reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
A jaka historia?
No właśnie o matce która nie wybudziła dziecka i już nie mogła dobudzić :( Na szczęście historia miała pozytywne zakończenie ☺️ ale tak się zastanawiam czy przy 2 dziecku , jeśli nie będzie takich zaleceń m, a mały by spał dłużej niż 3h jest sens wybudzać. Czasem czytam ze 2 miesięczne maluchy śpią po 6 i 8 godzin i trochę zazdroszczę tym mamom :p
 
No właśnie o matce która nie wybudziła dziecka i już nie mogła dobudzić :( Na szczęście historia miała pozytywne zakończenie ☺️ ale tak się zastanawiam czy przy 2 dziecku , jeśli nie będzie takich zaleceń m, a mały by spał dłużej niż 3h jest sens wybudzać. Czasem czytam ze 2 miesięczne maluchy śpią po 6 i 8 godzin i trochę zazdroszczę tym mamom :p
No ja do takich mam nie należalam 😂 Ale to w sumie też zależy czy chce się kp, bo na samym początku bardzo ważne są karmienia nocne.
 
Ja t
Ja wybudzałam na początku, bo córcia miała wysoki poziom bilirubiny. Po paru tygodniach już sama budzila się co ok te 3 h, więc nie musiałam tego pilnować. Na samym początku warto ze względu na rozkręcenie i stabilizację laktacji wybudzać dziecko w nocy na karmienie piersią.
Ja robiłam tak samo, tyle że co 2 godz 🙈
 
ucięło mi wiadomosc. Dokladnie na wyniku badań waga jest wpisana 2010 gram. Jestem w 31+3. Przy okazji infekcji w okolicach 25 tc Pani doktor na izbie przyjęć powiedziała, że Synek jest duzy ale dzisiaj ta waga mnie zszokowala. Myslalam, ze nie przybierze az tyle. Mam nadzieję, ze troszkę zwolni z tym przybieraniem 🤭
Ja wczoraj miałam usg 3 trymestru 32+1tc i moja ma 1730 🙈 i niestety ułożona jest główką u góry 😭oby się obróciła jeszcze.
 
Ja wczoraj miałam usg 3 trymestru 32+1tc i moja ma 1730 🙈 i niestety ułożona jest główką u góry 😭oby się obróciła jeszcze.
Ma jeszcze czas, żeby sie obrócić. Moja córa obróciła się tez dosc późno, a ja podobno tydzień przed porodem. Mama miala juz zaplanowana cesarkę ale jednak urodzila naturalnie, bo zdazylam zmienic pozycje. Trzymam kciuki, zeby i Twoja dzidzia sie dobrze ułożyła ❤️🍀
 
reklama
Dziekuję dziewczyny 🥰 uspokoiłyście mnie, bo strasznie bym nie chciała cesarki i się boję tego najbardziej 🥺😘
 
Do góry