maja- słodkie buciczki!
Aina- fajowska kurteczka!

U Nas bąbel donosi wszystko po swoim starszym bracie póki co.
 
Karolq stopka jakos niecale 11cm a bucik hmm moze niecale 12, 13 cm?... Jakos tak :-p

Lepi faktycznie macie z tym prezentem problemos.. znam przypadek bo i u mnie w rodzinie jest - wiec jak dziecko ma wszystko to niezly problem potem z jakimkolwiek prezentem jest.. i im pozniej tym gorzej - takiej nastoletniej panience tez trudno dogodzic, i gadzety coraz drozsze ..



edit : Karolq macie 21cm????!! czy rozmiar taki?
 
reklama
Do góry