reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
Dziewczyny,

zastanawiam się nad prezentem komunijnym dla mojej chrześniaczki. Biżuteria itp. rzeczy odpadają, bo dziecko to w sumie we wszystko opływa.... siostra podsunęła mi taki pomysł:
Dixit - gry planszowe - rodzinne - sklep planszomania.pl

czy któraś z Was zna tę grę? ponoć rewelka, zwłaszcza jak się ma obie części.
Bardziej chodzi mi o to, żeby mała miała radochę, a nie o wydanie fortuny, bo mam w najbliższym czasie same kosztowne imprezy. Poza tym to dziecko ma wszystko...
 
Lepi a czy ta dziewczynka interesuje się grami??? Bo jak nie to może być lipa. Ciężko kupić coś dla dziecka które wszystko ma.
 
Szczerze to nie wiem, czym się interesuje, poza końmi (jeździ) i pływaniem (świetnie pływa). Teraz w sobotę jedziemy do niej na urodziny i mam coś takiego:
BLOCO Konie Jednorożce klocki puzzle konstrukcyjne (2208429195) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dla mnie to drogi prezent, ale nie wiedziałam, co innego wymyślić:sorry:.
A co do tej gry na komunię, to miałaby z kim grać. Gra ponoć jest świetna (moja siostra grała ze znajomymi, czytałam recenzje), rozwija wyobraźnię, zbliża ludzi itp. i można w nią grać od 8 roku życia do 100 ;)
 
Ostatnia edycja:
Baardzo fajne te puzle! Musze je miec kiedys ;P
Aina - wypasiona kurteczka Jasinowa, kolor boski :))

Pola pierwsze buciki dostala od prababci, bo ta stwierdzila, ze juz musi miec, chocby do wozka na razie :)) wiec wybralysmy Elafantki, aby byly dobre i do pierwszych kroczkow :)

Takie mamy : półbuty dziecięce - Buty dziecięce - Dziewczęce - DEICHMANN

Za duzego wyboru w sumie nie bylo, chyba tylko dwa modele w calym Deichmanie..
 
reklama
Do góry