reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

Wrzucam też tabelkę z wymiarami płodu w poszczególnych tygodniach. Ja lubię do niej wracać. Może komuś też pomoze.
Screenshot_20220513-094854_Chrome.jpg
 
reklama
Cześć dziewczyny :) co do moderatora zgłaszam się i tak większość dni spędzam w biurze więc będę miała czas (gorzej z samopoczuciem). Wczoraj miałam wizytę z położna (badanie krwi i moczu) nic ciekawego - rodzę w UK i jest tu inne podejście :) i przespałam resztę dnia (w pracy też 😂)
Wspaniale Nasza Moderatorko. Ogarniaj. Między drzemkami :D
 
Hejka 🙂 mdłości nie odpuszczają 🤢 i brak energii również a do lekarza na 10.40... co najgorsze jutro mam do tego lekarza co wystawił skierowanie na badania i nie dam rady bez bułki w nocy.. i już się stresuje...
Hej, ale przecież to lekarz jest dla Ciebie, nie Ty dla lekarza... Rób ile jesteś w stanie, mów prawdę, a lekarz będzie pracował na zastanym materiale.
 
Hej. Ja jak zwykle trochę mdłości z rana i już jest ok. Mam nadzieję,że tak zostanie. Na wieczór wizyta u fizjoterapeuty z córką,mam nadzieję,że nie zaśnie w aucie ,a potem będziemy bawić do polnocy 🙈
Jest prawie połowa października więc proponuję,żebyśmy ustały termin kiedy zamykamy grupę,każdy będzie mógł się określić czy zostaje i chce kontynuować znajomość 😁
Tak swoją drogą jak czytam ile płacicie za wizyty to mnie słabi,ja za wizytę u mojej gin place 200zl. A w poprzedniej ciąży 180zl. Ale może też przez to,że mała mieścina,nie wiem.
Ja bym proponowała już, ale niech nasza Moderatorka decyduje :) @encepence95
 
reklama
Do góry