reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

A co się dzieje?

Z ciąża nic. Dziś miałam cytologię pobrana.
USG też zrobiła. Ciąża i maluch odpowiadają 10+5. Maluszek ma już prawie 4 cm 💪💪 Ale szalało w brzuszku. Wzruszający widok.
Dość mam wizyt i ciągłych jazd do Łodzi. Mam do 50 km w jedną stronę. Byłam dziś, jutro znowu muszę jechać na ,9 rano na echo serca (mojego) . 21 października kolejna wizyta 23 USG piersi a 24 prenetralne. Także ciągłe jazdy i jazdy.
Dziś też miałam pobrana krew do badań i mocz. No i założona kartę ciąży. Dała mi lek na mdłości. Mam jeść bo schudłam 5 kg i dała mi paczkę witamin dla ciężarnych .
 
reklama
Z ciąża nic. Dziś miałam cytologię pobrana.
USG też zrobiła. Ciąża i maluch odpowiadają 10+5. Maluszek ma już prawie 4 cm 💪💪 Ale szalało w brzuszku. Wzruszający widok.
Dość mam wizyt i ciągłych jazd do Łodzi. Mam do 50 km w jedną stronę. Byłam dziś, jutro znowu muszę jechać na ,9 rano na echo serca (mojego) . 21 października kolejna wizyta 23 USG piersi a 24 prenetralne. Także ciągłe jazdy i jazdy.
Dziś też miałam pobrana krew do badań i mocz. No i założona kartę ciąży. Dała mi lek na mdłości. Mam jeść bo schudłam 5 kg i dała mi paczkę witamin dla ciężarnych .
Dasz radę!
50km jeżdżę codziennie do pracy w jedną stronę, także rozumiem.
 
Podpisuje się obiema rękami. Ja już bym się za to brała (ale nie umiem tego robić jbc 😜). A jak ktoś się pojawi tu na wątku publicznym to można ją włączyć do prywatnego i tyle. Kto ma być w ciazy ten już jest. Ja mam termin na 29 maja, czyli 6+4 teraz
też mam na 29 maja, ale z moim szczęściem do dat i porodów to mogę urodzić tego 25.05.2025 😂
 
reklama
A do mnie dziś koleżanka z gabinetu od gina zadzwoniła, że może mnie przesunąć na tę środę zamiast na następną. Mój M. będzie w pracy, więc będę jechać z synkiem😁 Koleżanka mówi, że ogarnie Młodego na czas wizyty. Będzie ciekawie🙂
 
Do góry