reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2025

reklama
Moja lekarka jest mega dokładna i przejrzała macicę kawałek po kawałku i mówi, że żadnego krwiaka nie widzi, a co najważniejsze nic się nie odwarstwia. W czwartek wg USG było 7+0, dziś 7+4, czyli rośnie idealnie.
Mówi, że jest szansa, że to podrażnienie szyjki, która jest mocno ukrwiona od progesteronu dopochwowego, które w połączeniu z acardem i heparyną daje plamienia, bo wiadomo, że przy tych lekach to z zacięcia kartką krew cieknie 3h…
Zmniejszyła acard, dodała magnezu więcej, mam jakiś żel dodatkowy do aplikacji tegoż progesteronu i mam odpoczywać i obserwować. Widzimy się w przyszły czwartek.
Jaka dawkę bierzesz heparyny i acard ? Ja już mam dość tych leków. Co chwilę coś nowego znajdują. A teraz kazali odstawić wszystko brać heparynę acard , dopegyt( który wcale na mnie nie działa ) i witaminy ( każde osobno) .
 
Jaka dawkę bierzesz heparyny i acard ? Ja już mam dość tych leków. Co chwilę coś nowego znajdują. A teraz kazali odstawić wszystko brać heparynę acard , dopegyt( który wcale na mnie nie działa ) i witaminy ( każde osobno) .
Clexane 40mg (ten najzwyklejszy) rano i do tej pory Acard Pro - to jest 100, a od dziś mam brać 75 wieczorem
 
Vabien, chyba cię jeszcze nie było jak opisywałam swój przypadek. Miałam sanco rozszerzony (masz mniej więcej to samo co w Panoramie), i w dzień badań prenatalnych dostałam wyniki. Zdrowa dziewczynka.
Na prenatalnych NT 6, obrzęk i ledwo bijące serduszko.
Badanie przesiewowe nie wykryją ci mozaikowatosci czy triplodii. Dają jednak prawie 100%pewnosci przy trzech najpopularniejszych wadach genetycznych. Jeżeli to wystarcza to ok.
Dla mnie obecnie bardziej wiarygodne będą prenatalne i ewentualnie amino.
Tak, echo serca i USG genetyczne to już dużo ja chyba poczekam i po nich podejmie ewentualna decyzję o amnio. Te z krwi są tylko przesiewowe , trochę to mało :(
 
Vabien, chyba cię jeszcze nie było jak opisywałam swój przypadek. Miałam sanco rozszerzony (masz mniej więcej to samo co w Panoramie), i w dzień badań prenatalnych dostałam wyniki. Zdrowa dziewczynka.
Na prenatalnych NT 6, obrzęk i ledwo bijące serduszko.
Badanie przesiewowe nie wykryją ci mozaikowatosci czy triplodii. Dają jednak prawie 100%pewnosci przy trzech najpopularniejszych wadach genetycznych. Jeżeli to wystarcza to ok.
Dla mnie obecnie bardziej wiarygodne będą prenatalne i ewentualnie amino.
Co z waszą córką ?
 
Clexane 40mg (ten najzwyklejszy) rano i do tej pory Acard Pro - to jest 100, a od dziś mam brać 75 wieczorem
też biorę clexane 40 mg i acard 75. Do tego dopegyt 3x2 i letrox 50 i witaminy każde osobno.


Ja dziś zaliczyłam wymioty. :(
W aucie mdliło mnie okropnie. I piersi okropnie bolą. Wieczorem jak córcia się tuli to ból okropny 🥴
 
reklama
Do góry