reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Ja również odpuszczam. Nie znajdziesz tętna bo dzidzia ucieknie i stres od razu lvl100.

Wolę sobie później dorzucić do detektora oddech dla dziecka, to już jest przydatne!

Monitor oddechu mamy taki do pieluszki podpinany. Używałam do każdej z dziewczyn . Mega przydatna rzecz.
Z Zosia detektora używałam od 12 tyg jak miałam jakieś myśli słabe. Udawało się szybko znaleźć. Ale jeszcze z tydzień polezy i poczeka :)
 
szczerze mówiąc też się skłaniam teraz ku CC . Choć wiem że to poważna operacja. Zobaczymy jak się wszytko potoczy.

Ja niestety będę robiła mimo tego, że na 100% dostanę diagnozę. Niestety doktor się upiera, bo inaczej nie postawi diagnozy w karcie ciąży 😆
W drugiej ciąży też mi kazał . Nie wypiłam, mąż przyniósł mi zestaw mc Donalda 😂😂😂 i też wyszło ok 190 jak w pierwszej ciąży a ile przyjemności …
 
Do góry