reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

Ale to jedyny gin na nfz w miejscowości?
Nie, ale mam złe doświadczenia z ginekologami na nfz, pierwsza ciążę prowadziłam prywatnie, a zwolnienie mam do 17.10 i drugi lekarz polecany nie ma terminów do końca pazdziernika. Poza tym miałam na kontrole się stawić za 2 tyg czyli w okolicy tego 17.10 w związku z tymi plamieniami i krwiakiem.
 
reklama
W ciągu 7 dni muszą Ci załatwić specjalistę, więc tak naprawdę ten lekarz powinien dać Ci na piśmie, że odmawia przyjęcia na wizytę.
 
Nie, ale mam złe doświadczenia z ginekologami na nfz, pierwsza ciążę prowadziłam prywatnie, a zwolnienie mam do 17.10 i drugi lekarz polecany nie ma terminów do końca pazdziernika. Poza tym miałam na kontrole się stawić za 2 tyg czyli w okolicy tego 17.10 w związku z tymi plamieniami i krwiakiem.
To on Cię wogole nie przyjął dziś bo to ciąża?! Co za burak.
 
Z tego, co wiem, to już nie ma rejonizacji, czy coś się zmieniło?
W teorii nie ma a w praktyce bywa, że odmawiają. Mi nie chcieli dziecka zapisać do pediatry chociaż to najbliższa przychodnia, bo wg nich nie ich rejon a na moje argumenty, że rejonizacji nie ma odsyłali mnie na skargę...do Ministra Zdrowia. Ja wtedy byłam w ciąży i nie zamierzałam się denerwować. Mąż poszedł, zrobił awanturę i zapisali.
 
To on Cię wogole nie przyjął dziś bo to ciąża?! Co za burak.
Przyjął, najpoerw powiedzial, ze nie bedzie prowadzil mi ciazy potem zrobił usg, powiedział że wszystko ok.
Powiedział że ma prawo odesłać mnie do lekarza w moim rejonie i podał mi dwa nazwiska. Jeden lekarz ma bardzo źle opinie i wyrzucili go jakiś czas temu że szpitala a do drugiego nie ma terminu, jak powiedzialam że jestem w 7 tyg ciazy i że lekarz który mnie do nich odesłał nie poprowadzi mi ciazy to powiedzieli ze miałam już usg więc kolejna wizyta może być za 6 tyg.
 
Do góry