reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Przespałam prawie cały dzień. Wmuszam w siebie jedzenie i wodę. Jest cudownie 🤣
To ja podobnie😝 Poszłam wczoraj o 17 na drzemkę, o 21 przebudziłam się na kąpiel i z powrotem do łóżeczka. O 23 mąż wrócił z pracy z Grześkiem, zjadłam, umyłam zęby i już spałam do rana🤭
 
Mi dziś od kiedy otworzyłam oczy wróciły wymioty. Nic od rana nie jadłam wiec przy 2 podejściu nie miałam czym wymiotowac i myślałam że mi oczy z orbit wystrzeli bo żołądek nie dawal za wygraną.
Ja w tej ciazy nie powinnam podejmować żadnych decyzji bo jakoś jestem mało zrównoważona. Najpierw namieszałam z córki żłobkiem i jesteśmy 600 zł w plecy. Teraz ginekolog do której się umówiłam prywatnie u której prowadziłam pierwsza ciążę wysłała mi przypomnienie o wizycie 22.10 i informacje ze wizyta podrożała z 290 na 350. No i teraz mam zagwostke
Czy prowadzić na nfz bo mam w razie co umówionego lekarza na 13.11 a teraz w piątek iść do lekarki do której już chodziłam tak awaryjnie jest bardzo dobra i też bierze 350 zł za wizytę
Czy w ogóle przenieść się do tej właśnie i prowadzić prywatnie
Czy zostac u tej mojej starej prywatnie
 
Hej. Ja jak zwykle trochę mdłości z rana i już jest ok. Mam nadzieję,że tak zostanie. Na wieczór wizyta u fizjoterapeuty z córką,mam nadzieję,że nie zaśnie w aucie ,a potem będziemy bawić do polnocy 🙈
Jest prawie połowa października więc proponuję,żebyśmy ustały termin kiedy zamykamy grupę,każdy będzie mógł się określić czy zostaje i chce kontynuować znajomość 😁
Tak swoją drogą jak czytam ile płacicie za wizyty to mnie słabi,ja za wizytę u mojej gin place 200zl. A w poprzedniej ciąży 180zl. Ale może też przez to,że mała mieścina,nie wiem.
 
Hej. Ja jak zwykle trochę mdłości z rana i już jest ok. Mam nadzieję,że tak zostanie. Na wieczór wizyta u fizjoterapeuty z córką,mam nadzieję,że nie zaśnie w aucie ,a potem będziemy bawić do polnocy 🙈
Jest prawie połowa października więc proponuję,żebyśmy ustały termin kiedy zamykamy grupę,każdy będzie mógł się określić czy zostaje i chce kontynuować znajomość 😁
Tak swoją drogą jak czytam ile płacicie za wizyty to mnie słabi,ja za wizytę u mojej gin place 200zl. A w poprzedniej ciąży 180zl. Ale może też przez to,że mała mieścina,nie wiem.
Ostatnio płaciłam 400, a 1,5 roku temu 250 😆
Warszawa
 
Ja dzisiaj zaliczyłam wizytę i USG w Enelmed. Stwierdziłam, że jak mam pakiet to skorzystam. Dostałam też już skierowanie na prenatalne.

Wg USG wszystko ok. Kolejny raz potwierdza się, że ciąża młodsza ok tygodnia i dziś 8+0. Ciekawa jestem jak to dokładnie wyjdzie na prenatalnych. Czy będziemy liczyć datę wg USG.

A tak poza tym mam mdłości. Czasami tylko rano a czasami aż do wieczora się utrzymują. Ciężko kawę wypić, ale przy 10miesięczniaku nie mam wyjścia. Łączę się w bólu z Wami, bo czytałam, że nie tylko u mnie ten problem.

Jeszcze okropne zmęczenie mnie dopada co któryś dzień a ja jak zwykle nie umiem spać w dzień.

Czekam na zapowiadaną poprawę pogody od jutra 😊
 
reklama
Do góry